Περίεργες αντιλήψεις για το σεξ, που είχατε σε παιδική ηλικία!

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Απο τις διηγησεις της γιαγιας ειχα την εντυπωση οτι το παιδι γινοταν αν το ζευγος κοιμοταν στο ιδιο κρεβατι. Δεν εκανε τα " " στο "κοιμηθουν" α λα friends :S

Επισης περιττο να περιγραψω το σοκ μου οταν εμαθα οτι για να γεννηθει το παιδι δεν ανοιγει μαγικα η κοιλια και στο βγαζουνε αλλα το "βγαζεις" απο "ΕΕΕΕΕΕΕΚΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ???????????????????? :sick: :sick: :sick: :sick: :sick::sick:".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.
Επισης περιττο να περιγραψω το σοκ μου οταν εμαθα οτι για να γεννηθει το παιδι δεν ανοιγει μαγικα η κοιλια και στο βγαζουνε αλλα το "βγαζεις" απο "ΕΕΕΕΕΕΕΚΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ???????????????????? :sick: :sick: :sick: :sick: :sick::sick:".
Κι εγώ όταν το πρωτοέμαθα αηδίασα και μου φαινόταν απίστευτο πως είναι δυνατόν να χωράει να βγει από κει ολόκληρο μωρό. :clapup:
(και ακόμα μου φαίνεται περίεργο :hmm: )



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Για το σεχς δεν είχα "αντιλήψεις" σε παιδική ηλικία
κυρίως γιατί στο σπίτι δε μιλούσαμε ποτέ γι αυτό

Αυτό που δεν ξέρω για ποιο λόγο μου είχε κάτσει στο μυαλό, είναι ότι το ανδρικό μόριο σε στύση είναι ...πακτωμένο. :redface: Δεν είχα καθίσει να το σκεφτώ και ποτέ, αλλά μου φαινόταν απόλυτα φυσιολογικό να είναι απλά σαν μολύβι, ή στύλος ή δεν ξέρω τι!
Να μένει στη θέση του τέλος πάντων.

πς. δε θέλετε να μάθετε τι συνέβη όταν ανακάλυψα την αλήθεια... και πώς αντέδρασα στη μεγάλη αποκάλυψη. :D Το μόνο που θα πω είναι ότι αστραπιαία μου πέρασε από το μυαλό η φάση με το κουτί-παιχνίδι που το ανοίγεις και πετάγεται από μέσα ο κλόουν! Νομίζω ότι τραυμάτισα το "εγώ" του παιδιού εκείνου για πάντα... :Χ


:redface::redface:


πς. ουφ δεν ξέρω τι με έπιασε και σας το αποκάλυψα αυτό- τέρμα δε λέω άλλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τι σημαίνει πακτωμένο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
πάκτωση 1 η [páktosi] O33 : η ειδική εργασία του πακτώνω 1, η στερέωση στοιχείου μιας δομικής κατασκευής με εντοιχισμό του. [λόγ. < ελνστ. πάκτω(σις) `στερέωση΄ -ση]

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τι σημαίνει πακτωμένο?

Μπακάλικα...
Είναι όταν στερεώνεις μία δοκό πχ., κατα τρόπο τέτοιο, ώστε να μη μπορεί να κινηθεί προς καμία κατεύθυνση- δηλ. να μην πηγαίνει ούτε πάνω, ούτε κάτω ούτε αριστερά ούτε δεξιά.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evagelia

Νεοφερμένος

Η evagelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Εγώ όταν ήμουν μικρή εκτός από το κλασικό που ήξερα ότι ένα ζευγάρι φιλιέται στο κρεβάτι έμαθα ότι το σπερματοζωάριο ενώνεται με το ωάριο. Και ως μικρή δεν μπορούσα να καταλάβω πώς γίνεται αυτό και με το αθώο μου μυαλό υπέθεσα ότι καθώς φιλιούνται ο άντρας με τη γυναίκα τσουπ! το σπερματοζωάριο μπαίνει μέσα της!!:P:D
Ε κάποια στιγμή μου είπε η μαμά μου πως γίνεται κ ομολογώ ήταν μεγάλο σοκ για μένα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rosstrobon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εγω μικρος νομιζα πως απλα ο αντρας και η γυναικα φιλιουνται και ετσι γινονται τα παιδια και νομιζα πως αυτο εστεκε απο καποια πραγματα που ειχα ακουσει στην τηλεοραση.Μετα στην Πεμπτη Δημοτικου οι συμμαθητες μου μου ανοιξαν τα ματια αν και δεν σοκαριστικα και το θεωρησα λογικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolischr

Νεοφερμένος

Ο tolischr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά εγώ δεν θυμάμαι ιδιαίτερα πράγματα για το πως αντιλαμβανόμουν το σεξ, αλλα απο πολύ μικρή ηλικία είχα περιέργεια(στην αρχή τουλάχιστον), και σιγά ερεθιζόμουν κιόλας. Δεν ήξερα τι ακριβώς κάνω, αλλα μου άρεσε, κι ας μην ολοκλήρωνα στην αρχή!
Είχα θυμάμαι μια περιέργεια για τα κοριτσάκια, παίζαμε και... χουφτωμανία... σύνθετη λέξη, δεν ξέρω αν την εφήυραμε εμείς!
Πάντως οι γονείς μου μου εξήγησαν πως περίπου γίνονται τα πράγματα.
Όχι πως ότι έμαθα το έμαθα απο αυτούς, αργότερα ψάχτηκα και μόνος μου!
Θυμάμαι και μια απο τις πρώτες τσόντες που είδα, σε κασέτα τότε. Έλειπαν οι γονείς μου και την έβαζα στα κρυφά για να κάνω αυτό που απο μικρός έμαθα! :) Α, λεγόταν 'Η αυτοκρατορία των αισθήσεων'
Η ιστορία εξελισσόταν μέσα σε ένα διαστημόπλοιο, χωρίς πολλά πολλά λόγια, τα βασικά μόνο, πολύ δερμάτινο, μαστίγια μάσκες δερμάτινες και πολύ υποκατάστατο. πέους εννοώ. :P
Ωραίες αναμνήσεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
-Μια φορά όταν είχα ρωτήσει τη μαμά μου τι είναι οργασμός άρχισε να μου λέει κάτι για οικοδομικό οργασμό και μετά της είπα όχι μαμά, το ακουσα για τα ζώα και τότε μάλλον δε μου απάντησε η καημένη :P

-Είχα την εντύπωση ότι το πέος του άνδρα ήταν στητό, όχι όμως σκληρό και άκαμπτο και κατά κάποιο τρόπο το βίδωνε στον κόλπο της γυναίκας.

-Στα χρόνια της προεφηβείας στα chatroom του hotmail, όταν με ρωτούσαν wanna cyber, νόμιζα ότι ήθελαν να σερφάρουμε παρέα.:redface: Λίγο αργότερα όταν κατάλαβα τι παιζόταν και με ρωτούσαν are you wet, νόμιζα ότι εννοούσαν αν τελείωσα!

-Η ανατομία του πέους με ξένιζε και πριν κάνω σεξ μονάχα συνειδητοποίησα γιατί το λουκάνικο που βγαίνει από το σάντουιτς θεωρείται πρόστυχο :P

-Ανακάλυψα πολύ αργά, στο λύκειο τι εστί πρωκτικό σεξ και τι εστί 69.

-Ό,τι έμαθα για το σεξ στο δημοτικό το έμαθα από το ρόδι (περιοδικό παιδικό που κυκλοφορούσε τότε και είχε και αφιερωματάκι), από σοφτ πορνό που έδειχναν παράνομα κανάλια στην τηλεόραση και λιιιγο αργότερα από ένα βιβλίο ονόματι το κορίτσι στην εφηβεία (πρέπει να ήμου δώδεκα τότε). Παράλληλα βεβαίως είχα και το ίντερνετ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizardcia

Νεοφερμένος

Ο wizardcia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κοίτα, και τώρα την ίδια αντίληψή έχω, απλώς εγώ νόμιζα οτι γίνεται χωρίς την θέληση κανενός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Max_Maroy

Νεοφερμένος

Ο Max_Maroy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ είχα την κλασσική εντύπωση που είχαμε οι περισσότεροι του οτι γδίνονται η γυναίκα με τον άντρα πεύτουν στο κρεβάτι και γίνονται τα παιδία...

ακόμα νόμιζα οτι η γυναίκα έπρεπε πάντα να φωνάζει κάτι εκείνη την στιγμή...:D

Άλλο κουλό ήταν οτι μέχρι 3 δημοτικού νόμιζα οτι τα γενιτικά μας όργανα τα έχουμε μόνο για να πάμε τουαλέτα...:redface: Μέχρι που ένας φίλος μου με διαφότησε και εγώ σοκαρίστηκα...

Και τέλος νόμιζα πως τα παιδιά γίνονται από ένα σποράκι που δείνει ο άντρας στη γυναίκα την ώρα που φιλιούνται στο κρεβάτι με το στόμα του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγω νομιζα οτι τα γεννετικα κυτταρα πηγαιναν απο τον ανδρα στη γυναικα σαν τα μικροβια απο την επαφη ,αμα ξαπλωσουν μαζι...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
εγω νομιζα οτι τα γεννετικα κυτταρα πηγαιναν απο τον ανδρα στη γυναικα σαν τα μικροβια απο την επαφη ,αμα ξαπλωσουν μαζι..

πρακτικα ετσι ειναι, και αμα κολησεις εγγυμοσυνη (ως γνωστων η χειροτερη και πιο μεταδοτικη σεξουαλικη ασθενεια εβερ) την εκατσες τη βαρκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ είχα την κλασσική εντύπωση που είχαμε οι περισσότεροι του οτι γδίνονται η γυναίκα με τον άντρα πεύτουν στο κρεβάτι και γίνονται τα παιδία...

ακόμα νόμιζα οτι η γυναίκα έπρεπε πάντα να φωνάζει κάτι εκείνη την στιγμή...:D


"ήρθε ο άντρας μουυυυυυυ" :worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Μου φαινόταν περίεργο, και δε μπορούσα να καταλάβω όταν είχα δει ταινία, γιατί κουνιόταν αυτός που ήταν από πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγω οταν πρωτοειδα σε μια τσοντα μια γυναικα να χοροπηδαει πανω καβαλα πανω απο εναν άνδρα(αρχες εφηβειας),νομιζα οτι ήταν ανωμαλια και σοκαριστικα καπως και το γυρισα...:D
αλλα γρηγορα καταλαβα και το ξαναγυρισα πισω...:)
μαθαινω γρηγορα...:P
αυτο ειναι σεξουαλικη εκπαιδευση ,ή τι καλο προσφερουν στην κοινωνια οι τσοντες..
μιλαμε για μεγαλη επιμορφωση..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Επίσης όταν το έμαθα αυτό, πίστευα ότι κατά το σεξ ο άνδρας βάζει το μόριο του στη γυναίκα ,το βγάζει και αυτό ήταν. Και παίζει να την άφησε έγκυο. Και αυτό είναι το σεξ.:P
Μην ανησυχείς , αυτό εξακολουθούν να το πιστεύουν κάποιοι άντρες και στα 40 τους

Για το σεχς δεν είχα "αντιλήψεις" σε παιδική ηλικία
κυρίως γιατί στο σπίτι δε μιλούσαμε ποτέ γι αυτό

Αυτό που δεν ξέρω για ποιο λόγο μου είχε κάτσει στο μυαλό, είναι ότι το ανδρικό μόριο σε στύση είναι ...πακτωμένο. :redface: Δεν είχα καθίσει να το σκεφτώ και ποτέ, αλλά μου φαινόταν απόλυτα φυσιολογικό να είναι απλά σαν μολύβι, ή στύλος ή δεν ξέρω τι!
Να μένει στη θέση του τέλος πάντων.

πς. δε θέλετε να μάθετε τι συνέβη όταν ανακάλυψα την αλήθεια... και πώς αντέδρασα στη μεγάλη αποκάλυψη. :D Το μόνο που θα πω είναι ότι αστραπιαία μου πέρασε από το μυαλό η φάση με το κουτί-παιχνίδι που το ανοίγεις και πετάγεται από μέσα ο κλόουν! Νομίζω ότι τραυμάτισα το "εγώ" του παιδιού εκείνου για πάντα... :Χ


:redface::redface:


πς. ουφ δεν ξέρω τι με έπιασε και σας το αποκάλυψα αυτό- τέρμα δε λέω άλλα :P
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Τι σημαίνει πακτωμένο?
Αχ , σίγουρα στο πανεπιστήμιο δεν έκανες μηχανική στερεού . Χρειάζεται πολύ σεκς για να το ξεχάσει κάποιος την βαρεμάρα αυτού του μαθήματος...

Μια φορά όταν είχα ρωτήσει τη μαμά μου τι είναι οργασμός άρχισε να μου λέει κάτι για οικοδομικό οργασμό και μετά της είπα όχι μαμά, το ακουσα για τα ζώα και τότε μάλλον δε μου απάντησε η καημένη

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:



Για όλα συνολικά - είτε τα παρέθεσα είτε όχι - έχω να πω ότι καταριέμαι τον εαυτό μου που όταν ήθελα να γελάσω πήγαινα στα ανέκδοτα και όχι εδώ....
Και για να γελάσουμε και με μένα , σε κάποια από τις πρώτες τάξεις του δημοτικού είχα πάει διακοπές και στην πισίνα του ξενοδοχείου με είχε φωνάξει μια παρέα από γυναίκες για να μου πούνε τι γλυκό παιδάκι είμαι . Οπότε , όταν γύρισα στο σχολείο μου συζητούσα με έναν φίλο μου πώς πέρασα . Συγκεκριμένα του έλεγα ότι το μάθημα θα περνούσε πιο ευχάριστα στο σχολείο άμα τα κοριτσάκια της τάξης ήτανε ντυμένα όπως εκείνες οι καλές κυρίες ( με μαγιό ).Και αυτός μου απαντάει : πο πο σου είχε γίνει κάγκελο έτσι . Και του λέω τι σχέση έχουνε τα κάγκελα ; Δεν μου απάντησε (μάλλον και αυτός στην τύχη το είπε) και σκεφτόμουνα να ρωτήσω σπίτι αλλά επειδή κάτι μου βρωμούσε εξαρχής το απέφυγα.Ευτυχώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
χμ... νομιζω οτι για αρκετο διαστημα ζουσα στον κοσμο μου οσον αφορα το σεξ...

στα μισα της πρωτης γυμνασιου εμαθα πως γινεται το sex και αυτο παλι τυχαια γιατι δε συζηταγα τετοια θεματα:redface:
ακομα θυμαμαι πως ειχα σοκαριστει οταν εμαθα πως γινεται και ημουν για αρκετο καιρο σε μια φαση του στυλ δε θα κανω ποτε:redface::redface::redface:

οταν μαλιστα εμαθα για τον τροπο που τελειωνουν οι αντρες εκανα πολυυυ καιρο να καταλαβω/συνηδητοποιησω τι ακριβως γινεται:redface: ασε που και με αυτο ειχα σοκαριστει τρελα:P
αν θυμαμαι καλα ενα ντοκιμαντερ ή κατι τετοιο ητανε που εβλεπα στη tv με τη μαμα μου γαι το πως μπαινουν τα αγορια στην εφηβεια και τις αλαγες που παρατηρουν και θυμαμαι ειχα ρωτησει τη μαμα μου πως ειναι δυνατον να ''λερωνονται'' τα σεντονια:redface::redface::redface: και αν και δε θυμαμαι την απαντηση της σιγουρα ομως αυτο με ειχε μπερδεψει ακομα περισσοτερο:P

ημουν αθωο κοριτσακι μορε:P ντρεπομαι τωρα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
οταν μαλιστα εμαθα για τον τροπο που τελειωνουν οι αντρες εκανα πολυυυ καιρο να καταλαβω/συνηδητοποιησω τι ακριβως γινεται:redface: ασε που και με αυτο ειχα σοκαριστει τρελα:P
αν θυμαμαι καλα ενα ντοκιμαντερ ή κατι τετοιο ητανε που εβλεπα στη tv με τη μαμα μου γαι το πως μπαινουν τα αγορια στην εφηβεια και τις αλαγες που παρατηρουν και θυμαμαι ειχα ρωτησει τη μαμα μου πως ειναι δυνατον να ''λερωνονται'' τα σεντονια:redface::redface::redface: και αν και δε θυμαμαι την απαντηση της σιγουρα ομως αυτο με ειχε μπερδεψει ακομα περισσοτερο:P

ημουν αθωο κοριτσακι μορε:P ντρεπομαι τωρα:redface:

Μην ντρεπεσαι λοβακι. Σκεψου μονο οτι και εμεις οι ιδιοι σαν αγορακια κανουμε λιγο καιρο μεχρι να καταλαβουμε και να συνειδητοποιησημε τι γινεται... :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top