Tokio Hotel

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Θέλω να ακούσω γνώμες.Κυρίως από εσάς που ακούτε ροκ και μέταλ.Αλλά και γενικότερα.Πως σας φαίνονται οι Tokio Hotel;
γιατί κάποιος που ακούει ροκ και μεταλ να..ξέρει τους τοκυο χοτέλ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τοκιο Χοτέλ; Μουχαχαχαχα.... Still alive? :P

Θυμάμαι πριν κάτι χρόνια που γινόταν χαμός μ‘ αυτούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glikia

Διάσημο μέλος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,560 μηνύματα.
οπως το ειπες πριν κατι χρονια:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Άκουγα κομμάτια τους όταν πήγαινα τετάρτη δημοτικού, δηλαδή όταν ήμουν μια μικρή, ανώριμη ψείρα.:P Είχε μάθει για αυτούς μια φίλη μου και είχε επηρεάσει και εμένα γιατί μιλούσε συνέχεια για αυτούς. Άκουγα την "μουσική" τους μερικούς μήνες μέχρι να ωριμάσουν τα μουσικά μου γούστα και να αρχίσω να ακούω φυσιολογική ΜΟΥΣΙΚΗ από καλλιτέχνες που εξέφραζαν ιδέες, απόψεις και εμπειρίες μέσα από την τέχνη τους και δεν πουλούσαν τις μούρες τους.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Νομιζω οτι επεσα σε μαυρη τρυπα και βρεθηκα στο 2008! Τοτε που πηγαιναμε γυμνασιο, ανακαλυψαμε τα all star και οι emo με τους trendy τσακωνοντουσαν στην εκπομπη της Δρουζα. Ωραια χρονια.

relevant



(αυτοί δεν είναι στην αρχή; ) Πού πήγαν όλοι τους τώρα; Λες να γελάνε με τους εαυτούς τους; :P

Ον τοπικ, δεν έχω ακούσει τοκιο χοτελ πέρα από κάτι τέτοια σποτάκια που πετύχαινα, όπως το παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
relevant



(αυτοί δεν είναι στην αρχή; ) Πού πήγαν όλοι τους τώρα; Λες να γελάνε με τους εαυτούς τους; :P

Ον τοπικ, δεν έχω ακούσει τοκιο χοτελ πέρα από κάτι τέτοια σποτάκια που πετύχαινα, όπως το παραπάνω.

δεν χρειαζεται να ακουσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αδερφίστικο γκρουπάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.Quantum

Δραστήριο μέλος

Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
relevant



(αυτοί δεν είναι στην αρχή; ) Πού πήγαν όλοι τους τώρα; Λες να γελάνε με τους εαυτούς τους; :P

Ον τοπικ, δεν έχω ακούσει τοκιο χοτελ πέρα από κάτι τέτοια σποτάκια που πετύχαινα, όπως το παραπάνω.

Το είδα.Για μερικά λεπτά ήθελα να ξεχάσω ότι είμαι άνθρωπος :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki97

Νεοφερμένος

Η Roxanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέο Πετρίτσι (Σέρρες). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
γιατί κάποιος που ακούει ροκ και μεταλ να..ξέρει τους τοκυο χοτέλ?:hmm:
Γιατί θέλω γνώμη αυτών που ακούν παρόμοιο είδος με εμένα.Όχι Πάολα και Justin Bieber.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Eγώ θυμάμαι 4η δημοτικού που πήγαινα τζούντο ήταν μια κοπέλα που τους άκουγε και μου άρεσε ο αδερφός του Μπιλ, ο ξανθούλης και μου έδινε αυτοκόλλητα με τη μάπα του πάνω. Πάνω απο δυο τραγούδια δεν έχω ακούσει, το don't jump και το ready set go. :P
Προς στιγμή νόμιζα οτι δεν υπάρχουν ακόμη.λολ

Νομιζω οτι επεσα σε μαυρη τρυπα και βρεθηκα στο 2008! Τοτε που πηγαιναμε γυμνασιο, ανακαλυψαμε τα all star και οι emo με τους trendy τσακωνοντουσαν στην εκπομπη της Δρουζα. Ωραια χρονια.
:hehe:

Γιατί θέλω γνώμη αυτών που ακούν παρόμοιο είδος με εμένα.Όχι Πάολα και Justin Bieber.

Λολ,έλεος αυτοί είναι Pop rock βαριά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki97

Νεοφερμένος

Η Roxanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέο Πετρίτσι (Σέρρες). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Eγώ θυμάμαι 4η δημοτικού που πήγαινα τζούντο ήταν μια κοπέλα που τους άκουγε και μου άρεσε ο αδερφός του Μπιλ, ο ξανθούλης και μου έδινε αυτοκόλλητα με τη μάπα του πάνω. Πάνω απο δυο τραγούδια δεν έχω ακούσει, το don't jump και το ready set go. :P
Προς στιγμή νόμιζα οτι δεν υπάρχουν ακόμη.λολ


:hehe:



Λολ,έλεος αυτοί είναι Pop rock βαριά.:P
Φυσικά. :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γιατί θέλω γνώμη αυτών που ακούν παρόμοιο είδος με εμένα.Όχι Πάολα και Justin Bieber.
περίμενε τώρα..εσύ ακούς ροκ και μεταλ?
αν ναι..τότε αυτό που ρώτησα είναι γιατι να ξέρει κάποιος που ακούει αυτά τα είδη μουσικής τους τοκυο χοτελ.
Επίσης αν ναι...δηλαδή τι ακούς?:hmm:
γιατί δεν νομίζω οι τοκυο χοτελ να ανήκουν σε κάποια από αυτές τις κατηγορίες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
relevant



(αυτοί δεν είναι στην αρχή; ) Πού πήγαν όλοι τους τώρα; Λες να γελάνε με τους εαυτούς τους; :P

WTF! Στα εγγόνια τους θα λενε καμαρωτοί: Εμείς βρε ξέραμε τοτε πως να ντυθουμε και να ακουμε καλά τραγουδια. Ξέραμε τι είναι μόδα! Υπηρχε ποιότητα τότε! Όχι όπως σημερα που απο μουσικη ακουτε όλες τις βλακείες και ντυνεστε σαν καρναβαλοι! Ε ρε πως καταντησε η νεολαια του 2060!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Τα δυο αδερφια ηταν στη Γερμανια κριτες στο The Voice για παιδια, πριν κατι μηνες. Καινουρια τραγουδια βεβαια δε βγαζουν. Εχουν εξαφανιστει και καλα κανουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ούτε καν. Θυμάμαι κάποτε τους άκουγαν κάποιες φίλες μου αλλά γενικά τους βρίσκω αίσχος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Θυμάμαι στο δημοτικό την κολλητή μου, είχε πάθει τρελό κόλλημα με αυτούς.
Εμένα ποτέ δεν μου άρεσαν, εκτός από κανα 2 τραγούδια τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elinaki97

Νεοφερμένος

Η Roxanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέο Πετρίτσι (Σέρρες). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
περίμενε τώρα..εσύ ακούς ροκ και μεταλ?
αν ναι..τότε αυτό που ρώτησα είναι γιατι να ξέρει κάποιος που ακούει αυτά τα είδη μουσικής τους τοκυο χοτελ.
Επίσης αν ναι...δηλαδή τι ακούς?:hmm:
γιατί δεν νομίζω οι τοκυο χοτελ να ανήκουν σε κάποια από αυτές τις κατηγορίες:P
Γιατί να μην τους ξέρει από την στιγμή που είχε γίνει ντόρος παλιότερα;Παρόμοια φάση με τον Bieber.Ααα,και δεν είπα ότι μου αρέσουν μην παρεξηγείς ρώτησα αν αρέσουν σε εσάς. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γιατί να μην τους ξέρει από την στιγμή που είχε γίνει ντόρος παλιότερα;Παρόμοια φάση με τον Bieber.Ααα,και δεν είπα ότι μου αρέσουν μην παρεξηγείς ρώτησα αν αρέσουν σε εσάς. ;)
ανάμεσα σε ποιους έγινε ντόρος? αυτό πρέπει να ξεχωρίσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι Black Sabbath και οι Deep purple είναι μέταλ. Οι Τοκιο Χοτελ όχι. End of story.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top