Μηχανογραφικό 2018

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Διαιτολογία Χαροκόπειο
Χημικό Αθήνας
Χημικό Θεσσαλονίκη
Χημικό Πάτρας
Νοσηλευτική ΑΕΙ Αθήνα
Βιοτεχνολογία γεωπονικό
Χημικό Ιωαννίνων
Χημικό Κρήτης
Επιστήμη τροφίμων καί διατροφής ανθρώπου γεωπόνικο
Βιοτεχνολογία βιοχημεία Λάρισα
Βιοϊατρικων επιστημών Αιγάλεω
Επιστημών τροφίμων και διατροφής ανθρώπου Αιγάλεω
Αξιοποίηση φύσικων πόρων καί γεωργικής μηχανικης γεωπονικό
Δημόσια καί κοινοτική Αιγάλεω
Πληροφορίκη στη βιοϊατρική Λαμία
Παιδαγωγικό ΕΚΠΑ
Διαιτολογία Αλεξάνδρειο ΤΕΙ
Μηχανικών βιοϊατρική Αιγάλεω
Με 15400 πού λέτε να μπαίνω??? Αθήνα??
Ενδεχόμενο για χημικό Κρήτης ας μπω η τελευταία δε με νοιάζει ...?

Αν στοιχηματιζα τα λεφτά μου θα λεγα πως είσαι Γεωπονικό. ΜΑΛΛΟΝ τρόφιμα. Νοτ μπαντ, νοτ μπαντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
1-Βιοτεχνολογια αθηνας (Γεωοπονικο)

2-Χημειας (Ηρακλειο)
3-Μαιευτικη (Παν. Δυτ. Αττικης)
4-Βιοιατρικων επιστημων (Παν. Δυτ. Αττικης)


Το δυο πρωτα μονο και μονο για την ιστορια, αφου δεν τα πιανω με 16,5 χιλιαδες :P

Says who?

Χημεία Κρητης ποσο έχει πάει;

Εγω μπηκα με τα "κακα μου μορια", του 2ου,1000 μορια κατω από αυτά που ειχα στο 3ο. Και ήμουν ακριβώς στη μέση των εισαχθέντων.

Τι βάση έχει τελευταία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Says who?

Χημεία Κρητης ποσο έχει πάει;

Εγω μπηκα με τα "κακα μου μορια", του 2ου,1000 μορια κατω από αυτά που ειχα στο 3ο. Και ήμουν ακριβώς στη μέση των εισαχθέντων.

Τι βάση έχει τελευταία;

17275
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

Α λολ. Λογικό, δε γραφετε μαθηματικά. Τα ειχα υπολογισει με το νεο σύστημα κι εμπαινα, αλλά με τα μορια που χα στο τρίτο προφανως. Δίνοντας βιολογία χημεια φυσική έκθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Α λολ. Λογικό, δε γραφετε μαθηματικά. Τα ειχα υπολογισει με το νεο σύστημα κι εμπαινα, αλλά με τα μορια που χα στο τρίτο προφανως. Δίνοντας βιολογία χημεια φυσική έκθεση

Ναι αυτο ηταν καθοριστικος παραγοντας.Αξιοσημειωτο ειναι το γεγονος οτι περασε μεχρι και τους χημικους μηχανικους το χημικο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Αν στοιχηματιζα τα λεφτά μου θα λεγα πως είσαι Γεωπονικό. ΜΑΛΛΟΝ τρόφιμα. Νοτ μπαντ, νοτ μπαντ.

Τρόφιμα στο γεωπονικό σε καμία περίπτωση, 17 χιλιάρικα είχαν πέρυσι. Στα τρόφιμα του Δυτικής Αττικής με τα μόρια που έχει, μπαίνει άνετα θεωρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
1-Βιοτεχνολογια αθηνας (Γεωοπονικο)

2-Χημειας (Ηρακλειο)
3-Μαιευτικη (Παν. Δυτ. Αττικης)
4-Βιοιατρικων επιστημων (Παν. Δυτ. Αττικης)


Το δυο πρωτα μονο και μονο για την ιστορια, αφου δεν τα πιανω με 16,5 χιλιαδες :P

Δεν το γράφω για να σε αγχώσω αλλά πιστεύω πως με τα μόρια που έχεις είσαι οριακά εκτός των τμημάτων που θέλεις.Μήπως θα ήταν καλύτερα να δηλώσεις και άλλα τμήματα;Περισσότερο σου το λέω για να είσαι ασφαλής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Δεν το γράφω για να σε αγχώσω αλλά πιστεύω πως με τα μόρια που έχεις είσαι οριακά εκτός των τμημάτων που θέλεις.Μήπως θα ήταν καλύτερα να δηλώσεις και άλλα τμήματα;Περισσότερο σου το λέω για να είσαι ασφαλής.


Θα σου πω οτι με αγχωσες,και οτι εχω οριστικοποιησει :russian_roulette:
Δεν νομιζω βρε συ να ανεβει η μαιευτικη 500 μορια. Ναι μεν εγινε ΑΕΙ, αλλα εχουμε και χειροτερες επιδοσεις σε σχεση με περσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giannis

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδια με 16890 μορια υπαρχει περιπτωση να μπω στο βετ (βιολογικες εφαρμογες και τεχνολογιας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Θα σου πω οτι με αγχωσες,και οτι εχω οριστικοποιησει :russian_roulette:
Δεν νομιζω βρε συ να ανεβει η μαιευτικη 500 μορια. Ναι μεν εγινε ΑΕΙ, αλλα εχουμε και χειροτερες επιδοσεις σε σχεση με περσι.
Αν επιθυμείς να βάλεις κι άλλες σχολές, μπορείς την Δευτέρα να πας στο σχολείο σου, ώστε να κάνεις αναίρεση του μηχανογραφικού δελτίου που ήδη δήλωσες. Κάνεις εκ νέου και ούτε γάτα ούτε ζημιά. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Αν στοιχηματιζα τα λεφτά μου θα λεγα πως είσαι Γεωπονικό. ΜΑΛΛΟΝ τρόφιμα. Νοτ μπαντ, νοτ μπαντ.

οντως τωρα? καλη φαση!!βασικα θα ειμαι χαρουμενη τοι και αν περασω απο τις 15 πρωτες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Αν επιθυμείς να βάλεις κι άλλες σχολές, μπορείς την Δευτέρα να πας στο σχολείο σου, ώστε να κάνεις αναίρεση του μηχανογραφικού δελτίου που ήδη δήλωσες. Κάνεις εκ νέου και ούτε γάτα ούτε ζημιά. :thumbup:


Πφφ ποιος τρεχει στο σχολειο τωρα, θα με βρισουν.Θα το σκεφτω, ισως παω και βαλω ακομα μια ο,τι να ναι μονο για το πασο.Αν και δεν νομιζω να μην πιανω μαιευτικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Αφού σε ενδιαφέρει το επάγγελμα του διαιτολόγου-διατροφολόγου γιατί μετά από το Χαροκόπειο δεν δηλώνεις τα αντίστοιχα τμήματα των ΤΕΙ Θεσ/νίκης, Καρδίτσας και Σητείας;

Συγνώμη έχω καί από κάτω είναι πιο κάτω νόμιζω 19 είναι της Θεσσαλονίκης και 30 Καρδίτσας Σητεία δε έβαλα γιατί είναι δύσκολο να πάω .... έχω και από το άλλο πεδίο αλλά με περίπου 11500 με το ζόρι να μπω πληροφορική Κέρκυρα η καί γεωλογικό Πάτρας.... Αν είμαι τυχερή που δεεε να μπω αν είναι γεωλογία ΑΠΘ η γεωπληροφορικη Αιγάλεω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Πφφ ποιος τρεχει στο σχολειο τωρα, θα με βρισουν.Θα το σκεφτω, ισως παω και βαλω ακομα μια ο,τι να ναι μονο για το πασο.Αν και δεν νομιζω να μην πιανω μαιευτικη.

Επειδή πλέον έγινε Πανεπιστήμιο ίσως το επιλέξουν περισσότεροι υποψήφιοι και ανέβει.Η απόκλιση των 500-600 μορίων δεν είναι μεγάλη.Αφου γίνεται να το αλλάξεις να πας στο σχολείο σου και να προσθέσεις λίγες σχολές ακόμη.Υπαρχουν συνολικά 28 σχολές στην Αθήνα που βρίσκονται στο 3ο πεδίο.Ας περάσεις σε μια σχολή και αν δεις ότι δεν σου αρέσει ξαναδινεις ή να κάνεις 10%.Είναι προτιμότερο από το να μην περάσεις πουθενά.Καλη τύχη ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GohanDGeo

Νεοφερμένος

Ο GohanDGeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Καλησπέρα. Έκανα χθες βράδυ το μηχανιγραφικο, το οριστικοποιησα, μου δόθηκε το έγγραφο με χαρτί προτοκολου και όλες τις πληροφορίες. Χρειάζεται κάτι ακόμη; Η είμαι έτοιμος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 982117

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω κομπλε.! Καλααα αποτελέσματα! :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pericles1999

Νεοφερμένος

Ο Pericles1999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Οριστικοποιησα το μηχανογραφικό με το 10% και θέλω να αλλάξω τη σειρα. Γίνεται από κάποιο άλλο Λύκειο ή πρεπει να πάω σε εκείνο που έβγαλα το password;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 576641

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια με 16890 μορια υπαρχει περιπτωση να μπω στο βετ (βιολογικες εφαρμογες και τεχνολογιας?

Το θεωρω πολυ δυσκολο. Η βαση το 2017 ηταν 17480, οποτε το θεωρω λιγο εως πολυ απιθανο να κατεβει τοσο πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Καλησπέρα. Έκανα χθες βράδυ το μηχανιγραφικο, το οριστικοποιησα, μου δόθηκε το έγγραφο με χαρτί προτοκολου και όλες τις πληροφορίες. Χρειάζεται κάτι ακόμη; Η είμαι έτοιμος;

Απλα εκτυπωσε το κατα τα αλλα ολα μια χαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
1) ανθυποπθραγων
2)αξιωματικοί αστυνομίας
3)Πυροσβεστική
4)Αστυφυλάκων

????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top