Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Παιδια ειχα δωσει 2η χρονια παννεληνιες το 2015 αλλα θελω να κανω 10%.Σε ποιο ποσοστο θα ειμαι στο 6% η στο4 %;Αληθεια με 12150 στο 5ο πεδιο και η βαση του οικονομικου τριπολης με το 10% 11991 λετε θα την πιασω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Παιδια ειχα δωσει 2η χρονια παννεληνιες το 2015 αλλα θελω να κανω 10%.Σε ποιο ποσοστο θα ειμαι στο 6% η στο4 %;Αληθεια με 12150 στο 5ο πεδιο και η βαση του οικονομικου τριπολης με το 10% 11991 λετε θα την πιασω;

Στο 10% θα είσαι, για ποιο λόγο να είσαι στο 6?!
Στο 6% είναι όσοι δώσανε το '14.

Κατ' εμέ είναι ρίσκο το 10%, καλύτερα να ξανα έδινες ή να φύγεις εξωτερικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Στο 10% θα είσαι, για ποιο λόγο να είσαι στο 6?!
Στο 6% είναι όσοι δώσανε το '14.

Κατ' εμέ είναι ρίσκο το 10%, καλύτερα να ξανα έδινες ή να φύγεις εξωτερικό.

Δεν καιγομαι για το 10% ειμαι ηδη σε σχολη διοικηση επιχειρησεων πατρας ΑΕΙ απλα ελεγα μην οικονομικων επιστημων για να παω εκπα με μετεγγραφη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια ειχα δωσει 2η χρονια παννεληνιες το 2015 αλλα θελω να κανω 10%.Σε ποιο ποσοστο θα ειμαι στο 6% η στο4 %;Αληθεια με 12150 στο 5ο πεδιο και η βαση του οικονομικου τριπολης με το 10% 11991 λετε θα την πιασω;

΄Οσοι συμμετείχαν στις πανελλαδικές εξετάσεις το 2015 διεκδικούν το 6%.΄Οσοι το 2014 διεκδικούν το 4%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

detromo

Νεοφερμένος

Ο detromo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
τι διαδικασιες πρεπει να κανω για 10% ;
θα παρω κωδικο τον μαιο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τι διαδικασιες πρεπει να κανω για 10% ;
θα παρω κωδικο τον μαιο ;

Μετά τις πανελλαδικές πας τις ημερομηνίες που θα καλέσουν τους φετινούς υποψήφιους για να πάρεις κωδικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς πότε παίρνουμε κωδικό για το 10 τοις % ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς πότε παίρνουμε κωδικό για το 10 τοις % ?

Μετά τις πανελλαδικές εξετάσεις και αφού έχουν βγεί οι βαθμολογίες των μαθημάτων, θα βγεί ανακοίνωση για να πάρετε τους κωδικούς τόσο αυτοί που έδιναν πανελλήνιες όσο και οι απόφοιτοι-υποψήφιοι με το 10%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Όσοι θα δώσουμε 10 τοις % πρέπει να κάνουμε καμία άλλη ενέργεια ? Γιατί έχω ψάξει παντού και δεν βρίσκω κάτι. Η απλά περιμένουμε τους κωδικούς ?

Ευχαριστώ για την απάντηση .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Όσοι θα δώσουμε 10 τοις % πρέπει να κάνουμε καμία άλλη ενέργεια ? Γιατί έχω ψάξει παντού και δεν βρίσκω κάτι. Η απλά περιμένουμε τους κωδικούς ?

Ευχαριστώ για την απάντηση .

Δεν πρέπει να κάνεις καμία άλλη ενέργεια. Απλά, περιμένεις να βγούν των παιδιών οι βαθμολογίες και μετά από λίγες μέρες θα βγεί η ανακοίνωση να πας στο σχολείο σου να πάρεις κωδικό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greenlander

Νεοφερμένος

Ο greenlander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ρε παιδιά αν απο θεωρητική έχω επιλέξει μαθηματικά και αοθ μπορώ στο μηχανογραφικό μου για 10% να δηλώσω 1ο και 4ο πεδίο? Γτ μου είπαν ότι μόνο 1ο και πέμπτο μπορώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδιά αν απο θεωρητική έχω επιλέξει μαθηματικά και αοθ μπορώ στο μηχανογραφικό μου για 10% να δηλώσω 1ο και 4ο πεδίο? Γτ μου είπαν ότι μόνο 1ο και πέμπτο μπορώ

΄Ισως γιατί αν επιλέξεις το 4ο πεδίο θα υπολογιστούν ως μαθήματα αυξημένης βαρύτητας τα Μαθηματικά με συντελεστή 0,9 και η Γλώσσα με συντελεστή 0,4.΄Ετσι το άριστα από 20000 μόρια γίνεται 18600.΄Οπως καταλαβαίνεις τα μόρια που θα συγκεντρώσεις μειώνονται κατά πολύ και ο συναγωνισμός με τους άλλους υποψήφιους (που δεν έχουν υποστεί μείωση των μορίων τους) είναι άνισος με αποτέλεσμα να μην έχεις πολλές πιθανότητες επιτυχίας. Αν επιλέξεις το 5ο πεδίο θα έχεις μαθήματα αυξημένης βαρύτητας το ΑΟΘ με συντελεστή 1,3 και τα Μαθηματικά με συντελεστή 0,7 και έτσι δεν χάνεις μόρια με αποτέλεσμα να αυξάνονται οι πιθανότητες επιτυχίας σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greenlander

Νεοφερμένος

Ο greenlander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
΄Ισως γιατί αν επιλέξεις το 4ο πεδίο θα υπολογιστούν ως μαθήματα αυξημένης βαρύτητας τα Μαθηματικά με συντελεστή 0,9 και η Γλώσσα με συντελεστή 0,4.΄Ετσι το άριστα από 20000 μόρια γίνεται 18600.΄Οπως καταλαβαίνεις τα μόρια που θα συγκεντρώσεις μειώνονται κατά πολύ και ο συναγωνισμός με τους άλλους υποψήφιους (που δεν έχουν υποστεί μείωση των μορίων τους) είναι άνισος με αποτέλεσμα να μην έχεις πολλές πιθανότητες επιτυχίας. Αν επιλέξεις το 5ο πεδίο θα έχεις μαθήματα αυξημένης βαρύτητας το ΑΟΘ με συντελεστή 1,3 και τα Μαθηματικά με συντελεστή 0,7 και έτσι δεν χάνεις μόρια με αποτέλεσμα να αυξάνονται οι πιθανότητες επιτυχίας σου.

Δεν είναι η απώλεια μορίων αυτό που με απασχολεί αλλα το αν γίνεται να δηλώσω σχολές απο το τέταρτο πεδίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν είναι η απώλεια μορίων αυτό που με απασχολεί αλλα το αν γίνεται να δηλώσω σχολές απο το τέταρτο πεδίο

Αφού έχεις δώσει μαθηματικά, μπορείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios123

Νεοφερμένος

Ο marios123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους, είμαι απόφοιτος του 2013 από ΓΕΛ, αλλά έδωσα ξανά πανελλήνιες το 2014, μπορώ φέτος να χρησιμοποιήσω το 10%? και αν ναι πότε πρέπει να βγάλω κωδικούς για το μηχανογραφικό? Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios123

Νεοφερμένος

Ο marios123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά κάποιος που να ξέρει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

snol

Νεοφερμένος

Η snol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Ναι, μπορείς! Με τα μόρια που συγκέντρωσες το 2014, εννοείται, και ποσόστωση 4%. Θα πας αφού βγουν τα αποτελέσματα των φετινών υποψηφίων + θα βγει σχετική ανακοίνωση εκείνες τις μέρες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios123

Νεοφερμένος

Ο marios123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Οκ κατάλαβα ευχαριστώ πολύ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina athina

Νεοφερμένος

Η katerina athina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά ξέρει καποιος ποτε θα πάρουμε τους κωδικούς? Τα έγγραφα που χρειαζόμαστε ειναι η ταυτοτητα και η καρτελα προσβασης που ειχαμε οταν πηγαιναμε να δωσουμε τα μαθήματα ? ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ofoumarikaponos

Νεοφερμένος

Η ofoumarikaponos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
οι κωδικοί δίνονται μετά την ανακοίνωση των βαθμολογιών των υποψηφίων. φέτος οι βαθμολογίες θα ανακοινωθούν στις 17/6. πήρα τηλέφωνο σε ένα λύκειο την παρασκευή και μου είπαν ότι δεν έχει ανακοινωθεί από το υπουργείο επίσημα πότε θα αρχίσουμε να βγάζουμε κωδικό, αλλά έχει κυκλοφορήσει ότι περίπου στα μέσα του ιούνη θα ξεκινήσει η διαδικασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top