Soundtracks διαφημίσεων - σειρών/ταινιών

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Λέγεται Beggin' και είναι από Frankie Valli & The Four Seasons:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Γιατί εγώ τί είπα??:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Γιατί εγώ τί είπα??:what:

εεεεεεε αν δεις ποστάραμε την ίδια ώρα απάντηση so δν είχα δει ότι είχες απαντήσει κ εσύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Αααααααα οκ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
σηεμρα το τραγουδι που επαιζε στο ευτιχισμενοι μαζι οταν ο μαρκος ηταν με μια αλλη και εδειχνε την ευα παραλληλα(στο τελος ολα αυτα)το ελεγε ο μαρκος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
δεν ξέρω αν ενδιαφέρεται κανείς αλλά όταν αρχισε το mega να διαφημίζει το μαύρα μεσάνυχτα είχε βάλει ένα καταπλικτικό κομμάτι ( κατά τη γνώμη μου ).
Έψαξα και λέγεται hate on me - jill scott
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
δεν ξέρω αν ενδιαφέρεται κανείς αλλά όταν αρχισε το mega να διαφημίζει το μαύρα μεσάνυχτα είχε βάλει ένα καταπλικτικό κομμάτι ( κατά τη γνώμη μου ).
Έψαξα και λέγεται hate on me - jill scott

Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρίωνας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Λίγο άσχετο:P αλλά πολύ ωραία είναι και η μουσική του Matrix: Revolution στην τελική μάχη. Το κομμάτι λέγεται neodammerung.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
To κομμάτι που παίζει στην διαφήμιση με το ''Ποιός είναι πιο έξυπνος από ένα δεκάχρονο''..(νομίζω) πως λέγετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
To κομμάτι που παίζει στην διαφήμιση με το ''Ποιός είναι πιο έξυπνος από ένα δεκάχρονο''..(νομίζω) πως λέγετε??

Αν λες στη διαφήμιση είναι αυτό. Kids will rock you.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=GBD8tqxw0Kk[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
σηεμρα το τραγουδι που επαιζε στο ευτιχισμενοι μαζι οταν ο μαρκος ηταν με μια αλλη και εδειχνε την ευα παραλληλα(στο τελος ολα αυτα)το ελεγε ο μαρκος?


ξανακουσα προχτες το κομματι στην επαναληψη και εβγαλα καποιους στιχους.ειναι το wonderland-oasis:Dμ' αρεσει να μιλαω μονη μου:P:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ρε παιδιά, σήμερα άκουσα ένα τέλειο τραγούδι που έπαιζε κατά τη διάρκεια της διαφήμισης για τη BSB.. Μήπως ξέρει κανείς ποιό είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Ρε παιδιά, σήμερα άκουσα ένα τέλειο τραγούδι που έπαιζε κατά τη διάρκεια της διαφήμισης για τη BSB.. Μήπως ξέρει κανείς ποιό είναι?

Πρέπει να λες το She Bop από Matisse
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=SP2QdBYTweA[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Για να το λές εσύ, αυτό θα'ναι...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
E άκου το! Σου έβαλα και το video!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ναι, το άκουσα.. Αυτό είναι! Μπράβο ρε bobira, έχω μείνει άναυδη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Xαχα καλά χαλάρωσε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
ξανακουσα προχτες το κομματι στην επαναληψη και εβγαλα καποιους στιχους.ειναι το wonderland-oasis:Dμ' αρεσει να μιλαω μονη μου:P:jumpy:

Οι Oasis δεν έχουν βγάλει τραγούδι wonderland. Το wonderwall εννοείς. Πολύ ωραίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Οι Oasis δεν έχουν βγάλει τραγούδι wonderland. Το wonderwall εννοείς. Πολύ ωραίο.


ε καλα ντε,πυρετο εχω,δεν τα χω 400!:P:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morphinr

Νεοφερμένος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Nad: όλες οι πληροφορίες για το τραγούδι, δεν ξέρω όμως ποια διασκευή θες -> clicky(στα αγγλικά)

Υποθέτω, όμως, πως αυτό που θες είναι από Doris Day.

Άσχετο με τραγούδια, σχετικό με διαφημίσεις: ξέρει κανείς πως λένε την κοπέλα που παίζει στη διαφήμιση του Burberry Beat?(ξανθιά με κοντά)

εχω την εντυπωση οτι λες για την Αgyness Deyn :



Τεσπα περα απο αυτο κ για να μη ξεφυγουμε κ απο το θεμα τ τοπικ, εμενα απο soundtracks μαρεσει πολυ αυτο της amelie :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top