Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,791 εγγεγραμμένα μέλη και 2,440,587 μηνύματα σε 76,682 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 241 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλήνιες 2019

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,258 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 17:42, 31-08-18:

Σιγά σιγά από τη φάση της θερινής προετοιμασίας των υποψηφίων του 2019 μεταβαίνουμε στην έναρξη της νέας ακαδημαϊκής χρονιάς 2018 - 2019!

Η φετινή Γ' Λυκείου είναι η γενιά του 2001!

Σε αυτό το θέμα μπορείτε να γράφετε ό,τι σκέψεις έχετε καθ' όλη τη διάρκεια της χρονιάς.
Αν έχετε απορίες πάνω σε μαθήματα, μπορείτε να γράφετε στα σχετικά θέματα της Γ' Λυκείου ανά Προσανατολισμό.

Καλή επιτυχία σε όλους!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scandal : 31-08-18 στις 17:47.

GFireP (Γιώργος Μάριος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,030 μηνύματα.

O GFireP ~Hope will never be silent έγραψε: στις 17:46, 31-08-18:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Σιγά σιγά από τη φάση της θερινής προετοιμασίας των υποψηφίων του 2019 μεταβαίνουμε στην έναρξη της νέας ακαδημαϊκής χρονιάς 2019 - 2020!

Η φετινή Γ' Λυκείου είναι η γενιά του 2001!

Σε αυτό το θέμα μπορείτε να γράφετε ό,τι σκέψεις έχετε καθ' όλη τη διάρκεια της χρονιάς.
Αν έχετε απορίες πάνω σε μαθήματα, μπορείτε να γράφετε στα σχετικά θέματα της Γ' Λυκείου ανά Προσανατολισμό.

Καλή επιτυχία σε όλους!
Μπορεί κάνω και λάθος, αλλά μήπως εννοείς 2018-2019? Επειδή έχει γράψει 2020
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,258 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 17:47, 31-08-18:

ahahaha sorry το διόρθωσα
2
Παράθεση

GFireP (Γιώργος Μάριος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,030 μηνύματα.

O GFireP ~Hope will never be silent έγραψε: στις 17:49, 31-08-18:

Ευχαριστούμε πολυυυυ!

Παιδιά εννοείται ότι θα γράψουμε καλά, καταρχάς επειδή έχω γεννηθεί εγώ τότε

Λοιπόν, καλή επιτυχία!!
7
Παράθεση

GiorgosM

Φοιτητής

Ο GiorgosM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένης Πληροφορικής (ΑΕΙ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O GiorgosM έγραψε: στις 18:01, 31-08-18:

Need more brackets [Πανελλήνιες] 2019
3
Παράθεση

sophie_96

Φοιτητής

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,003 μηνύματα.

H sophie_96 "Εάν ενωθούμε όλοι, θα τα καταφέρουμε! " έγραψε: στις 18:03, 31-08-18:

Καλή σχολική χρονιά σε όλα τα παιδιά μα πάνω απ' όλα καλή δύναμη στα παιδιά που προετοιμάζονται φέτος για τις πανελλήνιες του 2019. Υπομονή, επιμονή, μεθοδικότητα, αισιοδοξία και όλα θα πάνε καλά
Άντε καλή αρχή

8
Παράθεση

archaios19 (Βαγγέλης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O archaios19 έγραψε: στις 18:33, 31-08-18:

Είθε να έχουμε ψυχική και πνευματική δύναμη στη διάρκεια της χρονιάς και οι κόποι μας να έχουν αντίκρυσμα στο τέλος της χρονιάς! Εύχομαι ολόψυχα αρίστη επιτυχία σε όλους τους υποψηφίους! ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!!
9
Παράθεση

Carpe_Diem (Άλκηστις)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Άλκηστις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H Carpe_Diem Άδραξε την μέρα και έγραψε: στις 18:40, 31-08-18:

Ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει
Καλή μας αρχή παίδες! Υπομονή και επιμονή
6
Παράθεση

MIkeTr123 (Μιχάλης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O MIkeTr123 έγραψε: στις 18:45, 31-08-18:

Καλή αρχή να έχουμε παιδιά και εύχομαι όλοι να πετύχουμε τον στόχο μας!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MIkeTr123 : 31-08-18 στις 21:52.
6
Παράθεση

Griff

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Griff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O Griff έγραψε: στις 18:49, 31-08-18:

And may the odds be ever in our favor
Καλή μας αρχή λοιπόν, πάμε ευθεία για τον στόχο μας! Και μπορούμε και ΘΑ τα καταφέρουμε!
6
Παράθεση

olivi@

Φοιτητής

H olivi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 257 μηνύματα.

H olivi@ έγραψε: στις 18:54, 31-08-18:

Καλή αρχή και καλά μυαλά παίδες!
7
Παράθεση

seferhs2001

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο seferhs2001 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

O seferhs2001 έγραψε: στις 20:51, 31-08-18:

Άντε, μας καλή επιτυχία, υπομονή και επιμονή και όλα καλά θα πάνε!!!
7
Παράθεση

Νίκοs

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκοs αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

O Νίκοs έγραψε: στις 21:19, 31-08-18:

Καλή μας αρχή και καλή επιτυχεία σε όλους!♡
5
Παράθεση

Giota2000

Φοιτητής

H Giota2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Παν. Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.

H Giota2000 έγραψε: στις 21:27, 31-08-18:

Καλή επιτυχία σε όλους σας,όλα καλά θα πάνε στο τέλος
ΥΓ μην αρχίζετε από τώρα να τρελαίνεστε στο διάβασμα,γιατί το χειμώνα δε θα θέλετε να κοιτάξετε ούτε το εξώφυλλο των βιβλίων σας
5
Παράθεση

Agnwsth (Bad Wolf)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Bad Wolf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 166 μηνύματα.

H Agnwsth έγραψε: στις 21:47, 31-08-18:

Το σημαντικότερο απ'όλα είναι να σου αρέσει αυτό που διαβάζεις. Εύχομαι επιτυχία σε όλους, και λίγη περισσότερη σε εμένα .
7
Παράθεση

archaios19 (Βαγγέλης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O archaios19 έγραψε: στις 21:52, 31-08-18:

Τι σχολές θέλετε;
1
Παράθεση

Agnwsth (Bad Wolf)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Bad Wolf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 166 μηνύματα.

H Agnwsth έγραψε: στις 21:59, 31-08-18:

Αυτή τη στιγμή σκέφτομαι τα τμήματα ημμυ και το τμήμα επιστήμης υλικών στα Ιωάννινα. Ποιός ξέρει μέχρι το τέλος της χρονιάς;
Εσύ ;
1
Παράθεση

Jim_Pap (Δημήτρης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O Jim_Pap έγραψε: στις 22:01, 31-08-18:

Καλή δύναμη και καλή επιτυχία παιδιά! 9 μήνες λίγο ζόρι και μετά θα έρθουν τα καλύτερα χρόνια...Αυτό σκέφτομαι εγώ και να το σκεφτείτε όλοι!
4
Παράθεση

MariaB00

Δραστήριο Μέλος

H MariaB00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

H MariaB00 έγραψε: στις 22:05, 31-08-18:

Παιδιααααααααα!
Καλή αρχή!
Διαβάστε, παλεψτe,δώστε τον καλύτερο εαυτό.
Μην πέφτετε!
Όταν βλεπετε χαμηλότερο βαθμό απο το μη αναμενόμενο....μην σκατε στο γιατί πήρα τόσο! Μάθετε πώς να το κάνετε καλυτερο!
Όλα τα λάθη να γίνουν στην προετοιμασία.
Με αλλα λόγια αγαπηστε τα λαθη!
Κάντε λάθη!
Κάντε πολλά λάθη.
Keep calm AND love mistakes!
Θα μάθετε!
Μην κλάψετε με τα λάθη σας, μην αναλώνετε τον χρόνο σας στα λαθη! Μην τους χαρίζετε ούτε λεπτό καταστρεφοντας εσάς , την ψυχολογία σας.
Ορματε παρακατω!.
Τώρα!
.
.
.
.

.
Εννοώ...

ΔΩΣΤΕ ΠΟΝΟ!
Επιτυχίες πολλές λοιπόν.
10
Παράθεση

ougka pougka

Μαθητής Γ' λυκείου

H ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 184 μηνύματα.

H ougka pougka έγραψε: στις 22:20, 31-08-18:

Αποφευγω αυτο το θεμα, γιατι εγινε χαμος στο φροντιστηριο και τις τελευταιες μερες ειμαι μεσα στην μιρλα...
Τελος παντων, για χαρη των οσων αναζητουν παρηγορια σ'αυτο το φορουμ (σαν κι εμενα): Κουραγιο παιδια! Μας μενουν ΜΟΝΟ 270 μερες σκληρου και ισοπεδωτικου διαβασματος ακομα!! Ας αρχισει κι επισημως η αντιστροφη μετρηση
4
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Βρείτε παρόμοια