Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,719 εγγεγραμμένα μέλη και 2,437,417 μηνύματα σε 76,526 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 418 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[Πανελλήνιες 2018] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,127 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 12:58, 29-06-18:

Βαθμοί Πανελλήνιες 2018: Από το Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων ανακοινώθηκε ότι οι βαθμολογίες για τις πανελλήνιες 2018 ΓΕΛ και ΕΠΑΛ προγραμματίζεται να ανακοινωθούν την Παρασκευή 29-6-2018, μετά τις 13:00 σε όλα τα ΓΕΛ και ΕΠΑΛ της χώρας.

Όλοι οι υποψήφιοι θα μπορούν να βρίσκουν τη βαθμολογία τους στις Πανελλήνιες 2018, στην ιστοσελίδα http://results.it.minedu.gov.gr πληκτρολογώντας τον 8-ψήφιο κωδικό τους και τους 4 αρχικούς χαρακτήρες από το επώνυμο, το όνομα, το πατρώνυμο και το μητρώνυμο του υποψηφίου σε κεφαλαίους ελληνικούς χαρακτήρες.

Διευκρινίζεται ότι οι καταστάσεις που θα αναρτηθούν στα Λύκεια για τις πανελλήνιες 2018 θα περιέχουν μόνο τον κωδικό κάθε υποψηφίου και τα βαθμολογικά του στοιχεία ανά εξεταζόμενο μάθημα και όχι τα ονομαστικά στοιχεία του.
Το υπουργείο θα ανακοινώσει και τα στατιστικά στοιχεία για τις φετινές βαθμολογικές επιδόσεις ΓΕΛ και ΕΠΑΛ.

Από την Πέμπτη 5-7-2018 και μετά, όλοι οι υποψήφιοι θα μπορούν να οριστικοποιήσουν το μηχανογραφικό τους δελτίο (επιλέγοντας ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ), στην ηλεκτρονική διεύθυνση http://exams.it.minedu.gov.gr. Η προθεσμία για την οριστική υποβολή των μηχανογραφικών δελτίων λήγει την Δευτέρα 16-7-2018 και είναι αποκλειστική. Μετά την παρέλευση της προθεσμίας κανένας υποψήφιος δεν θα μπορεί να οριστικοποιήσει το μηχανογραφικό δελτίο. Προτείνεται οι υποψήφιοι να εκτυπώσουν ή/και να αποθηκεύσουν στον υπολογιστή τους το οριστικοποιημένο μηχανογραφικό (που θα έχει αποκτήσει αυτόματα και αριθμό πρωτοκόλλου), ώστε ανά πάσα στιγμή να μπορούν να δουν τις τελικές προτιμήσεις τους.
Πηγή

Καλά αποτελέσματα σε όλους!
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Φοιτητής

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,879 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 13:05, 29-06-18:

Το τελος μου?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nihilist

Τιμώμενο Μέλος

Ο Nihilist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 332 μηνύματα.

O Nihilist έγραψε: στις 13:11, 29-06-18:

Εγώ τα πήρα
Έκθεση 19,2
Αρχαια 19,5
Λατινικά 19,8
Ιστορία 18,7
Σύνολο 19284
18 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tonyler

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O tonyler τρελόπαιδο έγραψε: στις 13:13, 29-06-18:

16.978 έβγαλα. Η περσινή βάση του στόχου μου (πυροσβεστική) ήταν 16.850....Τι λέτε? Το'χω ή θα ανέβουν πολύ οι βάσεις???
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φοιτητής

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,879 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 13:14, 29-06-18:

Μπραβο!πως τα πηρες?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Happily.Motionless

Δραστήριο Μέλος

H Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 163 μηνύματα.

H Happily.Motionless They Deserve To Die Jason... έγραψε: στις 13:16, 29-06-18:

Απο που το ειδες? Απο το ςχολειο?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 13:16, 29-06-18:

θα περασεις!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Happily.Motionless

Δραστήριο Μέλος

H Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 163 μηνύματα.

H Happily.Motionless They Deserve To Die Jason... έγραψε: στις 13:21, 29-06-18:

Παιδια.... Φοβαμαι... Πεθαινω.... Σβηνωωω
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 13:25, 29-06-18:

Τωρα εφτασα σχολειο και ολοι ειναστε χαλια.
Παράθεση

Happily.Motionless

Δραστήριο Μέλος

H Happily.Motionless They Deserve To Die Jason... έγραψε: στις 13:26, 29-06-18:

Ωχ.......... Ωχ ωχ ωψ....
Παράθεση

sophie_96

Φοιτητής

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,882 μηνύματα.

H sophie_96 Εκείνο που θυμάμαι πιο πολύ .... έγραψε: στις 13:31, 29-06-18:

Εγώ αρχικά θα ήθελα να πω στα παιδιά, ότι οι βαθμοί των πανελληνίων, σε καμία περίπτωση δεν αντιπροσωπεύουν την προσωπική τους αξία. Ούτε ότι κάποιοι που έβγαλαν 12.000 μόρια ήρθε το τέλος του κόσμου επειδή η σχολή που θα περάσουν δεν είναι υψηλόβαθμη κλπ σε αντίθεση με όσους έβγαλαν 18.000+ που περνάνε σε υψηλόβαθμες . Ποτέ μία σχολή δεν κρίνεται καλή ή κακή από τα μόριά της και φυσικά να ξέρετε ότι είτε μπείτε σε κάποιο τμήμα ανώτερης ή τεχνολογικής εκπαίδευσης, δεν έχει καμία διαφορά, είναι ισάξια !! Κανείς δεν εξασφαλίζει ότι όσοι έγραψαν καλύτερα θα έχουν εξασφαλισμένη πετυχημένη μία κοινωνική και επαγγελματική ζωή από κάποιον που έγραψε λιγότερα καλά. Έχω δει παραδείγματα που μαθητές με 12.000 μόρια κάνουν ζωάρα και δουλειά να έχουν αλλά και όλα, και αυτοί με τα 18.000 ψάχνονται, αλλά και τούμπαλιν. Εννοείται ότι η ζήτηση καθορίζει το εάν θα πέσουν ή όχι βάσεις και όχι αποκλειστικά και μόνο τα μόρια που κάποιος που έγραψε (μην πω και καθόλου). ! Και φυσικά υπάρχει πάντα 2η ευκαιρία
Θέλοντας να κλείσω με το συμπέρασμα ότι οι πανελλήνιες ΔΕΝ ΚΡΙΝΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ τίποτα θέλω να ευχηθώ καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα σε όλους και όλες
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sophie_96 : 29-06-18 στις 13:34.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Happily.Motionless

Δραστήριο Μέλος

H Happily.Motionless They Deserve To Die Jason... έγραψε: στις 13:38, 29-06-18:

Σοφια μου με ολο το σεβασμο, εχεις δικιο και το ξερω αλλα αυτην την στιγμη ειμαι τοσο αγχωμενη με την ανακοινωση, που πραγματικα νιωθω οτι θα παθω καρδιακο επεισοδιο
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sophie_96

Φοιτητής

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,882 μηνύματα.

H sophie_96 Εκείνο που θυμάμαι πιο πολύ .... έγραψε: στις 13:41, 29-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από Happily.Motionless
Σοφια μου με ολο το σεβασμο, εχεις δικιο και το ξερω αλλα αυτην την στιγμη ειμαι τοσο αγχωμενη με την ανακοινωση, που πραγματικα νιωθω οτι θα παθω καρδιακο επεισοδιο
Σε καταλαβαίνω αλήθεια, και εγώ η προσωποποίηση του άγχους είμαι , αλλά πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά !!
Και εγώ είμαι σε τέτοια φάση όταν περιμένουν να βγουν αποτελέσματα! Γιατί δεν πας στο σχολείο σου να μάθεις, θα έχουν αναρτηθεί πιστεύω, δεν θα τα μάθεις πιο γρήγορα από το να μπεις στην ιστοσελίδα του ΥΠΕΠΘ ;
Παράθεση

Happily.Motionless

Δραστήριο Μέλος

H Happily.Motionless They Deserve To Die Jason... έγραψε: στις 13:43, 29-06-18:

Απλα φο αμαι να παω στο σχολειο..... Φοβαμαι τοσο που αν τα δω θα βαλω τα κλαμματα οπως και περυσι.... Φοβαμαι τα παντα... Ολα.... Φοβμαι οτι τ εχω παει πιο σκατα απο σκατα.
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 13:45, 29-06-18:

oh mon dieu τωρα ερχονται να τα αναρτησουν.
Παράθεση

sophie_96

Φοιτητής

H sophie_96 Εκείνο που θυμάμαι πιο πολύ .... έγραψε: στις 13:47, 29-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από Happily.Motionless
Απλα φο αμαι να παω στο σχολειο..... Φοβαμαι τοσο που αν τα δω θα βαλω τα κλαμματα οπως και περυσι.... Φοβαμαι τα παντα... Ολα.... Φοβμαι οτι τ εχω παει πιο σκατα απο σκατα.
Εγώ είμαι πάντως σίγουρη, ότι δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα και θα έχουν πάει όλα καλά , αλλά και πες ότι δεν έγραψες καλά, τι είναι το χειρότερο πράγμα που θα συμβεί ; Να μην περάσεις στην σχολή που θέλεις είναι όντως αυτό το χειρότερο πράγμα ; ;;;

Φώτη αλήθεια ;
Παράθεση

Happily.Motionless

Δραστήριο Μέλος

H Happily.Motionless They Deserve To Die Jason... έγραψε: στις 13:48, 29-06-18:

Καλη επιτυχια ..... Σουευχομαι οτι καλυτερο
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 13:49, 29-06-18:

ευχαριστω πολυυυυ!
Παράθεση

Happily.Motionless

Δραστήριο Μέλος

H Happily.Motionless They Deserve To Die Jason... έγραψε: στις 13:53, 29-06-18:

Ειναι αυτο που λενε " Παρε τηλεφψωνο στα κεντρικα καλυτερα τωρα παρα μετα"
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,127 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 13:54, 29-06-18:

Φωτάκο εγώ λέω να πας στη Χίο να σπουδάσεις μιας που έχεις σπίτι να μείνεις. Από το χαρακτήρα που μού έχεις δείξει πιστεύω θα σού ταιριάζει περισσότερο η ζωή στο νησί. Άντε μωρό μου, καλή επιτυχία!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια