[Πανελλήνιες 2018] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,797 μηνύματα.
Βαθμοί Πανελλήνιες 2018: Από το Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων ανακοινώθηκε ότι οι βαθμολογίες για τις πανελλήνιες 2018 ΓΕΛ και ΕΠΑΛ προγραμματίζεται να ανακοινωθούν την Παρασκευή 29-6-2018, μετά τις 13:00 σε όλα τα ΓΕΛ και ΕΠΑΛ της χώρας.

Όλοι οι υποψήφιοι θα μπορούν να βρίσκουν τη βαθμολογία τους στις Πανελλήνιες 2018, στην ιστοσελίδα https://results.it.minedu.gov.gr πληκτρολογώντας τον 8-ψήφιο κωδικό τους και τους 4 αρχικούς χαρακτήρες από το επώνυμο, το όνομα, το πατρώνυμο και το μητρώνυμο του υποψηφίου σε κεφαλαίους ελληνικούς χαρακτήρες.

Διευκρινίζεται ότι οι καταστάσεις που θα αναρτηθούν στα Λύκεια για τις πανελλήνιες 2018 θα περιέχουν μόνο τον κωδικό κάθε υποψηφίου και τα βαθμολογικά του στοιχεία ανά εξεταζόμενο μάθημα και όχι τα ονομαστικά στοιχεία του.
Το υπουργείο θα ανακοινώσει και τα στατιστικά στοιχεία για τις φετινές βαθμολογικές επιδόσεις ΓΕΛ και ΕΠΑΛ.





Από την Πέμπτη 5-7-2018 και μετά, όλοι οι υποψήφιοι θα μπορούν να οριστικοποιήσουν το μηχανογραφικό τους δελτίο (επιλέγοντας ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ), στην ηλεκτρονική διεύθυνση https://exams.it.minedu.gov.gr. Η προθεσμία για την οριστική υποβολή των μηχανογραφικών δελτίων λήγει την Δευτέρα 16-7-2018 και είναι αποκλειστική. Μετά την παρέλευση της προθεσμίας κανένας υποψήφιος δεν θα μπορεί να οριστικοποιήσει το μηχανογραφικό δελτίο. Προτείνεται οι υποψήφιοι να εκτυπώσουν ή/και να αποθηκεύσουν στον υπολογιστή τους το οριστικοποιημένο μηχανογραφικό (που θα έχει αποκτήσει αυτόματα και αριθμό πρωτοκόλλου), ώστε ανά πάσα στιγμή να μπορούν να δουν τις τελικές προτιμήσεις τους.
Πηγή

Καλά αποτελέσματα σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,881 μηνύματα.
Το τελος μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nihilist

Τιμώμενο Μέλος

Ο Nihilist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.
Εγώ τα πήρα :dance3:
Έκθεση 19,2
Αρχαια 19,5
Λατινικά 19,8
Ιστορία 18,7
Σύνολο 19284
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
16.978 έβγαλα. Η περσινή βάση του στόχου μου (πυροσβεστική) ήταν 16.850....Τι λέτε? Το'χω ή θα ανέβουν πολύ οι βάσεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,881 μηνύματα.
Μπραβο!πως τα πηρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Απο που το ειδες? Απο το ςχολειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,881 μηνύματα.
θα περασεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Παιδια.... Φοβαμαι... Πεθαινω.... Σβηνωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,881 μηνύματα.
Τωρα εφτασα σχολειο και ολοι ειναστε χαλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Ωχ.......... Ωχ ωχ ωψ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Εγώ αρχικά θα ήθελα να πω στα παιδιά, ότι οι βαθμοί των πανελληνίων, σε καμία περίπτωση δεν αντιπροσωπεύουν την προσωπική τους αξία. Ούτε ότι κάποιοι που έβγαλαν 12.000 μόρια ήρθε το τέλος του κόσμου επειδή η σχολή που θα περάσουν δεν είναι υψηλόβαθμη κλπ σε αντίθεση με όσους έβγαλαν 18.000+ που περνάνε σε υψηλόβαθμες . Ποτέ μία σχολή δεν κρίνεται καλή ή κακή από τα μόριά της και φυσικά να ξέρετε ότι είτε μπείτε σε κάποιο τμήμα ανώτερης ή τεχνολογικής εκπαίδευσης, δεν έχει καμία διαφορά, είναι ισάξια !! Κανείς δεν εξασφαλίζει ότι όσοι έγραψαν καλύτερα θα έχουν εξασφαλισμένη πετυχημένη μία κοινωνική και επαγγελματική ζωή από κάποιον που έγραψε λιγότερα καλά. Έχω δει παραδείγματα που μαθητές με 12.000 μόρια κάνουν ζωάρα και δουλειά να έχουν αλλά και όλα, και αυτοί με τα 18.000 ψάχνονται, αλλά και τούμπαλιν. Εννοείται ότι η ζήτηση καθορίζει το εάν θα πέσουν ή όχι βάσεις και όχι αποκλειστικά και μόνο τα μόρια που κάποιος που έγραψε (μην πω και καθόλου). ! Και φυσικά υπάρχει πάντα 2η ευκαιρία ;)
Θέλοντας να κλείσω με το συμπέρασμα ότι οι πανελλήνιες ΔΕΝ ΚΡΙΝΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ τίποτα θέλω να ευχηθώ καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα σε όλους και όλες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Σοφια μου με ολο το σεβασμο, εχεις δικιο και το ξερω αλλα αυτην την στιγμη ειμαι τοσο αγχωμενη με την ανακοινωση, που πραγματικα νιωθω οτι θα παθω καρδιακο επεισοδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Σοφια μου με ολο το σεβασμο, εχεις δικιο και το ξερω αλλα αυτην την στιγμη ειμαι τοσο αγχωμενη με την ανακοινωση, που πραγματικα νιωθω οτι θα παθω καρδιακο επεισοδιο

Σε καταλαβαίνω αλήθεια, και εγώ η προσωποποίηση του άγχους είμαι :P , αλλά πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά !!
Και εγώ είμαι σε τέτοια φάση όταν περιμένουν να βγουν αποτελέσματα! Γιατί δεν πας στο σχολείο σου να μάθεις, θα έχουν αναρτηθεί πιστεύω, δεν θα τα μάθεις πιο γρήγορα από το να μπεις στην ιστοσελίδα του ΥΠΕΠΘ ; <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Απλα φο αμαι να παω στο σχολειο..... Φοβαμαι τοσο που αν τα δω θα βαλω τα κλαμματα οπως και περυσι.... Φοβαμαι τα παντα... Ολα.... Φοβμαι οτι τ εχω παει πιο σκατα απο σκατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,881 μηνύματα.
oh mon dieu τωρα ερχονται να τα αναρτησουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Απλα φο αμαι να παω στο σχολειο..... Φοβαμαι τοσο που αν τα δω θα βαλω τα κλαμματα οπως και περυσι.... Φοβαμαι τα παντα... Ολα.... Φοβμαι οτι τ εχω παει πιο σκατα απο σκατα.

Εγώ είμαι πάντως σίγουρη, ότι δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα και θα έχουν πάει όλα καλά :) , αλλά και πες ότι δεν έγραψες καλά, τι είναι το χειρότερο πράγμα που θα συμβεί ; Να μην περάσεις στην σχολή που θέλεις είναι όντως αυτό το χειρότερο πράγμα ; ;;;

Φώτη αλήθεια ; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Καλη επιτυχια ..... Σουευχομαι οτι καλυτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,881 μηνύματα.
ευχαριστω πολυυυυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Ειναι αυτο που λενε " Παρε τηλεφψωνο στα κεντρικα καλυτερα τωρα παρα μετα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,797 μηνύματα.
Φωτάκο εγώ λέω να πας στη Χίο να σπουδάσεις μιας που έχεις σπίτι να μείνεις. Από το χαρακτήρα που μού έχεις δείξει πιστεύω θα σού ταιριάζει περισσότερο η ζωή στο νησί. Άντε μωρό μου, καλή επιτυχία!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top