Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Γράψτε το αγαπημένο σας σέριαλ εδώ και ψηφίστε ανάμεσα στα 2 φετινά !...
Πενήντα - Πενήντα και Κωνσταντινού και Ελένης για μένα είναι όλα τα λεφτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costas

Νεοφερμένος

Ο Κων/νος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
κανένα από τα 2!!! εγώ βλέπω κυρίως ξένες σειρές... όπως το 24 (πολύ καλή κ την συνιστώ σε οποινδήποτε) και το one tree hill....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όταν έβλεπα τηλεόραση (παλιότερα δηλαδή μιας και την έχω κόψει πλέον, μόνο σαβούρα έχει :) ) έβλεπα τακτικά το Παρά 5 και το Κωνσταντίνου κι Ελένης. :D





Σημείωση: Στο εν λόγω θέμα υπήρχε και μία δημοσκόπηση για το ποια σειρά προτιμούν οι χρήστες μεταξύ παρά 5' και 50-50. Όπως καταλαβαίνετε δεν είναι δυνατόν να έχουμε μία τόσο ειδική δημοσκόπηση σε ένα θέμα γενικότερο για σειρές, γι' αυτό και διεγράφη. Αν θέλετε ανοίξτε καινούριο θέμα.
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apas

Νεοφερμένος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
prison break απλα τα σπαει.... μονο αυτο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina

Νεοφερμένος

Η nina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Στο παρά πέντε
κι από παλιότερα...Άκρως οικογενειακόν και Δύο ξένοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Γενικά προτιμώ ξένες σειρές, αλλά βλέπω και κάμποσες ελληνικές, αφού κυρίως αυτές προβάλλονται από mega, ant1 κλπ.
Από ξένες οι αγαπημένες μου είναι Lost, Nip/Tuck, Smallville (δλδ σούπερμαν, ταχρόνια της νιότης), House (ιατρικές υποθέσεις), Monk, παλαιότερα Charmed (οι μάγισσες).
Από ελληνικά μου αρέσουν σχεδόν όλες οι σειρές του Ρώμα, 50-50, θα βρεις τον δάσκαλό σου (την πρώτη χρονιά γιατί μετά το ψιλο-χοντρο-βαρέθηκα), και αρκετές άλλες, ανάλογα τη χρονιά.
Βέβαια απ'τις καλύτερες ήταν το Κων/νου και Ελένης (διαχρονικό, αν και το έχουν παρακάνει με τις επαναλήψεις....) και το παρα πέντε.:xixi:
Κανα απογευματάκι βλέπω Μαρία η άσχημη, αφού όσα επεισόδια και να χάσεις δεν χάνεις ποτέ την υπόθεση.... Χαλαρά πράγματα... Βέβαια σαν σειρά μπάζει λίγο (για να μην πω πολύ), αλλά ok.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
πολύ μπάζει... σαν μεξικάνικη σαπουνόπερα! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Εμένα από τη Μαρία την άσχημη μου άρεσαν τα πρώτα 2 επεισόδεια, μετά καραμπαζώθηκε! ΜΑΠΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mafiozos_16

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω και εγώ με τους προλαλήσαντες και θα πώ ότι και εγώ είμαι λάτρης των ξένων σειρών.Το αγαπήμενο μου είναι τα φιλαράκια.Τώρα όσο αφορά από ελληνικά μου άρεζε το Παρά πέντε και το Πενήντα-Πενήντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
S1ngles 2 1/2 & Big bang βλέπω μόνο φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JAKE

Νεοφερμένος

Ο JAKE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
μπαμπά μν τρέχεις και μαζί για ενα μήνα και κάτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Καλά είναι; Δεν τα προλαβαίνω λόγω αγγλικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*ScoFielD*

Νεοφερμένος

Ο iraklis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
PRISON BREAK και HEROES
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Μπαμπά μην τρέχεις,κορυφαίο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Από τις καινούριες ελληνικές σειρές βλέπω το Δελληγιάνειο παρθεναγωγείο, Γιούγκερμαν, φίλα τον βάτραχό σου, λίγο γοργόνες (δεν πολυβλέπω λόγω ώρας), ο τζίτζικας και ο μέρμηγκας... Αυτά νομίζω... Βέβαια απ όλα αυτά μόνο το Δελληγιάνειο ανελλιπώς (είπαμε, το κόλλημα με τις σειρές του Ρώμα...), τα άλλα αραιά και που...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εγω εβλεπα παντα Κωνσταντινου & Ελενης (ακομα το βλεπω, καθε μερα 3 το μεσημερι) στις επαναληψεις. Δεν το βαριεμαι ποτε. Απο κει και περα μου αρεσε πολυ και το "Οι σταβλοι της Εριεττας Ζαιμη" και το βλεπω καθε καλοκαιρι που το βαζει σε επαναληψη. Το Παρα Πεντε ενα απο τα best μου επισης. Και συνεχιζω να βλεπω τις επαναληψεις του.
Το Δεληγιαννειο δεν το βλεπω, αλλα παιζει η αδερφη του κολλητου μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εγώ μόνο γιούγκερμαν, όποτε δε βαριέμαι ή δεν είμαι έξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Εγώ απο τα φετινά βλέπω κυρίως 'Λατρεμένοι μου γείτονες' και το 'Ευτυχισμένοι μαζί'....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλα το Γιουγκερμαν ειναι λιγο υπερβολικο πια. Σχεδον ποτε δε βλεπω καινουρια σηριαλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D|m|tr|

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Prison Break & Lost :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top