Βιντεοπαιχνίδια

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ελα να βγει το 2κ14 να καουμε και να παρουμε και το gta :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
To FIFA 2014 είναι σίγουρα καλύτερο από το PES2014
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Παίζει κανείς άλλος Total War: Rome 2 να μου πει την γνώμη του για αυτό το παιχνίδι;

Απ' ότι έχω διαβάσει,η AI έχει γίνει σκατά, αλλά το παιχνίδι επικεντρώνεται πλέον περισσότερο στις μάχες και λιγότερο στο τι θα χτίσεις κτλ, οπότε είναι καλό. Μην ξεχνάμε τα γαμάτα γραφικά και την δυνατότητα απόβασης :clapup::clapup:

Εγώ δεν ασχολούμαι με ηλεκτρονικά παιχνίδια αλλά το αγαπημένο μου είναι το assassin's creed

Ωραίο το παιχνίδι, αλλά μου την δίνει που πάντα τελειώνει πολύ γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Έχει πολύ φάση όταν μαζευόμαστε στο Internet Cafe και παίζουμε όλοι μαζί Counter Strike Source,MOHA,κ left for dead.
Προτιμώ pro evolution παρά fifa. :P
Από στρατηγικής age of empires ftw.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Nαι είναι πολύ βαρύ παιχνίδι. Με τα patch που θα έρθουν μάλλον θα ελαφρύνει.

Εγω με

-- Intel i7-4700MQ
--16 GB RAM
--NVIDIA GEFORCE GTX 770

και έχω ψιλοαγχωθει αν θα παίζει χωρίς κολλήματα

Looooll αν δεν παίζει σε αυτό που θα παίζει?
Επίσης και intel pentium και 6gb ram να είχες θα έπαιζε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
ελα να βγει το 2κ14 να καουμε και να παρουμε και το gta :)

Ενσωματώνει και Euroleugue...

To FIFA 2014 είναι σίγουρα καλύτερο από το PES2014

Συμφωνώ το FIFA όσο πάει ....νικάει κατά κράτος το PES.

Looooll αν δεν παίζει σε αυτό που θα παίζει?
Επίσης και intel pentium και 6gb ram να είχες θα έπαιζε

Μπες στο game - debate και θα δεις.... μου έβγαλαν αυτό το σύστημα σχεδόν άχρηστο...στο low settings...
Άσε....
Περιμένουμε επόμενα patch ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Το PES 2014 ,είναι πραγματικά αισχρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Περιμένω το Watch Dogs..:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Εγώ προς το παρόν λιώνω στο Splinter Cell: Blacklist!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Εγώ προς το παρόν λιώνω στο Splinter Cell: Blacklist!!!! :D
είναι αρκετά καλό παιχνίδι, εάν εξαιρέσεις το story που είναι στερεοτυπικό όσο δεν πάει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MusEditor

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Έχει παίξει κανείς κάποιο απ τη σειρά Deus Ex? First Person Shooter - RPG και φιλοσοφικός οργασμός όλα σε ένα ωραίο πακετάκι. Συστήνω ανεπιφύλακτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Έχει παίξει κανείς κάποιο απ τη σειρά Deus Ex? First Person Shooter - RPG και φιλοσοφικός οργασμός όλα σε ένα ωραίο πακετάκι. Συστήνω ανεπιφύλακτα.
Μόνο το human revolution και ήταν από τα top 5 παιχνίδια που έχουν βγεί. Πραγματικά αριστούργημα. Απ'ότι φημολογείται θα βγει και ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MusEditor

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Μόνο το human revolution και ήταν από τα top 5 παιχνίδια που έχουν βγεί. Πραγματικά αριστούργημα. Απ'ότι φημολογείται θα βγει και ταινία.

Έτσι λέγεται αλλά επειδή σπάνια γίνεται πραγματικότητα τέτοια projects προσωπικά κρατώ μια πισινή. Τολμώ να πω πως από άποψη storyline το πρώτο Deus Ex (του 2000 παρακαλώ) είναι έτη φωτός μπροστά δεδομένης και της εποχής. Κάτι σαν το System Shock 2 αν έχεις ακουστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Να δούμε πόσα patch θα βγάλει τελικά η CA για το Total War:Rome 2...

Aύριο λένε ότι θα βγει το beta patch 5 ενώ δουλεύουν πάνω και στο patch 7...

https://forums.totalwar.com/showthread.php/104317-Latest-update-from-Mike-Simpson-and-CA-%2817.10.2013%29?

Τρέχει να μαζέψει τα ασυμάζευτα η CA...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merden

Νεοφερμένος

Ο merden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
League of Legends
World of Warcraft
Diablo III
Skyrim


Τον τελευταίο μήνα τα έχω κάψει(αν και ξόδεψα ότι οικονιμίες είχα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
εγω παιζω world of warcraft
league of legends
team fortress 2
skyrim
αυτον τον καιρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Μου αρέσει κλασσικό, το Super Mario Bross, το Fifa και άλλα...
να σημειώσω ότι δδεν μου αρέσουν τα πολεμικά (GTA, Call of Duty κ.α.):sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kenpachi

Νεοφερμένος

Ο Kenpachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
προτιμώ mmorpg ή rpg (ESO,TESV,Dark Souls) αλλά και strategy (company of heroes, XCOM: enemy unknown). Μου αρέσει το hearthstone και το πιο ωραίο παιχνίδι που έχω παίξει (από άποψη διασκέδασης και όχι story/abilities/characters) είναι το Beat Hazard :D

να σημειώσω πως το beat hazard να μη το δοκιμάσετε αν έχετε κάποιο πρόβλημα με τα μάτια καθώς υπάρχουν πιθανότητες τραυματισμού ... :/: βέβαια μπορείς να επιλέξεις visual intensity 50% και difficulty easy, αλλά χωρίς 200% και suicidal δεν ευχαριστιέσαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Προσωπικά παίζω FIFA 14 και FIFA Street 2012.
Παλιαότερα είχα ασχοληθεί και με το Test Drive Unlimited 2.
Όλα για PS3.

Στην συλλογή μου για PS3 διαθέτω: PES 2011, PES 2012, PES 2013, PES 2014, FIFA 11, FIFA 12, FIFA 13, FIFA 14, FIFA Street 3, FIFA Street 2012, Test Drive Unlimited 2, London Olympics 2012, Buzz Παγκόσμιο Κουίζ και FIFA 10 World Cup. Αυτά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top