[Πανελλήνιες 2019] Σε ποια σχολή στοχεύετε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιάννης/98

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης/98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Που θέλετε να περάσετε; Και σε ποια σχολή;
Εγω είμαι μεταξύ Διοίκησης Επιχειρήσεων κ Μάρκετιγκ και Επικοινωνίας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Haber

Νεοφερμένος

Ο Haber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεωλογία ή χημικών μηχανικών ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 946 μηνύματα.
Ιστορικό-Αρχαιολογικό ΕΚΠΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,661 μηνύματα.
Πληροφορική ΟΠΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ChrisFromGreece

Νεοφερμένος

Ο ChrisFromGreece αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
ΔΕΤ ή ΟΔΕ αθηνα :) αν καποιος εχει καμια εμπειρια απο τις 2 σχολές αν μπορει να μου πει εντυπώσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
ΗΜΜΥ θεσσαλονίκη ή ξάνθη , ή μηχανικών επίστημης υλικών, Ιωάννινα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pagratios2

Νεοφερμένος

Ο pagratios2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιταλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ιταλική φιλολογία ΕΚΠΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Littlefinger

Νεοφερμένος

Ο Littlefinger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πληροφορικής ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
ΗΜΜΥ Θεσ/νίκη,Πάτρα,Ξάνθη ή Χημικών Μηχανικών Θεσ/νίκη,Πάτρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Είμαι ανάμεσα σε Δημοσιογραφία και Αστυνομία. Κι έχω φυσικά και τις εναλλακτικές μου αν δεν πιάσω τα μόρια που απαιτούνται για αυτές τις 2 σχολές. Παρεμπιπτόντως, επειδή δεν είμαι στην καλύτερη κατάσταση αθλητικά θεωρώ ολίγον τι, δύσκολο να περάσω στην Αστυνομία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RockGeek

Νεοφερμένος

Η RockGeek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ενδιαφερομαι για φυσικο ισως και βιολογια αλλα κυριως φυσικο(και πιθανοτερο λογω μοριων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 336742

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ενδιαφερομαι για φυσικο ισως και βιολογια αλλα κυριως φυσικο(και πιθανοτερο λογω μοριων)


Σκέψου το καλά. Η δυσκολία των τμημάτων φυσικής δεν αντικατοπτρίζεται από τη βάση τους και πολλοί πέφτουν στην παγίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Σκέψου το καλά. Η δυσκολία των τμημάτων φυσικής δεν αντικατοπτρίζεται από τη βάση τους και πολλοί πέφτουν στην παγίδα.


Ισχύει αυτό.Είναι ίσως από τις πιο βαρβάτες και δύσκολες σχολές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Ψυχολογία, μμε, ιφε, κοινωνιολογια, φωτογραφια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrReid

Νεοφερμένος

Η DrReid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Διεθνών και ευρωπαϊκών σπουδών στο ΠΑΜΑΚ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RockGeek

Νεοφερμένος

Η RockGeek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Σκέψου το καλά. Η δυσκολία των τμημάτων φυσικής δεν αντικατοπτρίζεται από τη βάση τους και πολλοί πέφτουν στην παγίδα.
το ξερω οσους γωστους εχω αυτο μου λενε αλλα γενικως ειμαι καλη στα θετικα μαθηματα και εχω ιδιετερη κλιση στην φυσικη κια στα μαθηματικα. βεβαια εχω ακομα χρονο να το σκεφτω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Διεθνών και ευρωπαϊκών σπουδών στο ΠΑΜΑΚ.
Κανείς άλλος; :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avalon12

Νεοφερμένος

Η Avalon12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Επιστήμης υπολογιστών στην Κρήτη μ'αρέσει πολύ. Δυστυχώς όπως αρκετοί μόνιμοι κάτοικοι Αττικής δεν έχω αυτή την δυνατότητα. :( Επομένως ελπίζω για πληροφορικη οπα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,877 μηνύματα.
Οι επιλογές μου
Οικονομικό Εκπα
Διοικηση επιχειρήσεων Εκπα (νέο τμήμα)
Οικονομικό ΠΑΠΕΙ
Λογιστική παδα
Διοίκηση παδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,661 μηνύματα.
Οι επιλογές μου
Οικονομικό Εκπα
Διοικηση επιχειρήσεων Εκπα (νέο τμήμα)
Οικονομικό ΠΑΠΕΙ
Λογιστική παδα
Διοίκηση παδα

Φώτη πως και ξανά δίνεις πανελλήνιες; Δεν είχε εγκριθεί η μετεγγραφή στο ΕΚΠΑ που λέγαμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top