Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,279 μηνύματα σε 79,128 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 517 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[2019] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,171 μηνύματα.

O Libertus έγραψε: στις 18:25, 26-08-19:

ΒΑΣΕΙΣ 2019

Η ώρα των βάσεων πλησιάζει! Όπως ανακοινώθηκε από το Υπουργείο Παιδείας, αύριο Τρίτη 27-8-2019, μετά τις 11:00, θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα των πανελλαδικών εξετάσεων έτους 2019 για εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση.

Το θέμα θα παραμείνει κλειδωμένο μέχρι την ώρα ανακοίνωσης των βάσεων. Στο iSchool θα ενημερωθείτε άμεσα σε αυτό το θέμα μόλις ανακοινωθούν οι βάσεις. Μετά θα μπορείτε να γράψετε σε ποιο τμήμα περάσατε και με πόσα μόρια!

Οι ενδιαφερόμενοι θα μπορούν να δουν το τμήμα εισαγωγής τους μέσω της ιστοσελίδας του Υπουργείου http://results.it.minedu.gov.gr/ πληκτρολογώντας τον οκταψήφιο κωδικό αριθμό τους και τα τέσσερα αρχικά γράμματα των προσωπικών τους στοιχείων (Επώνυμο – Όνομα –Πατρώνυμο - Μητρώνυμο).

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους!

Δείτε τις βάσεις 2019! (κάντε κλικ)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Libertus : 27-08-19 στις 12:31. Αιτία: Προσθήκη βάσεων εισαγωγής
1
7
4
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

archaios19 (Βαγγέλης)

Φοιτητής

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 399 μηνύματα.

O archaios19 έγραψε: στις 11:14, 27-08-19:

ΠΑΙΔΙΑ! ΒΓΗΚΑΝ!!!
2
3
Παράθεση

ρενακι 13 (ρένα)

Νεοφερμένος

H ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H ρενακι 13 έγραψε: στις 11:15, 27-08-19:

ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ βγηκανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε περασε ρωσική φιλολογιαααααα χαχααχα

Yiorgosk

Φοιτητής

Ο Yiorgosk αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας Παν. Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.

O Yiorgosk έγραψε: στις 11:15, 27-08-19:

ΒΓΗΑΚΑΑΑΑΝ
1
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,164 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 11:16, 27-08-19:

Όποιος θέλει να συζητήσει για την νέα φοιτητική ζωή , για το που πέρασε .... ή γενικά να κουτσομπολεύσει να μπει στο chat....
Αυτοι΄που δώσανε απλά κοιτάνε το αποτέλεσμα
Αυτοί που είναι ήδη σε σχολή κοιτάνε τις βάσεις της σχολής που περάσανε έτσι βλέπουν αν έχουν καλή επιλογή.
Παράθεση

Dimitris2001

Νεοφερμένος

Ο Dimitris2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O Dimitris2001 έγραψε: στις 11:17, 27-08-19:

Με 16300 ΟΠΑ Οργάνωση και Διοίκηση πέρασα!!!
8
Παράθεση

constansn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H constansn αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H constansn έγραψε: στις 11:17, 27-08-19:

η εφαρμογή άνοιξε. Εύχομαι σε όλους το καλύτερο
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Πτυχιούχος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,293 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 11:19, 27-08-19:

περασατε;
1
Παράθεση

ρενακι 13 (ρένα)

Νεοφερμένος

H ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H ρενακι 13 έγραψε: στις 11:19, 27-08-19:

Πες μου πως περασες πρωτος να χαρω!!!!!
Παράθεση

BlueIvy_

Απόφοιτος

H BlueIvy_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H BlueIvy_ έγραψε: στις 11:20, 27-08-19:

Παιδιά βγήκαν! Νομικής Κομοτηνή εγώ!
17
1
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,793 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 11:21, 27-08-19:

Παιδιά άνοιξε το σύστημα.
3
Παράθεση

archaios19 (Βαγγέλης)

Φοιτητής

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 399 μηνύματα.

O archaios19 έγραψε: στις 11:21, 27-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από ρενακι 13
Πες μου πως περασες πρωτος να χαρω!!!!!

Πρώτος πέρασα!!! Δόξα τω Θεώ!
28
4
2
Παράθεση

Destroyer00

Φοιτητής

Ο Destroyer00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O Destroyer00 έγραψε: στις 11:21, 27-08-19:

10% ΗΜΤΥ εδώ
Συγχαρητήρια σε όλους

archaios19 (Βαγγέλης)

Φοιτητής

O archaios19 έγραψε: στις 11:22, 27-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από Destroyer00
10% ΗΜΤΥ εδώ
Συγχαρητήρια σε όλους

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!
1
Παράθεση

kiyoshi

Φοιτητής

Ο kiyoshi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 136 μηνύματα.

O kiyoshi sold my soul έγραψε: στις 11:24, 27-08-19:

16ος στην Φαρμακευτική Αθηνών!

Destroyer00

Φοιτητής

Ο Destroyer00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O Destroyer00 έγραψε: στις 11:25, 27-08-19:

Υποψηφιος 10%
Μόρια: 19280 (2ο πεδίο, πανελλήνιες του 2018)
Από Φυσικο (Πάτρας)-ΗΜΤΥ (Πάτρας)
11
1
Παράθεση

Yiorgosk

Φοιτητής

Ο Yiorgosk αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας Παν. Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.

O Yiorgosk έγραψε: στις 11:25, 27-08-19:

Ιστοριας και αρχαιολογίας πανεπιστημιο Ιωαννίνων 28ος με 14.701
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Yiorgosk : 27-08-19 στις 12:53.

Nxcoletaaa

Νεοφερμένος

H Nxcoletaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Nxcoletaaa έγραψε: στις 11:26, 27-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από BlueIvy_
Παιδιά βγήκαν! Νομικής Κομοτηνή εγώ!

Και εγώωω! Άντε καλή μας αρχη
11
Παράθεση

ρενακι 13 (ρένα)

Νεοφερμένος

H ρενακι 13 έγραψε: στις 11:27, 27-08-19:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
7
Παράθεση

Agnwsth

Φοιτητής

H Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (Αθήνα) . Έχει γράψει 429 μηνύματα.

H Agnwsth έγραψε: στις 11:29, 27-08-19:

Μηχανολόγων μηχανικών, ΕΜΠ , 58 σειρά
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια