Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,734 εγγεγραμμένα μέλη και 2,437,910 μηνύματα σε 76,551 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 372 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Coding bootcamp

manos1234567

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο manos1234567 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 66 μηνύματα.

O manos1234567 έγραψε: στις 14:59, 08-11-18:

μετα από καιρο επανέρχομαι
https://www.afdemp.org/bootcamp/
εχει κανενας ιδεα για το ποσο αξιζουν αυτά τα σεμινάρια???
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PrograMark (Μάρκος)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Μάρκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 12 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O PrograMark έγραψε: στις 15:26, 08-11-18:

Καλησπέρα,
Πόσο κοστίζουν ΔΕΝ ξέρω, ΑΛΛΑ μιας και πρόκειται για προγραμματισμό, έχεις δοκιμάσει να μάθεις μόνος σου? Παρόλο που πρόκειται για τον τύπο του καθενόςΕγώ προτείνω πρώτα να το κοιτάξεις.
Να θυμάσαι ότι ο webdeveloper του stackoverflow έμαθε μόνος του (αν καιαυτό το παράδειγμα έχει να κάνει με άλλες γλώσσες )
Καλή συνέχεια
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες