Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,001 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,942 μηνύματα σε 79,000 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 454 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[Πανελλήνιες 2019] Σε ποια σχολή στοχεύετε;

Γιάννης/98

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης/98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Γιάννης/98 έγραψε: στις 18:55, 27-11-18:

Που θέλετε να περάσετε; Και σε ποια σχολή;
Εγω είμαι μεταξύ Διοίκησης Επιχειρήσεων κ Μάρκετιγκ και Επικοινωνίας
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Haber

Νεοφερμένος

Ο Haber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Haber έγραψε: στις 19:02, 27-11-18:

Γεωλογία ή χημικών μηχανικών ΑΠΘ
3

archaios19 (Βαγγέλης)

Φοιτητής

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 397 μηνύματα.

O archaios19 έγραψε: στις 20:15, 27-11-18:

Ιστορικό-Αρχαιολογικό ΕΚΠΑ
2

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,665 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 21:10, 27-11-18:

Πληροφορική ΟΠΑ!
3

ChrisFromGreece

Φοιτητής

Ο ChrisFromGreece αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O ChrisFromGreece έγραψε: στις 22:39, 27-11-18:

ΔΕΤ ή ΟΔΕ αθηνα αν καποιος εχει καμια εμπειρια απο τις 2 σχολές αν μπορει να μου πει εντυπώσεις

Agnwsth

Φοιτητής

H Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (Αθήνα) . Έχει γράψει 427 μηνύματα.

H Agnwsth έγραψε: στις 07:43, 28-11-18:

ΗΜΜΥ θεσσαλονίκη ή ξάνθη , ή μηχανικών επίστημης υλικών, Ιωάννινα.
5

pagratios2

Πτυχιούχος

Ο pagratios2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 45 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O pagratios2 έγραψε: στις 15:53, 28-11-18:

Ιταλική φιλολογία ΕΚΠΑ
1

Littlefinger

Νεοφερμένος

Ο Littlefinger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O Littlefinger έγραψε: στις 15:58, 29-11-18:

Πληροφορικής ΑΠΘ
1

Jim_Pap (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΔΠΘ (Ξάνθη) . Έχει γράψει 147 μηνύματα.

O Jim_Pap έγραψε: στις 22:42, 29-11-18:

ΗΜΜΥ Θεσ/νίκη,Πάτρα,Ξάνθη ή Χημικών Μηχανικών Θεσ/νίκη,Πάτρα
3

Triant_3

Φοιτητής

Ο Triant_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 95 μηνύματα.

O Triant_3 έγραψε: στις 19:42, 18-12-18:

Είμαι ανάμεσα σε Δημοσιογραφία και Αστυνομία. Κι έχω φυσικά και τις εναλλακτικές μου αν δεν πιάσω τα μόρια που απαιτούνται για αυτές τις 2 σχολές. Παρεμπιπτόντως, επειδή δεν είμαι στην καλύτερη κατάσταση αθλητικά θεωρώ ολίγον τι, δύσκολο να περάσω στην Αστυνομία.

RockGeek

Νεοφερμένος

H RockGeek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H RockGeek έγραψε: στις 23:20, 20-01-19:

ενδιαφερομαι για φυσικο ισως και βιολογια αλλα κυριως φυσικο(και πιθανοτερο λογω μοριων)

thanos713

Διδακτορικός

Ο thanos713 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Διδακτορικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.

O thanos713 έγραψε: στις 23:51, 20-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από RockGeek
ενδιαφερομαι για φυσικο ισως και βιολογια αλλα κυριως φυσικο(και πιθανοτερο λογω μοριων)

Σκέψου το καλά. Η δυσκολία των τμημάτων φυσικής δεν αντικατοπτρίζεται από τη βάση τους και πολλοί πέφτουν στην παγίδα.
2

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,514 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε: στις 16:28, 21-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από thanos713
Σκέψου το καλά. Η δυσκολία των τμημάτων φυσικής δεν αντικατοπτρίζεται από τη βάση τους και πολλοί πέφτουν στην παγίδα.

Ισχύει αυτό.Είναι ίσως από τις πιο βαρβάτες και δύσκολες σχολές
1

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Πύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας (Βόλος) . Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.

O Πύρος I never finish anyth έγραψε: στις 17:21, 21-01-19:

Ψυχολογία, μμε, ιφε, κοινωνιολογια, φωτογραφια
1

DrReid

Νεοφερμένος

H DrReid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H DrReid έγραψε: στις 16:31, 23-01-19:

Διεθνών και ευρωπαϊκών σπουδών στο ΠΑΜΑΚ

RockGeek

Νεοφερμένος

H RockGeek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H RockGeek έγραψε: στις 16:56, 31-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από thanos713
το ξερω οσους γωστους εχω αυτο μου λενε αλλα γενικως ειμαι καλη στα θετικα μαθηματα και εχω ιδιετερη κλιση στην φυσικη κια στα μαθηματικα. βεβαια εχω ακομα χρονο να το σκεφτω..

SonGokuUI

Φοιτητής

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη) . Έχει γράψει 238 μηνύματα.

O SonGokuUI έγραψε: στις 21:30, 18-02-19:

Διεθνών και ευρωπαϊκών σπουδών στο ΠΑΜΑΚ.
Κανείς άλλος;

Avalon12 (Mark)

Φοιτητής

H Mark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H Avalon12 έγραψε: στις 00:30, 27-02-19:

Επιστήμης υπολογιστών στην Κρήτη μ'αρέσει πολύ. Δυστυχώς όπως αρκετοί μόνιμοι κάτοικοι Αττικής δεν έχω αυτή την δυνατότητα. Επομένως ελπίζω για πληροφορικη οπα
2

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,626 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:47, 27-02-19:

Οι επιλογές μου
Οικονομικό Εκπα
Διοικηση επιχειρήσεων Εκπα (νέο τμήμα)
Οικονομικό ΠΑΠΕΙ
Λογιστική παδα
Διοίκηση παδα

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,665 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 12:35, 27-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Οι επιλογές μου
Οικονομικό Εκπα
Διοικηση επιχειρήσεων Εκπα (νέο τμήμα)
Οικονομικό ΠΑΠΕΙ
Λογιστική παδα
Διοίκηση παδα
Φώτη πως και ξανά δίνεις πανελλήνιες; Δεν είχε εγκριθεί η μετεγγραφή στο ΕΚΠΑ που λέγαμε;

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Katerinaev

Βρείτε παρόμοια