Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,661 μηνύματα.
Σιγά σιγά από τη φάση της θερινής προετοιμασίας των υποψηφίων του 2020 μεταβαίνουμε στην έναρξη της νέας ακαδημαϊκής χρονιάς 2019 - 2020! :playboy:

Η φετινή Γ' Λυκείου είναι η γενιά του 2002! :bye:


Σε αυτό το θέμα μπορείτε να γράφετε ό,τι σκέψεις έχετε καθ' όλη τη διάρκεια της χρονιάς.
Αν έχετε απορίες πάνω σε μαθήματα, μπορείτε να γράφετε στα σχετικά θέματα της Γ' Λυκείου ανά Προσανατολισμού.

Καλή επιτυχία σε όλους!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,871 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά!
 

Leukosrinokeros

Νεοφερμένος

Η Leukosrinokeros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Σιγά σιγά από τη φάση της θερινής προετοιμασίας των υποψηφίων του 2020 μεταβαίνουμε στην έναρξη της νέας ακαδημαϊκής χρονιάς 2019 - 2020! :playboy:

Η φετινή Γ' Λυκείου είναι η γενιά του 2002! :bye:


Σε αυτό το θέμα μπορείτε να γράφετε ό,τι σκέψεις έχετε καθ' όλη τη διάρκεια της χρονιάς.
Αν έχετε απορίες πάνω σε μαθήματα, μπορείτε να γράφετε στα σχετικά θέματα της Γ' Λυκείου ανά Προσανατολισμού.

Καλή επιτυχία σε όλους!

Κι εγω δινω φετος δηλ το 2020 δινω πανελληνιες ευχομαι σε οσους θα δωσουν καλη επιτυχια!!! Επισης εχω κανει τη θερινη προςτοιμασια και τον αυγουστο ξρκουραστηκα τωρα σπο δευτερα θα αρχισω το διαβασμα! Θα ηθελα να μου προτεινετε καμια συμβουλη για τη σχολθκη χρονια που θα ερθει ,καποιο βοηθημα της θεωρητικης κατευθυνσης, γενικοτερα κανενα tip για το καθε μαθημα ιδιαιτερα στην ιστορια στις πηγες . Ευχαριστω οποιον μου απαντησει εκ των προτερων!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,871 μηνύματα.
Τα παιδιά φέτος δίνουν χώρος συντελεστές σωστά;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,871 μηνύματα.

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλη την γενιά του '02, και σε όσους ξαναδινουν.

Ηρεμία, ψυχραιμία, και οργανωμένο διάβασμα, και θα τα καταφέρετε όλοι! :)

Οποιοσδήποτε θέλει κάποια βοήθεια ή συμβουλή, ας μου στείλει πμ.
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 946 μηνύματα.
Αρίστη Επιτυχία στη γενιά του 2002! Με υπομονή, επιμονή, ψυχραιμία και συστηματικό διάβασμα η επιτυχία είναι εφικτή!!
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Καλή αρχή και καλή δύναμη:beer:
 

Yiorgosk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος Αγησίλαος Κουφαλιτάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Καλή σας τύχη παιδιά!! Να κάνετε αυτό που σας κάνει ευτυχισμένους
 

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Κι εγω δινω φετος δηλ το 2020 δινω πανελληνιες ευχομαι σε οσους θα δωσουν καλη επιτυχια!!! Επισης εχω κανει τη θερινη προςτοιμασια και τον αυγουστο ξρκουραστηκα τωρα σπο δευτερα θα αρχισω το διαβασμα! Θα ηθελα να μου προτεινετε καμια συμβουλη για τη σχολθκη χρονια που θα ερθει ,καποιο βοηθημα της θεωρητικης κατευθυνσης, γενικοτερα κανενα tip για το καθε μαθημα ιδιαιτερα στην ιστορια στις πηγες . Ευχαριστω οποιον μου απαντησει εκ των προτερων!


Στείλε μου :)
 

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
καλη επιτυχιαααα
βεβαια βλεποντας γενια 2002 νοιωθω παππους
 

sofia.kp

Νεοφερμένος

Η sofia.kp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Γνωριζει καποιος πως δινουν πανελληνιες οι παλαιοτεροι αποφοιτοι??Με ποιο συστημα?
 

Έμμα

Νεοφερμένος

Η Έμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής (Αθήνα) και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Παιδιά σας εύχομαι τα καλύτερα για τον αγώνα σας και βέβαια επιτυχία στις πανελλήνιες εξετάσεις αυτές καθ' εαυτές! Ο κόπος και η προσπάθεια θα έχουν το καλύτερο αντίκρισμα του χρόνου τέτοια εποχή που θα γιορτάζετε την απαρχή της φοιτητικής σας ζωής, την απαρχή των ονείρων σας. Καλή δύναμη και να είστε βέβαιοι πως ο μόχθος αυτός αξίζει και με το παραπάνω! :flowers:
 

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Γεια σας!

Τι παίζει με τους παλιότερους (πολύ παλιούς) αποφοίτους Λυκείων; Σε ποιά μαθήματα εξεταζόμαστε για το πρώτο πεδίο;
Η ύλη για τα μαθήματα;

Ευχαριστώ και καλή επιτυχία στις/στους εξεταζόμενες/εξεταζόμενους.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,871 μηνύματα.
Γεια σας!

Τι παίζει με τους παλιότερους (πολύ παλιούς) αποφοίτους Λυκείων; Σε ποιά μαθήματα εξεταζόμαστε για το πρώτο πεδίο;
Η ύλη για τα μαθήματα;

Ευχαριστώ και καλή επιτυχία στις/στους εξεταζόμενες/εξεταζόμενους.


Μπορείς να ρωτήσεις την δευτεροβάθμια εκπαίδευση.Εκει θα σου πουν λογικά.
 

Φινεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 317 μηνύματα.
Οι οικονομικάριοι για πείτε λίγο ώρες.
 

fotinipapa

Νεοφερμένος

Η fotinipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ιδανικά, για άριστο αποτέλεσμα (95+) ,ποτε θα ήταν καλό να βγει πρώτη φορά η ύλη σε Ιστορία και γνωστό; Επιπλέον,για τον ίδιο στόχο, πόσα κριτήρια στην έκθεση θα πρέπει να έχει κανει κανείς μέχρι τις εξετασεις;
 

Alex2001

Νεοφερμένος

Ο Alex2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Ιδανικά, για άριστο αποτέλεσμα (95+) ,ποτε θα ήταν καλό να βγει πρώτη φορά η ύλη σε Ιστορία και γνωστό; Επιπλέον,για τον ίδιο στόχο, πόσα κριτήρια στην έκθεση θα πρέπει να έχει κανει κανείς μέχρι τις εξετασεις;


Εγω της θετικης ειμαι που εδωσα περυσι,απλα ηθελα να πω οτι δεν μπορει να σου πει καποιος οτι αν διαβασεις τοσο θα γραψεις 95+ οπως αναφερεις.Κοιτα πιο πολυ να καλυπτεις τα κενα σου εφοσον βγαλεις την υλη και ο βαθμος θα ερθει απο μονος του.
 

Eleni54

Νεοφερμένος

Η Eleni54 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Την καλυτερη επιτυχία σε ολους!!
Και καλη δυναμη φυσικα, ερχεται ενας απαιτητικος χειμώνας αλλα θα τα καταφέρουμε!!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top