Βιολογία vs Μοριακή Βιολογία & Γενετική

aprosarmosti

Νεοφερμένος

Η aprosarmosti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Παιδιά με βλέπω να περνάω φέτος σε κάποιο Βιολογικό. Μάλλον Κρήτη ή Μοριακή στην Αλεξ/πολη. Μπορούν οι μεγαλύτεροι να μας παρουσιάσουν τις σχολές και κάποια πράγματα για την ζωή στην πόλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Συμφοιτητές θα είμαστε λογικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aprosarmosti

Νεοφερμένος

Η aprosarmosti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Μακάρι και εγώ Ηράκλειο προτιμώ αλλά θα δείξει... έχω ένα άγχος και περιμένω ατελείωτααα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Πόσα έχεις βγάλει αν επιτρέπεται;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aprosarmosti

Νεοφερμένος

Η aprosarmosti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι είσαι μέσα... για 17.600 λέει ο στατηγακης αν και από ότι άκουσα δεν είναι τόσο αξιόπιστος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aprosarmosti

Νεοφερμένος

Η aprosarmosti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
οντως δεν ειναι... και περυσι αλλα ελεγε και αλλα βγηκανε. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Τέλος πάντων υπομονή μέχρι τον Αύγουστο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aprosarmosti

Νεοφερμένος

Η aprosarmosti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

Guest 929391

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά με βλέπω να περνάω φέτος σε κάποιο Βιολογικό. Μάλλον Κρήτη ή Μοριακή στην Αλεξ/πολη. Μπορούν οι μεγαλύτεροι να μας παρουσιάσουν τις σχολές και κάποια πράγματα για την ζωή στην πόλη;

Κοίτα, όπως και να ναι η σχολή, θα προσαρμοστείς και μετά δεν θα σαι απροσάρμοστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennylupinus

Νεοφερμένος

Η pennylupinus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
πέρασα κι εγώ ηράκλειο! με ποιόν θα είμαι συμφοιτήτρια? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aprosarmosti

Νεοφερμένος

Η aprosarmosti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
πέρασα κι εγώ ηράκλειο! με ποιόν θα είμαι συμφοιτήτρια? :)[/QUOTE?]

τελικά οχι με εμενα! περασα βιολογικων εφαρμογων Γιαννενα! καλη σταδιοδρομια και καλα μπανια εκει στο ηρακλειο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.

Katsaridi

Νεοφερμένος

Η Katsaridi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Παιδια μια ερωτηση! Περασα βιολογικο Πάτρας κ σκοπευω να παρω μετεγγραφη για Θεσσαλονικη.. Υπαρχει κανεις που να εχει κανει το ιδιο για να μου δωσει καποιες πληροφοριες? ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Θα σου πρότεινα να πας Πάτρα και να κανεις κανονικα το πρώτο εξάμηνο γιατι ποτε δε ξερεις τι θα γίνει με τις βάσεις μετεγγραφών σε πόλεις οπως Θεσσαλονίκη και αθηνα , ειναι ρίσκο , κρίμα να χάσεις τζάμπα το πρώτο εξάμηνο αν τλκ δε καταφέρεις να πάρεις μετεγγραφή , και εγω μαζεύω πεντε μόρια για Θεσσαλονίκη την ωρα που η περσινή βάση ήταν 3 (φυσικοθεπρεια) ωστόσο θα παω κανονικα Πάτρα το πρώτο εξάμηνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katsaridi

Νεοφερμένος

Η Katsaridi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Θα σου πρότεινα να πας Πάτρα και να κανεις κανονικα το πρώτο εξάμηνο γιατι ποτε δε ξερεις τι θα γίνει με τις βάσεις μετεγγραφών σε πόλεις οπως Θεσσαλονίκη και αθηνα , ειναι ρίσκο , κρίμα να χάσεις τζάμπα το πρώτο εξάμηνο αν τλκ δε καταφέρεις να πάρεις μετεγγραφή , και εγω μαζεύω πεντε μόρια για Θεσσαλονίκη την ωρα που η περσινή βάση ήταν 3 (φυσικοθεπρεια) ωστόσο θα παω κανονικα Πάτρα το πρώτο εξάμηνο

Ναι η αληθεια ειναι οτι κι εγω ημουν σε δίλημμα αλλα αποφασισα να το ρισκαρω... Στην Πατρα απ'οτι ειδα στο 1ο εξαμηνο εχουν μόνο 4 μαθηματα ενω στη Θεσσαλονικη 6..ασε που αυτα τα 4 δεν ξερω καν αν εχουν αντιστοιχια με αυτα του απθ αρα μπορει να παει και ολος ο κοπος χαμένος...Θα παω Θεσσαλονικη να παρακολουθησω τα θεωρητικα (και ελπιζω και τα εργαστηρια) και ας παει το 6μηνο χαμενο, τι να κανουμε! :P Εχω συγκεντρωσει 7 μορια οποτε ελπίζω να είμαι τυχερη! Ασε που με αγχωνει και το θεμα της παρεας... 2ο εξαμηνο θα εχουν ηδη σχηματιστει οι γνωστες "κλικες" και αντε να χωθεις μετά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ναι η αληθεια ειναι οτι κι εγω ημουν σε δίλημμα αλλα αποφασισα να το ρισκαρω... Στην Πατρα απ'οτι ειδα στο 1ο εξαμηνο εχουν μόνο 4 μαθηματα ενω στη Θεσσαλονικη 6..ασε που αυτα τα 4 δεν ξερω καν αν εχουν αντιστοιχια με αυτα του απθ αρα μπορει να παει και ολος ο κοπος χαμένος...Θα παω Θεσσαλονικη να παρακολουθησω τα θεωρητικα (και ελπιζω και τα εργαστηρια) και ας παει το 6μηνο χαμενο, τι να κανουμε! :P Εχω συγκεντρωσει 7 μορια οποτε ελπίζω να είμαι τυχερη! Ασε που με αγχωνει και το θεμα της παρεας... 2ο εξαμηνο θα εχουν ηδη σχηματιστει οι γνωστες "κλικες" και αντε να χωθεις μετά!

Θα κάνουμε μια παρέα εμείς που θα περάσουμε με μετεγγραφές χαχα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katsaridi

Νεοφερμένος

Η Katsaridi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Θα κάνουμε μια παρέα εμείς που θα περάσουμε με μετεγγραφές χαχα:D

Χαχαχα! Ετσι μας βλεπω :D αρα εσυ το αποφασισες? Θα ξεκινησεις κανονικα Πατρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Δε ξέρω ,ειμαι σε μεγάλο δίλλημα τωρα , στη Θεσσαλονίκη εχει τις πρώτες βοήθειες α εξάμηνο στη Πάτρα ειναι ε εξάμηνο , το θεωρώ αυτο το μάθημα παρά πολυ σημαντικό , αν το χάσω δε ξερω αν θα μπορω ποτε να το παρακολουθήσω , εντωμεξυ γνωρίζεις αν γινεται μα παρακολουθήσεις τα μαθηματα α εξαμήνου στη σχολη που πήρες μετεγγραφή ; Θα ήταν πολυ γαματο αλλα δεν έχω ακούσει πουθενα κατι τέτοιο , νομίζω χάνονται για πάντα και μπορείς μονο να πηγαίνεις σε θεωρίες του πρώτου εξαμήνου και οχι στα εργαστήρια ...για να γίνω πιο κατανοητός , να παρακολουθείς τα μαθηματα α εξαμήνου στη σχολη που πήρες μετεγγραφή ενώ εισαι β εξάμηνο δλδ σαν να κανεις 2 εξάμηνα ταυτόχρονα αλλα και τα εργαστήρια όμως οχι μονο τις θεωρίες , βασικα και πρακτικά αδύνατον μ φαίνεται αυτο .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Katsaridi

Νεοφερμένος

Η Katsaridi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Δε ξέρω ,ειμαι σε μεγάλο δίλλημα τωρα , στη Θεσσαλονίκη εχει τις πρώτες βοήθειες α εξάμηνο στη Πάτρα ειναι ε εξάμηνο , το θεωρώ αυτο το μάθημα παρά πολυ σημαντικό , αν το χάσω δε ξερω αν θα μπορω ποτε να το παρακολουθήσω , εντωμεξυ γνωρίζεις αν γινεται μα παρακολουθήσεις τα μαθηματα α εξαμήνου στη σχολη που πήρες μετεγγραφή ; Θα ήταν πολυ γαματο αλλα δεν έχω ακούσει πουθενα κατι τέτοιο , νομίζω χάνονται για πάντα και μπορείς μονο να πηγαίνεις σε θεωρίες του πρώτου εξαμήνου και οχι στα εργαστήρια ...για να γίνω πιο κατανοητός , να παρακολουθείς τα μαθηματα α εξαμήνου στη σχολη που πήρες μετεγγραφή ενώ εισαι β εξάμηνο δλδ σαν να κανεις 2 εξάμηνα ταυτόχρονα αλλα και τα εργαστήρια όμως οχι μονο τις θεωρίες , βασικα και πρακτικά αδύνατον μ φαίνεται αυτο .....

Αν καταλαβα καλα, αυτο που θες ειναι να παρακολουθεις το 2ο εξαμηνο κανονικα στη Θεσσαλονικη και παραλληλα να παρακολουθεις και το 1ο (και τα εργαστηρια) για να μην μείνεις πισω. Αυτο απ'οτι μου εχουν πει μπορεις να το κάνεις αλλα στο 3ο εξαμηνο... Να πηγαινεις δηλαδη κανονικά και να παρακολουθεις τα μαθηματα του 3ου και παραλληλα, να παρακολουθεις τα μαθηματα του 1ου μαζι με τους πρωτοετεις της επομενης χρονιας (απο Σεπτεμβριο 2017 δηλαδη). Και εγω αυτο σκοπευω να κανω αν και με βλεπω να γινομαι nerdουλας 3ο εξάμηνο :P ελπιζω μονο να κατάλαβα καλα γιατί η ολη υποθεση ειναι ενα μπερδεμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top