Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων - ΟΠΑ

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω το πρόγραμμα σπουδών του τμήματος ΟΔΕ της ΑΣΟΕΕ;
( εδώ πάντως: https://www.aueb.gr/dba/gr/ λέει υπο κατασκευή :mad: )

Επίσης ό,τι έχετε να πείτε για την εν λόγω σχολή οι γνώστες, δεκτό!
(εκεί παίζει να περάσω)




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Πολύ καλή σχολή, είναι η αδερφή μου εκεί. Έχει βέβαια αρκετά (έως πολλά) θεωρητικά μαθήματα, όπως κάθε οικονομική σχολή άλλωστε, αλλά αν σ' αρέσουν ok. Τα πρώτα 2 χρόνια κάνεις γενικά μαθήματα αλλά στο 3ο μπορείς να πάρεις κατεύθυνση (4 υπάρχουν). Γενικά είναι μια σχολή που τα περισσότερα μαθήματα τα περνάς χωρίς παρακολούθηση (δηλαδή μόνο διάβασμα στην εξεταστική). Το βασικό είναι πως βγαίνεις οικονομολόγος και με ένα καλό μεταπτυχιακό σε κάτι σχετικό με Η/Υ είναι ενας δυνατός συνδυασμός κατά τη γνώμη μου.

Περισσότερες πληροφορίες μπορείς να βρείς εδώ: https://dide.fth.sch.gr/sxoles/313.htm
https://studies.protovoulia.org/program.php?pid=42320&id=30618&s=30607
https://195.251.20.34/doPageprofs.as...F3%E7%F2+%C5%F0%E9%F7%E5%E9%F1%DE%F3%E5%F9%ED
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.
Ευχαριστώ!! :no1::no1: :):)





-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Τίποτα :)

Αν θες κάποια άλλη πιο συγκεκριμένη πληροφορία ρώτα. :)

ΥΓ: Αν πας ΑΣΟΕΕ θα περάσεις καλά...δεν ξέρω αν με νιώθεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Εγώ δεν σε νιώθω, τι εννοείς; Γκομενάκια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Ε ναι, μετά από σχολές του στυλ "Γαλλική/Αγγλική Φιλολογία", "Φιλοσοφία" κλπ είναι το καλύτερο μέρος (άσε που δεν είναι θεωρητικούρες :P). Οι θετικές/τεχνολογικές σχολές γενικά είναι στεγνές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Το βασικό είναι πως βγαίνεις οικονομολόγος και με ένα καλό μεταπτυχιακό σε κάτι σχετικό με Η/Υ είναι ενας δυνατός συνδυασμός κατά τη γνώμη μου.
Βασικα δεν βγαινεις οικονομολογος,βγαινεις manager:eyesup:
Anyway!Εσυ μηπως ξερεις που συμφερει καλυτερα να παω αν οχι ΑΣΟΕΕ και ΠΑΠΕΙ για οικονομικα??Συμφερει να παω Πανεπιστημιο Μακεδονιας περισσοτερο απο καπου αλλου ή ολα κατω απ'το ΠΑΠΕΙ εχουν τηνιδια αξια??Ευχαριστω προκαταβολικα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Manager δεν γίνεσαι σπουδάζοντας. Απλά παίρνεις κάποιες γενικές γνώσεις σαν υπόβαθρο, αλλά αυτό δεν σημαίνει τίποτα (βλέποντας δηλαδή από τα μαθήματα της αδερφής μου). Manager μπορεί να γίνει και ο Μηχανικός για παράδειγμα και οποιοσδήποτε άλλος. Δηλαδή, εσύ πήρες τίποτα ιδιαίτερες και σημαντικές γνώσεις από την ΑΟΔΕ; Γι' αυτό λέω ότι το σημαντικό είναι πως βγαίνεις οικονομολόγος.

Εγώ προσωπικά ανάμεσα σε ΠΑΠΕΙ και ΠΑΜΑΚ θα διάλεγα ΠΑΠΕΙ. Απ' όσα ξέρω και έχω ακούσει θεωρείται το 2ο καλύτερο πανεπιστήμιο για οικονομικά (μετά το ΟΠΑ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Βασικα το ΠΑΠΕΙ σε σχεση με τα υπολοιπα τμηματα ειναι πολυ θεωρητικο και γι'αυτο δεν με συγκινει...Το ΠΑΜΑΚ εχει μεγαλυτερη αξια απο τα κατωτερα(Καποδιστριακο,Πανεπιστημιο Θεσσαλονικης κλπ)??
(Εννοω κατωτερα σε βαση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iliana

Νεοφερμένος

Η iliana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ σπουδάζω στο ΠΑΠΕΙ οργάνωση και διοίκηση επιχειρήσεων και όντως είναι αρκετά θεωρητική σχολή. Απλά αυτό ισχύει μόνο για το 1ο έτος.
Επίσης αληθεύει ότι μπορείς να περάσεις μόνο με διάβασμα στην
εξεταστική αλλά μόνο τα θεωρητικά.
Τα υπόλοιπα θέλουν οπωσδήποτε παρακολούθηση π.χ. λογιστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-sTeV@-

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Μάλιστα!Χρήσιμες οι πληροφορίες σας παιδιά.
Και εγώ σε αυτό το τμήμα στοχεύω.
Πιστεύω πως είναι μια καλή επιλογή πάνω σε κάτι που με ενδιαφέρει(οικονομικά και οργάνωση&διοίκηση) και που έχει και προοπτικές.
Μου άρεσε που και στο πρόγραμμα σπουδών που είδα έχει και 3 γλώσσες από το 1ο έτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.
Μου άρεσε που και στο πρόγραμμα σπουδών που είδα έχει και 3 γλώσσες από το 1ο έτος.
Μία από τις τρεις επιλέγεις αν δεν κάνω λάθος. :)





-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-sTeV@-

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Σωστός συμφοιτητά μου :D:D:D
Ελπίζω να πετύχουμε και οι δύο τον στόχο μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.
:no1::no1::no1:




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos21

Νεοφερμένος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μπορει καποιος να με βοηθησει..?ειμαι αναμεσα σε τρεις σχολες.Διοικητικης επιστημης και τεχνολογιας,οργανωση και διοικηση επιχειρησεων και πληροφορικης και τηλεποικινονιων..?τι προτεινετε...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demand

Νεοφερμένος

Ο Demand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω το πρόγραμμα σπουδών του τμήματος ΟΔΕ της ΑΣΟΕΕ;
( εδώ πάντως: https://www.aueb.gr/dba/gr/ λέει υπο κατασκευή :mad: )

Επίσης ό,τι έχετε να πείτε για την εν λόγω σχολή οι γνώστες, δεκτό!
(εκεί παίζει να περάσω)




-petros

Δες εδώ.
Καλή Επιτυχία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex0077

Νεοφερμένος

Ο Alex0077 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ξέρει κανείς αν έχει εργαστήρια η σχολή (ΟΔΕ) στην ΑΣΟΕΕ ??

Και αν ναι σε ποια εξάμηνα και πόσα εργαστήρια έχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Θα κάνουμε πειράματα πάνω στους εργάτες των επιχειρήσεων μουχιχιχι :lol:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
α)Όσοι απο ΄δω έχετε περάσει ΑΣΟΟΕ, είναι καλά τα πράγματα;Εννοώ κάνεις επαφές;, έχει "ενδιαφέρουσες" γνωρημίες. Σε γνωστικό επίπεδο έχω αποσπάσει πληροφορίες, στο περιβάλλον του γενικά όχι,και γιατί όχι να μάθω:P. Δηλαδή είναι καλά ή έχει αυστηρό περιβάλλον;
Δηλαδή τέτοιες πληροφορίες θέλω.:)

β)Επίσης συμφέρει νa περάσω στο Μάνατζμεντ και επικοινωνίας ή στο Οικονομικής Επιστήμης ή στο ΟΔΕ;Είμαι ανάμεσα σε αυτά τα τρία.Εσείς τι λέτε; Εννοώ όσοι ξέρετε γιάτό που ρωτάω. Το ΔΕΤ δε βλέπω να το πιάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Συμφέρει νa περάσω στο Μάνατζμεντ και επικοινωνίας ή στο Οικονομικής Επιστήμης ή στο ΟΔΕ;Είμαι ανάμεσα σε αυτά τα τρία.Εσείς τι λέτε; Εννοώ όσοι ξέρετε γιάτό που ρωτάω. Το ΔΕΤ δε βλέπω να το πιάνω...
Ακριβώς τις ίδιες σκέφτομαι φίλε μου και εγώ απλώς και χρηματοοικονομικη και τραπεζικη διοικητικη πειραια
Από αυτά που έχω διαβάσει μου δίνεται η εντύπωση ότι ΟΔΕ στην ΑΣΟΕ είναι η κορυφαία, τι να πω πολύ μπέρδεμα ρε παιδί μου 8 τμήματα χαμός, ποιο να διαλέξεις
Τη ΔΕΤ δεν την πολυακούω, δεν ξέρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top