Blue black or white gold?

Blue black or white gold?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 25)
  • Blue/Black

    Ψήφοι: 13 52.0%
  • White/Gold

    Ψήφοι: 12 48.0%

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Είμαστε 3 άτομα. 2 black n blue κ γω χρυσο- άσπρο.Νιώθω τρελή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
χρυσο ασπρο. ο δικος μου το βλεπει μπλε μαυρο.
ο μονος τροπος να το δω μπλε μαυρο ειναι να γειρω την οθονη μου προς τα πισω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ανάλογα με το πότε το κοιτάω, προσωπικά άλλοτε το βλέπω στη μία εκδοχή και άλλωτε στην άλλη. Μάλιστα, όπως είπε και η Ναταλία πιο πάνω, σε μια φάση νόμιζα ότι το είδα να αλλάζει από τη μία εκδοχή στην άλλη σαν μία τάπα pokemon (nice one Ναταλία ;) ). Νόμιζα ότι ήταν ψευδαίσθηση ή κάτι τέτοιο, αλλά μάλλον όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ήρθε μια φίλη μου πριν και έλεγε ότι το βλέπει χρυσό άσπρο. Φρίκαρα με αυτή τη μαλακία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Μπλε και μαυρο, ολοι στο σπιτι μου. 5-0.Αντε γεια.

Επισης, να εξηγησει καποιος τι παιζει με τους οπτικους νευρωνες. Εμεις που το βλεπουμε μπλε-μαυρο ειμαστε πιο γαματοι;:P


Εγώ πάλι το βλεπω θαλασσι με κοκκινο :confused:

Τιμονιερη, αυτο που σου δωσανε δεν ηταν τσιγαρο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Δυο φίλες μου και όλοι στο σπίτι μου το βλέπουν άσπρο χρυσό. Θελουν να με τρελάνουν :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
Πότε χρυσό και άσπρο, πότε χρυσό και γαλάζιο ανοιχτό. Ουδέποτε μαύρο-μπλε (Γιατρέ να ανησυχώ?
)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
ΕΝΤΕΛΩΣ μπλε με μαύρο.
Από τα 13 άτομα που το συζήτησα 4 μπλε με μαύρο 9 λευκό με χρυσό. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
εμείς που βλέπουμε μπλε και χρυσό σε τι κατηγορία ανήκουμε? :P
που το είδατε καλέ το μαύρο και το άσπρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Είναι οριστικό : ΜΑΣ ΨΕΚΑΖΟΥΝ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Eγώ που το βλέπω γαλάζιο και χρυσό-καφέ έχω κάποιο θέμα; :P
Βασικά αν δω την οθόνη από πιο κάτω, το βλέπω μπλε-μαύρο, ενώ αν τη δω από πάνω το βλέπω χρυσό-άσπρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Eγώ που το βλέπω γαλάζιο και χρυσό-καφέ έχω κάποιο θέμα; :P

Μπααα όχι.Όλα καλά!!Τι να πούμε και εμείς που το βλέπουμε στα χρώματα της παραλλαγής ?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 674631

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στο σπίτι είμαστε 50-50 ! Εγώ το βλέπω ασπρο-χρυσό μην με τρελαίνεται .... Τεσπα οτι χρωμα και αν είναι πιστεύω πως μόσχο πουλήθηκε ... Marketing λέγεται αυτό !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Κατά βάση το βλέπω ανοιχτό μπλε και χρυσό (βασικά δεν το λες και ακριβώς χρυσό, το λες άνετα σκούρο καφέ). Αν κάνω την οθόνη του υπολογιστή λίγο πίσω, το βλέπω μπλε και μαύρο. Δε καμία περίπτωση δεν έχω καταφέρει να δω το άσπρο χρώμα, όπως και να κάτσω ή να γυρίσω τον υπολογιστή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Mπορώ να πω πως βιώνω ένα σοκ αυτή τη στιγμή :P
Το πάνω μέρος του φορέματος το βλέπω χρυσό-άσπρο και όσο σκρολλάρω προς τα κάτω το βλέπω να μπλεδίζει :confused:
Χτες το βράδυ πάντως το έβλεπα χρυσό-άσπρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Σήμερα πάλι μαύρο με μπλε.

Οκ.

Δεν ασχολούμαι πάλι με αυτή τη διχασμένη προσωπικότητα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
σκουρο μπλε και μαυρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.

Ασταδιάλα πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top