Απουσιολόγοι

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Παιδιά πιστέψται με με το γλύψημο δεν πας πουθενά. Έχω συμμαθητή ο οποίος στο πρώτο τετράμηνο έβγαλε 14 και κάτι. Το δεύτερο ξεσκίστηκαι στο γλύψιμο και κατάφερε ίσα ίσα να ανεβει πάνω απο το 15. Και ότα λέμε γλύψειμο ενοούμε είχαν αρχίσει να τον δουλεύουν και οι καθηγητές. Οπότε μόνο με το γλύψιμο δεν τα καταφέρνεις.

ΥΓ. Τα ορθογραφικά πάνε σύννεφο οπότε συνχωρέστε με.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παιδιά πιστέψται με με το γλύψημο δεν πας πουθενά. Έχω συμμαθήτή ο οποίος στο πρώτο τετράμηνο έβγαλε 14 και κάτι. Το δεύτερο ξεσκίστηκαι στο γλύψιμο και κατάφερε ίσα ίσα να ανεβει πάνω απο το 15. Και ότα λέμε γλύψειμο ενοούμε είχαν αρχίσει να τον δουλεύουν και οι καθηγητές. Οπότε μόνο με το γλύψειμο δεν τα καταφέρνεις.

εχω μια συμμαθητρια στα ιδια χαλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Παιδιά πιστέψται με με το γλύψημο δεν πας πουθενά. Έχω συμμαθητή ο οποίος στο πρώτο τετράμηνο έβγαλε 14 και κάτι. Το δεύτερο ξεσκίστηκαι στο γλύψιμο και κατάφερε ίσα ίσα να ανεβει πάνω απο το 15. Και ότα λέμε γλύψειμο ενοούμε είχαν αρχίσει να τον δουλεύουν και οι καθηγητές. Οπότε μόνο με το γλύψιμο δεν τα καταφέρνεις.

ΥΓ. Τα ορθογραφικά πάνε σύννεφο οπότε συνχωρέστε με.
Σε συγχωρω μονο και μονο επειδη εχεις το ειδωλο μου στη φωτογραφια σου. Παντως πιστευω οι μεγαλυτεροι γλυφτες δεν ειναι οι απουσιολογοι, αλλα καποιοι συγκεκριμενοι, των οποιων οι βαθμοι κυμαινονται γυρω στο 15.
εχω μια συμμαθητρια στα ιδια χαλια
Νομιζω ολοι ειχαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Όμως, με λίγο γλείψιμο και λίγο πασάλειμμα καταφέρνεις πολλά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε συγχωρω μονο και μονο επειδη εχεις το ειδωλο μου στη φωτογραφια σου. Παντως πιστευω οι μεγαλυτεροι γλυφτες δεν ειναι οι απουσιολογοι, αλλα καποιοι συγκεκριμενοι, των οποιων οι βαθμοι κυμαινονται γυρω στο 15.

Σιγουρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Σε συγχωρω μονο και μονο επειδη εχεις το ειδωλο μου στη φωτογραφια σου. Παντως πιστευω οι μεγαλυτεροι γλυφτες δεν ειναι οι απουσιολογοι, αλλα καποιοι συγκεκριμενοι, των οποιων οι βαθμοι κυμαινονται γυρω στο 15.

ΩΩΩ κιάλος μαθητής του μεγάλου δάσκαλου Stinson. :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Όμως, με λίγο γλείψιμο και λίγο πασάλειμμα καταφέρνεις πολλά. :P
Στο γυμνασιο ενα 19+ σιγουρα.:P

ΩΩΩ κιάλος μαθητής του μεγάλου δάσκαλου Stinson. :P:P
Απλα ειναι ο οδηγος μου σε πολλααααα θεματα.;)
https://www.facebook.com/barneyblog ειναι σα βιβλος για μενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Παιδιά πιστέψται με με το γλύψημο δεν πας πουθενά. Έχω συμμαθητή ο οποίος στο πρώτο τετράμηνο έβγαλε 14 και κάτι. Το δεύτερο ξεσκίστηκαι στο γλύψιμο και κατάφερε ίσα ίσα να ανεβει πάνω απο το 15. Και ότα λέμε γλύψειμο ενοούμε είχαν αρχίσει να τον δουλεύουν και οι καθηγητές. Οπότε μόνο με το γλύψιμο δεν τα καταφέρνεις.

ΥΓ. Τα ορθογραφικά πάνε σύννεφο οπότε συνχωρέστε με.

Κι εγώ είχα συμμαθητή σε όλο το γυμνάσιο πρώτο θρανίο και γλύψιμο αλλά εντάξει, έκανα παρέα μαζί του στα διαλύματα και εκτός τάξης μια χαρά παιδί ήταν (δεν θα έλεγα το ίδιο και για μέσα στην τάξη). Στην πρώτη ήταν του 18, στην 2α του 19 και στην 3η σχεδόν πάτησε το 20.
Κατά την γνώμη μου το γλύψιμο μπορεί να προσφέρει κάποιες φορές βαθμό αλλά σε αποξενώνει από την υπόλοιπη τάξη, και πιστέψτε με, πρέπει έχεις την τάξη με το μέρος σου!

Από την άλλη οι απουσιολόγοι κάποιες φορές είναι σοβαρά παιδιά, κοινωνικά άτομα που κάνουν χαβαλέ στους καθηγητές, είχα μια τέτοια συμμαθήτρια η οποία ήταν σε όλο το γυμνάσιο σχεδόν απουσιολόγος. Σε γενικές γραμμές, ο καθένας κάνει ότι μπορεί! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Kαλα σε αποξενωνει απο καποιους που απλα ζηλευουν, τουλαχιστον εμενα αυτη την εντυπωση μου εδιναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Kαλα σε αποξενωνει απο καποιους που απλα ζηλευουν, τουλαχιστον εμενα αυτη την εντυπωση μου εδιναν.

Όντως, ζηλεύουν κάποια πράγματα, αλλά και πάλι, δεν πρέπει να σε αποξενώνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Όντως, ζηλεύουν κάποια πράγματα, αλλά και πάλι, δεν πρέπει να σε αποξενώνει.
Οχι βεβαια, αλλα πολλες φορες δεν εξαρταται μονο απο σενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Είναι γεγονός πως το να είναι κάποιος απουσιολόγος με τον ένα ή με τον αλλό τρόπο τον στιγματίζει...Νομίζω ότι για πολλούς λόγους θα ήταν καλύτερο να σημειώνουν οι καθηγητές τις απουσίες παίρνοντας το απουσιολόγιο απ' το γραφείο στην αρχή της ώρας και επιστρέφοντας το όταν αυτή τελειώνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Συμφωνώ, θα έπρεπε να υπάρχει κάποιο άλλο σύστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Το είχα κι εγώ Β' Λυκείου. Το 'χα σε τόση εκτίμηση που το 'παιρνα καταλάθος πολλές φορές σπίτι μου, ξεχνούσα ότι έπρεπε να το πάρω το πρωί, δεν μπορούσα να θυμηθώ πού το είχα παρατήσει το υπόλοιπο της ημέρας, κ.ο.κ. :D

Από μέσα Οκτωβρίου σιγά-σιγά τη βαρέθηκα τη δουλειά οπότε τις περισσότερες φορές το έπαιρνε ένας φίλος μου που ήθελε να τα σημειώνει. Από Νοέμβριο και μετά ο φίλος έγινε full-time, στο απουσιολόγιο πρέπει να ξανάγραψα 2 ή 3 φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvas94

Νεοφερμένος

Ο savvas94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Στη Β λυκειου στο τμημα μου το ειχε μια μαθητρια του 15. Ηταν οτι καλυτερο γιατι εσβηνε οσες απουσιες μπορουσε, δεν την ενοιαζε και πολυ αν την πιaσουν!!!:P Υπαρχουν παντως καποια ατομα που χαιρονται να εχουν το απουσιολογιο και να σου βαζουν απουσιες! Ειδικα οταν λεει ο καθηγητης για ωριαια εχουν εκεινο το σατανικο χαμογελο, φουσκωνουν το στηθος και σε γραφουν με την ψυχη τους!! Ευτυχως ειναι λιγα αυτα τα ατομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koctantina*

Νεοφερμένος

Η Koctantina* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
στο σχολειο μου ο 1ος απουσιολογος εχει το απουσιολογιο ενω ο δευτερος το βιβλιο ύλης.
και τα κουβαλανε απο ταξη σε ταξη απο καθηγητη σε καθηγητη κ.ο.κ.
δεν γραφει ο μαθητης τις απουσιες,αλλα ο καθηγητης.

φετος θα ειμαι 2η απουσιολογος,ομως θα εχω το απουσιολογιο, αφου η πρωτη ειχε και περσι το βιβλιο υλης και το εχει "συνηθησει".η αληθεια ειναι ομως,οτι πανω απο 1 ωρα την ημερα δεν διαβαζα μεχρι τωρα!
πιστευω οτι το απουσιολογιο σε αποκοβει απο τους υπολοιπους οσο εσυ επιτρεψεις. δηλαδη παιζει ρολο το αν θα εχεις υφακι κτλ, δεν ειναι ιδιαιτερα "ελκυστικο" να οριζεις τον εαυτο σου μεσα στο μαθητικο συνολο σαν "πρωτο των πρωτων" ή σαν απουσιολόγο, λες και σαν μαθητης και συμμαθητης εισαι αποκλειστικα και μόνο αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
το απουσιολογιο ειναι ενασ ηλιθιοσ κανονασ- θεσμοσ δε ξερω και πωσ να το πω!!ασ κρατανε οι καθηγητεσ τισ απουσιεσ και οχι οι μαθητεσ!!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
στο σχολειο μου ο 1ος απουσιολογος εχει το απουσιολογιο ενω ο δευτερος το βιβλιο ύλης.
και τα κουβαλανε απο ταξη σε ταξη απο καθηγητη σε καθηγητη κ.ο.κ.
δεν γραφει ο μαθητης τις απουσιες,αλλα ο καθηγητης.

φετος θα ειμαι 2η απουσιολογος,ομως θα εχω το απουσιολογιο, αφου η πρωτη ειχε και περσι το βιβλιο υλης και το εχει "συνηθησει".η αληθεια ειναι ομως,οτι πανω απο 1 ωρα την ημερα δεν διαβαζα μεχρι τωρα!
πιστευω οτι το απουσιολογιο σε αποκοβει απο τους υπολοιπους οσο εσυ επιτρεψεις. δηλαδη παιζει ρολο το αν θα εχεις υφακι κτλ, δεν ειναι ιδιαιτερα "ελκυστικο" να οριζεις τον εαυτο σου μεσα στο μαθητικο συνολο σαν "πρωτο των πρωτων" ή σαν απουσιολόγο, λες και σαν μαθητης και συμμαθητης εισαι αποκλειστικα και μόνο αυτο!
'Οταν λες ότι έχει το βιβλίο ύλης τι εννοείς??απλά ότι το δίνει στον καθηγητή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheStranger

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Με την απουσιολόγο μας συμβαίνει ακριβώς το αντίθετο,μπορώ να πώ οτι είναι μια χαρά κοπέλα και πολύ εντάξει άτομο..χαλαρή και ποτέ δεν προσπαθεί να προσποιηθει οτι είναι πιο έξυπνη..Το περίεργο είναι οτι υπάρχουν 2-3 άτομα στην τάξη που είναι η κυριολεκτική ένοια του σπασίκλα..ειδικότερα ένας απο αυτούς προσπαθεί να έρχεται πάντα σε διαφωνία με τους καθηγητές προβάλλοντας τις 'ψευτοίδεολογίες' του όπως τις αποκαλώ και εγώ.. πάντως όχι οι απουσιολόγοι διαφέρουν ,ασ μην τους βάζουμε ολους στον ίδιο σάκκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τωρα που εμαθα ποιος το πηρε.... Τι να πω!!!! Καλη υπομονη παιδια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top