Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,162 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,295 μηνύματα σε 79,235 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 704 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Από που μπορώ να βγάλω πάσο για τη σχολή (ακαδημαϊκή ταυτότητα);

blue_butterfly (Ριρίκα)

Τιμώμενο Μέλος

H Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,243 μηνύματα.

H blue_butterfly Ζήσε... έγραψε: στις 18:22, 02-10-17:

Αρχική Δημοσίευση από vanessa99
Καλησπέρα! Έστειλα στην γραμματεία της σχολής μου τα έγγραφα που χρειαζόταν και μου έστειλαν κωδικούς και όνομα χρήστη για να χρησιμοποιώ τις ηλεκτρονικές υπηρεσίες του τμήματος. Πάσο, μιας και δε θα πάω καθόλου στη σχολή, πως μπορώ να βγάλω?
Κάνεις την εγγραφή σου και την αίτησή σου εδώ. https://academicid.minedu.gov.gr Τουλάχιστον μέχρι πριν λίγα χρόνια αυτό κάναμε.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,256 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 18:53, 02-10-17:

Σωστά! Να και οι οδηγίες https://academicid.minedu.gov.gr/Fil...nts_Manual.pdf
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,803 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 16:33, 24-09-19:

Δείτε επίσης το: Πως θα παραλάβω το πάσο της σχολής μου (ακαδημαϊκή ταυτότητα);
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Έχετε απορία πάνω στο θέμα;

Το μήνυμα αυτό ξεχώρισε από το θέμα Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες (Πάσο) ως ουσιαστικό και χρήσιμο.

Θέλετε να ρωτήσετε κάτι / έχετε απορία στο θέμα; Μα φυσικά! Κάντε click εδώ για να συντάξετε την απορία σας.

Αυτό το thread είναι καθαρά για δική σας πληροφόρηση στο θέμα που πραγματεύεται. Το ischool.gr και η Ομάδα Διαχείρισης δεν φέρουν καμία ευθύνη για τα όποια γραφόμενα των μελών. Απαγορεύεται η ολική ή μερική αναπαραγωγή της σελίδας και/ή των περιεχομένων της χωρίς την σαφή αναφορά του ischool.gr σαν πηγή.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια