Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DaBro21

Νεοφερμένος

Ο DaBro21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα Χρηστο και συγχαρητηρια για την δουλεια που εκανες φετος :). Μια ερωτηση στο 5ο πεδιο διοικησης επιχειρησεων στο τει αθηνας με 12.947 και επισης στο λογιστικης στο τει πειραια που εχει 13.167 με περιπου 12200 μορια που εβγαλα υπαρχει περιπτωση να πιανω ενα απο τα δυο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Θαρρω ότι είσαι και στα 2 μέσα εκτός απροόπτου. Σε ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
για κανε μια προβλεψη για ημμυ κρητης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George-98

Νεοφερμένος

Ο George-98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Kαλησπέρα Χρήστο,
Αρχικά συγχαρητήρια για το έργο σου και τις αναλύσεις σου, βοήθησες πολύ κόσμο.

Εγώ συγκέντρωσα φέτος στο 5ο πεδίο 14.057 μόρια και στόχος μου ειναι Οικονομικών Επιστημών-ΕΚΠΑ, βλέπω στις εκτιμήσεις σου το δίνεις απο 13.400-13.800, που σημαίνει οτι είμαι μέσα...είχα δει προχθές εκτίμηση Στρατηγάκη, που το έδινε 14.080-14.160, που σημαίνει οτι δεν το πιάνω. Σε παρακαλώ , θα ηθελα να μου δώσεις μια ξεκάθαρη απάντηση, διότι έχω αγχωθεί αρκετά. Πόσες πιθανότητες δίνεις, να εισαχθώ στο συγκεκριμένο τμήμα;
Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Αυτό που λένε μόνο για το νέο σύστημα και για το παλιό ούτε λέξη, με τρελένει...
Δηλαδή εμείς οι παλιοί, τι, στο κατούρι πηγαδήσαμε?! :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αυτό που λένε μόνο για το νέο σύστημα και για το παλιό ούτε λέξη, με τρελένει...
Δηλαδή εμείς οι παλιοί, τι, στο κατούρι πηγαδήσαμε?! :S

Εγώ μια χαρά είπα πάντως στις εκτιμήσεις μου. Έστω και κάποια σχόλια.

Kαλησπέρα Χρήστο,
Αρχικά συγχαρητήρια για το έργο σου και τις αναλύσεις σου, βοήθησες πολύ κόσμο.

Εγώ συγκέντρωσα φέτος στο 5ο πεδίο 14.057 μόρια και στόχος μου ειναι Οικονομικών Επιστημών-ΕΚΠΑ, βλέπω στις εκτιμήσεις σου το δίνεις απο 13.400-13.800, που σημαίνει οτι είμαι μέσα...είχα δει προχθές εκτίμηση Στρατηγάκη, που το έδινε 14.080-14.160, που σημαίνει οτι δεν το πιάνω. Σε παρακαλώ , θα ηθελα να μου δώσεις μια ξεκάθαρη απάντηση, διότι έχω αγχωθεί αρκετά. Πόσες πιθανότητες δίνεις, να εισαχθώ στο συγκεκριμένο τμήμα;
Ευχαριστώ!

Συμφωνα με την μελέτη μου περνάς στο τμήμα που θέλεις. Γιατί ο Στρατηγάκης κάνει αυτή την εκτίμηση είναι δικό του θέμα. Κατ'εμε οι πιθανότητες είναι πάνω από 95% για να μην είμαι υπερβολικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

InfamousT

Νεοφερμένος

Ο InfamousT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εκτιμήσεις από τον master.

Πατήστε εδώ.

Δεν είμαι ο alanakos.

Το είδα από το ed4u.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frodo and Sam

Νεοφερμένος

Ο Frodo and Sam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα. Με 15287 φυσικό ΑΠΘ μπαίνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Μπααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panelele

Νεοφερμένος

Ο panelele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
με 18880 μπαινω ηλεκτρολογους ΕΜΠ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

Ramlam

Νεοφερμένος

Η Ramlam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εχω 18.483 μόρια, το θεωρείς πιθανό για Οδοντιατρική ΕΚΠΑ ή ΑΠΘ; Γιατί με βάση τις εκτιμήσεις σου είναι οριακό και με βάση εκτιμήσεις άλλων δεν ειναι καν εφικτό.. Ευχαριστούμε παρά πολύ πάντως για τη δουλειά σου, βοήθησες πολύ κόσμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskatss

Νεοφερμένος

Ο thanoskatss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Με 18442 μπαίνω ηλεκτρολογους ΕΜΠ ή Μηχανολογους ΕΜΠ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Με 18442 μπαίνω ηλεκτρολογους ΕΜΠ ή Μηχανολογους ΕΜΠ;

Μηχανολόγους ΕΜΠ είσαι μέσα.
ΗΜΜΥ ΕΜΠ έχεις κάποιες πιθανότητες.

Εχω 18.483 μόρια, το θεωρείς πιθανό για Οδοντιατρική ΕΚΠΑ ή ΑΠΘ; Γιατί με βάση τις εκτιμήσεις σου είναι οριακό και με βάση εκτιμήσεις άλλων δεν ειναι καν εφικτό.. Ευχαριστούμε παρά πολύ πάντως για τη δουλειά σου, βοήθησες πολύ κόσμο!

Αθήνα έχεις κάποιες πιθανότητες αλλά είσαι στο κάτω άκρο, οπότε όχι πολλές.
Θεσσαλονίκη είσαι 13 μόρια πάνω από το κέντρο εκτίμησής μου, οπότε σε έχω για οριακά μέσα. Δηλαδή οι πιθανότητες είναι υπέρ του να περάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panelele

Νεοφερμένος

Ο panelele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

evapar123

Νεοφερμένος

Η evapar123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Γεια σου Χρηστο πολυ ωραια τοποθετηση μπορεις σε παρακαλω να μου πεις για ημμυ Βολου

Γεια σου Χρηστο σε παρακαλω πες μου για ημμυ Βολου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Νδιαφερουσες οι βασεις κουτρουμπελη κρις κανε ενασχολιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Κανένας σχολιασμός και χάσιμο χρόνου για εκτιμήσεις άλλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Παντως χρηστο το ονομα σ αναφερεται συχνα.....
https://www.#####.gr/Comments.aspx?qId=90430
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
xrhsto me 17444 pernawsigoura hmty?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top