Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,362 εγγεγραμμένα μέλη και 2,488,728 μηνύματα σε 79,504 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 435 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Μπορώ να ορκιστώ στην επόμενη ορκωμοσία;

daria

Δραστήριο Μέλος

H daria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H daria έγραψε: στις 01:11, 18-10-14:

Γεια!!! Εχω μια απορια και οποιος ξερει ας μου απαντησει...αν δεν παει καποιος στην ορκωμοσια του τι γινεται???ακουσα οτι πηγαινει στην επομενη...αν ισχυει ξερετε ποια ειναι η διαδικασια????
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,485 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 11:12, 18-10-14:

Αρχική Δημοσίευση από daria
Γεια!!! Εχω μια απορια και οποιος ξερει ας μου απαντησει...αν δεν παει καποιος στην ορκωμοσια του τι γινεται???ακουσα οτι πηγαινει στην επομενη...αν ισχυει ξερετε ποια ειναι η διαδικασια????
Ναι έτσι είναι αλλά θα πρέπει να συνεννοηθείς με τη γραμματεία προηγουμένως. Μου φαίνεται ότι θα πρέπει να κάνεις μια αίτηση όπου θα εξηγείς τους λόγους που δεν σου επιτρέπουν να παραστείς και θα ζητάς να συμπεριληφθείς στην επόμενη ορκωμοσία. Για καλό και για κακό κράτα και τον αριθμό πρωτοκόλλου για να είσαι σίγουρη (μην σου πουν μετά ότι δεν ξέρουν τίποτα). Συνήθως στο σάιτ της κάθε σχολής βγαίνει ανακοίνωση που καλεί τους τελειόφοιτους της κάθε περιόδου (Φεβρουαρίου, Ιουνίου, Σεπτεμβρίου) να κάνουν αίτηση ορκωμοσίας μέσα σε συγκεκριμένες ημερομηνίες.Τότε θα πας και εσύ να κάνεις την αίτηση που σου είπα παραπάνω.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Έχετε απορία πάνω στο θέμα;

Το μήνυμα αυτό ξεχώρισε από το θέμα Γενικές φοιτητικές απορίες ως ουσιαστικό και χρήσιμο.

Θέλετε να ρωτήσετε κάτι / έχετε απορία στο θέμα; Μα φυσικά! Κάντε click εδώ για να συντάξετε την απορία σας.

Αυτό το thread είναι καθαρά για δική σας πληροφόρηση στο θέμα που πραγματεύεται. Το ischool.gr και η Ομάδα Διαχείρισης δεν φέρουν καμία ευθύνη για τα όποια γραφόμενα των μελών. Απαγορεύεται η ολική ή μερική αναπαραγωγή της σελίδας και/ή των περιεχομένων της χωρίς την σαφή αναφορά του ischool.gr σαν πηγή.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια