Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,061 εγγεγραμμένα μέλη και 2,442,648 μηνύματα σε 77,193 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 351 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

«Λουκέτο» στην ΕΡΤ;

christosxanthi

Φοιτητής

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 418 μηνύματα.

O christosxanthi , έγραψε: στις 23:37, 11-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από kwstasIdealism
τι πινετε γαμωτο,ποιος πιστευει οτι αυτο γινεται για να αναβαθμιστει η ερτ;η αντιδραση δεν ειναι μονο για το κλεισιμο της ερτ αλλα οπως ειπα η μικροτητα μας θα φανει ακομα μια φορα,αθανατοι νεοελληνες του καναπε
όταν ο μισθος του συνταγματαρχη μειωθηκε κατα 45%, αντιδράσατε; όταν η εφημερία ενός ειδικευόμενου γιατρου πήγε στα 4 ευρω την ωρα, αντιδράσατε; όταν ο μισθος των εκπαιδευτικων μας πήγε κάτω από 1000 ευρώ(!), αντιδράσατε; Θα απολύθουν δυομιση χιλιάδες κομματόσκυλα για να μπουν λιγοτεροι και υποτιθεται με πιο αντικειμενικο τροπο.
8
4
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,362 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 23:37, 11-06-13:

Δείτε τι πληρώνετε στους λογαριασμούς της ΔΕΗ κουβαρντάδες μου..και πόσα λεφτά ήθελε το team της Παπαρίζου για την Γιουρβύζιον. Αλλά μη λέμε τέτοια πράγματα τώρα. Μια εταιρία όταν χρεωκοπεί λόγω κακοδιαχείρισης γιατί θα πρέπει να τη συντηρεί ο φορολογούμενος λαός; Ήταν μήπως φιλανθρωπικό ίδρυμα; Όχι. Αντιθέτως όταν ένα μαγαζί δεν πάει καλά, ο ιδιοκτήτης του δεν έχει πολλές επιλογές και φυσικά δεν έχω δει να έρχεται το κράτος να του πληρώσει τα χρέη για να επιβιώνει και να συνεχίζει να λειτουργεί δίχως ενοχλήσεις από τους δικαστικούς κλητήρες. Βέβαια, εδώ φαίνεται πόσο άσχετη είναι η πλειοψηφία του φόρουμ από δουλειές. Τιτιβίζετε ότι σας προσφέρουν..
1
Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε: στις 23:37, 11-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από christosxanthi
Αλλά θα υπάρξει νέα ΕΡΤ, η οποία θα [...] λέγεται ΥΕΝΕΔ,και θα έχει για υπαλλήλους αυτούς που έχουν το πιο βαθύ μπλε μέσο.
Συγγνώμη,δεν κρατήθηκα.
1
Παράθεση

kwstasIdealism

Περιβόητο Μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O kwstasIdealism Αν δεν καώ Αν δεν καείς Αν δεν καούμε έγραψε: στις 23:38, 11-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από hidd
Εγω δεν θελω οι φοροι μου να πηγαινουν στις τσεπες του πελατιακου κρατους. Προτιμω να δοθουν ως επιδομα στους φτωχους, προτιμω να δοθουν στην εκπαιδευση, να βοηθηθουν τριτοκοσμικες χωρες! Δεν ειναι θεμα μικροτητας! Το πελατειακο κρατος πρεπει να συρρικνωθει. Βεβαια θα υπαρχουν και παραλληλες αποωλειες. Βεβαια θα υπαρξουν και ικανοι ανθρωποι που θα χασουν τη δουλεια τους. Εχε ομως στο νου σου οτι ο ικανος θα την βρει την ακρη του! Η ελλειψη αξιοκρατιας ειναι το μεγαλυτερο προβημα σε αυτη τη χωρα!
Πουθενα δεν θα δωθουν στους δανειστες-εταιρους θα πανε η μικροτητα μας ειναι φανερη και γνωστη σε ολον τον κοσμο 3 χρονια βιασμος και ενα κιχ δεν εχει ακουστει,ελπιζω αυτη να ειναι η ωρα
3
Παράθεση

girly14

Φοιτητής

H girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 261 μηνύματα.

H girly14 έγραψε: στις 23:40, 11-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από DrHouse
Τωρα η ΕΡΤ σε πειραξε που χρεωνε το δημοσιο,και οχι οι παχυλοι μισθοι του Τσοχατζοπουλου και των μεγαλοτραπεζιτων τοσα χρονια.Επιπλεον,κανενα δημοσιο δεν χρεωνε με τον τροπου που αναφερεις,απλως υπηρχε μια εισφορα φορου απο ολους τους πολιτες,οπως υπαρχει σε καθε ευρωπαικη χωρα.Βεβαια για αυτο,εκανα νυξη στ πρωτο ποστ.
Ο μαλακας ο πατερας σου και ο πατερας μου πληρωνει τοσους φορους,οι οποιοι ειναι αντισυνταγματικοι(απο νεοσυστατους φορους μεχρι παρανομα χαρατσια),και τωρα ολο αυτο το στρεφεις εναντιον της ΕΡΤ.

Η Νεα ΕΡΤ θα ειναι μια τηλεοραση που θα υποστηριζει χωρις υπαινιγμους την κρατικη πολιτικη και θα προαγει φανερα την κρατικη προπαγανδα,αφου μεχρι τωρα οι δημοσιογραφοι της ΕΡΤ ηταν ανεξαρτητοι.

Και ναι,επειδη ηταν αχρειαστοι οι εργαζομενοι της ΕΡΤ,δημιουργηθηκε το ψηφιακο αρχειο ΕΡΤ

''Περιγραφή έργου
Η ΕΡΤ ξεκίνησε από το 2008 ένα έργο ευθύνης. Άρχισε την καταγραφή, διάσωση, ψηφιοποίηση, τεκμηρίωση και ανάδειξη του οπτικοακουστικού της αρχείου. Παράλληλα, για τη σωστή διατήρηση αυτού του θησαυρού δημιούργησε μία διεθνών προδιαγραφών αρχειοθήκη 1.200 τ.μ., που βρίσκεται στο Ραδιομέγαρο της ΕΡΤ στην Αγία Παρασκευή.''
http://www.ert-archives.gr/V3/public...-doc-proj.aspx

Φτυσε την καραμελα.
κοιτα σιγουρα υπαρχουν σκοπιμοτητες και με τις μερες θα βγουν πολλα στη φορα αλλα αν (λεω αααν) αυτο εγινε για να εξοικωνομηθουν χρηματα τοτε ναι ειναι μια αρχη
1
Παράθεση

Kostas Stath (Geronimo)

Φοιτητής

Ο Geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 343 μηνύματα.

O Kostas Stath Email : kostasst01@gmail.com έγραψε: στις 23:42, 11-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από DrHouse
Η Νεα ΕΡΤ θα ειναι μια τηλεοραση που θα υποστηριζει χωρις υπαινιγμους την κρατικη πολιτικη και θα προαγει φανερα την κρατικη προπαγανδα,αφου μεχρι τωρα οι δημοσιογραφοι της ΕΡΤ ηταν ανεξαρτητοι.
Είπα να μην το πω γιατί θα ήμουν υπερβολικός ...
Παράθεση

nikmil (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O nikmil έγραψε: στις 23:42, 11-06-13:

η ΕΡΤ είχε αρκετές καλές εκπομπές,αναμφίβολα.Το γεγονός όμως ότι απασχολεί 2.600 υπαλλήλους τη στιγμή που το CNN που είναι από τα μεγαλύτερα ειδησεογραφικά κανάλια στον κόσμο,αν όχι το μεγαλύτερο,απασχολεί σχεδόν ίδιο αριθμό υπαλλήλων λέει πολλά..
5
1
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε: στις 23:43, 11-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από girly14
κοιτα σιγουρα υπαρχουν σκοπιμοτητες και με τις μερες θα βγουν πολλα στη φορα αλλα αν (λεω αααν) αυτο εγινε για να εξοικωνομηθουν χρηματα τοτε ναι ειναι μια αρχη
Τωρα σοβαρα υπαρχει ακομη ατομο που πιστευει οτι το κρατος θελει το καλο του?

Αxxxxx,ποια χρηματα βρε θα εξοικονομηθουν...
2
1
Παράθεση

greekgohan (Κωστας)

Φοιτητής

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (ΣΜΥ) - Όπλα Γενική Σειρά και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 366 μηνύματα.

O greekgohan έγραψε: στις 23:44, 11-06-13:

Πουθενα δεν θα δωθουν στους δανειστες-εταιρους θα πανε η μικροτητα μας ειναι φανερη και γνωστη σε ολον τον κοσμο 3 χρονια βιασμος και ενα κιχ δεν εχει ακουστει,ελπιζω αυτη να ειναι η ωρα
Εσυ δηλαδη ελπιζεις σε επανασταση??? Θελω να γελασω αλλα δεν το επιτρεπουν οι συνθηκες.Στο DNA μας εχουμε το'' τα ζωα μου αργα''.Μηπως ξεχνας τα 400 χρονια σκλαβιας? Οσο τα μαγαζια στην παραλια της θεσσαλονικης(και καθε θεσσαλονικης)ειναι γεματα,μην περιμενεις κατι.
1
1
Παράθεση

lowbaper92

Πτυχιούχος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,330 μηνύματα.

O lowbaper92 έγραψε: στις 23:44, 11-06-13:

Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,362 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 23:45, 11-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από nikmil
η ΕΡΤ είχε αρκετές καλές εκπομπές,αναμφίβολα.Το γεγονός όμως ότι απασχολεί 2.600 υπαλλήλους τη στιγμή που το CNN που είναι από τα μεγαλύτερα ειδησεογραφικά κανάλια στον κόσμο,αν όχι το μεγαλύτερο,απασχολεί σχεδόν ίδιο αριθμό υπαλλήλων λέει πολλά..
Είναι το ίδιο που λέμε τόσα χρόνια. Μια Ολλανδία με 16.000.000 κατοίκους και γερή οικονομία, έχει 5.000 οδοντιάτρους και η χώρα μας έχει 30.000 οδοντιάτρους και με όλες τις παθογένειες που έχουμε..προσπαθούμε να ανακαλύψουμε τους λόγους της ανεργίας. Στρουθοκαμηλισμός με το κιλό.

Έχεις πάει να δεις τι γίνεται στην παραλία; Το μοδάτο στριγκάκι και το αυτοκίνητο του κουτιού κάνει μπαμ ..
2
1
Παράθεση

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,376 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε: στις 23:47, 11-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Δείτε τι πληρώνετε στους λογαριασμούς της ΔΕΗ κουβαρντάδες μου..και πόσα λεφτά ήθελε το team της Παπαρίζου για την Γιουρβύζιον. Αλλά μη λέμε τέτοια πράγματα τώρα. Μια εταιρία όταν χρεωκοπεί λόγω κακοδιαχείρισης γιατί θα πρέπει να τη συντηρεί ο φορολογούμενος λαός; Ήταν μήπως φιλανθρωπικό ίδρυμα; Όχι. Αντιθέτως όταν ένα μαγαζί δεν πάει καλά, ο ιδιοκτήτης του δεν έχει πολλές επιλογές και φυσικά δεν έχω δει να έρχεται το κράτος να του πληρώσει τα χρέη για να επιβιώνει και να συνεχίζει να λειτουργεί δίχως ενοχλήσεις από τους δικαστικούς κλητήρες. Βέβαια, εδώ φαίνεται πόσο άσχετη είναι η πλειοψηφία του φόρουμ από δουλειές. Τιτιβίζετε ότι σας προσφέρουν..
Εξαρτάται για τι μαγαζί λες. Αν το μαγαζί λέγεται τράπεζα, ισχύουν άλλοι νόμοι. Συν ότι σταθμοί όπως το mega και το ant1 έχουν 100.000.000 χρέος περίπου το κάθε ένα. Λες να κλείσουν; Δε νομίζω.
2
Παράθεση

kwstasIdealism

Περιβόητο Μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O kwstasIdealism Αν δεν καώ Αν δεν καείς Αν δεν καούμε έγραψε: στις 23:47, 11-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από greekgohan
Εσυ δηλαδη ελπιζεις σε επανασταση??? Θελω να γελασω αλλα δεν το επιτρεπουν οι συνθηκες.Στο DNA μας εχουμε το'' τα ζωα μου αργα''.Μηπως ξεχνας τα 400 χρονια σκλαβιας? Οσο τα μαγαζια στην παραλια της θεσσαλονικης(και καθε θεσσαλονικης)ειναι γεματα,μην περιμενεις κατι.
εγω ελπιζω σε επανασταση ασχετα που δεν θα ερθει και γι αυτο δεν ευθυνονται μονο τα μαγαζια της θεσσαλονικης ευθυνεται το ανυπαρκτο μαθητικο-φοιτητικο-εργατικο κινημα
1
Παράθεση

Στεφανία Ζγ

Φοιτητής

H Στεφανία Ζγ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H Στεφανία Ζγ έγραψε: στις 23:48, 11-06-13:

Δεν νομίζω ότι πρέπει να εστιάζουμε τόσο πολύ στα επιφανειακά για την "απαλλαγή" από τους υψηλούς μισθούς τους, το βόλεμά τους κλπ. Το θέμα είναι πολύ πιο ουσιαστικό, όπως ελευθερία του τύπου, καταπάτηση δικαιωμάτων. Εν ολίγοις.

Οι ζωγραφιές μου που είχα στείλει στο ουράνιο τόξο τι θα απογίνουν άραγε;
Παράθεση

hidd

Φοιτητής

Ο hidd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 245 μηνύματα.

O hidd έγραψε: στις 23:49, 11-06-13:

Εχουμε ενα χρεος. Ειναι δυσαρεστο και αδικο συμφωνω μαζι σου. Τοσα χρονια οι κυβερνησεις μας εκμεταλευονται τα λεφτα των ξενων φορολογουμενως για ρουσφετια, προσωπικο πλουτισμο και δημιουργια πελατειακου κρατους. Βεβαια οι πολιτικοι βγαιναν μεσα απο εκλογες με ποσοστα 45-60% . Συνεπως φταινε αυτοι, φταει και ο λαος που τους εβγαζε ομως. Ειμαι εναωτια στην σταση πληρωμων.
Κυριως γιατι θεωρω οτι θα ειναι καταστροφικο για μας, καθως θα σταματησει οποιαδηποτε χρηματοδοτηση, και απο τη στιγμη που δεν εχουμε ουτε πρωτογενες πλεονασμα θα ειναι καταστροφικο για την οικονομια μας. Χωρις χρηματοδοτηση απο τους ξενους θα αναγκαστει το κρατος να τυπωσει χρημα (αρα εξοδο απο ευρω επιστροφη στη δραχμη) για να καλυψει τις υποχρεωσεις του (μισθοι, συνταξεις, επιδοματα κλπ). Λογου του πληθωρισμου που θα προκυψει η δραχμη δεν θα εχει καμια απολυτως αξια, και θα ειναι ιδιαιτερα δυσκολο τοσο να εισαγουμε προιοντα απ'εξω οσο και να εξαγουμε σε τιμη που θα καλυπτει τα εξοδα παραγωγης των προιοντων. Αρα η σταση πληρωμων πιστευω θα ειναι καταστροφικη για την οικονομικη ευημερια του τοπου.
1
1
Παράθεση

vickie13 (Βίκυ)

Φοιτητής

H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 241 μηνύματα.

H vickie13 έγραψε: στις 23:50, 11-06-13:

Αλήθεια, η ΕΡΤ που θεωρείται ανεξάρτητο μέσο άλλες και άλλες διαμαρτυρίες,τις έδειχνε; Όταν διαλυόταν ο ιδιωτικός τομέας, έμεναν ένα σωρό άτομα με γνώσεις και πτυχία στο δρόμο και δεκάδες μικρές επιχειρήσεις έκλειναν, σαν αποτέλεσμα του μνημονίου που στην ΕΡΤ θεωρούσαν αναγκαίο, η ΕΡΤ που ήταν και οι εργαζόμενοι της για συμπαράσταση σε άλλους;Μάλλον ήταν απασχολημένοι να γυρίζουν τις εκπομπές του βολεμένου Παπαδόπουλου και της Τσόκλη στην Αιθιοπία.Όταν η ανεργία στους νέους είναι 60%, λυπάμαι αλλά δεν θα λυπηθώ τους εκατοντάδες βολεμένους, που αν δεν δούλευε ο πατέρας και ο παππούς σου στην ΕΡΤ αποκλείεται να σε προσλάμβαναν.Η πλειοψηφία μπήκε βυσματικά, δεν δούλευε. Βαρέθηκα να πληρώνουν οι γονείς μου,και αύριο και εγώ, τον κάθε βολεμένο σε έναν δημόσιο τομέα να κάθεται και να τα ξύνει ολομερής ενώ εγώ θα πρέπει να ζήσω με 600 ευρώ.

Λυπάμαι για τους πιο χαμηλόμισθους που θα μείνουν στον δρόμο αλλά όσες ευκαιρίες είχαν να τα καταγγείλουν όλα όσα έβλεπαν, δεν έλεγαν μάλλον τίποτα.Ακόμη και τώρα απαίτησαν να ανοίξουν λογαριασμοί όλων αυτών που έτρωγαν λεφτά,να βγουν ονόματα στη φόρα και όχι να απαιτούν βοήθεια όταν δεν βοήθησαν ούτε οι ίδιοι τους εαυτούς τους.
4
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε: στις 23:53, 11-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από hidd
Εχουμε ενα χρεος. Ειναι δυσαρεστο και αδικο συμφωνω μαζι σου. Τοσα χρονια οι κυβερνησεις μας εκμεταλευονται τα λεφτα των ξενων φορολογουμενως για ρουσφετια, προσωπικο πλουτισμο και δημιουργια πελατειακου κρατους. Βεβαια οι πολιτικοι βγαιναν μεσα απο εκλογες με ποσοστα 45-60% . Συνεπως φταινε αυτοι, φταει και ο λαος που τους εβγαζε ομως. Ειμαι εναωτια στην σταση πληρωμων.
Κυριως γιατι θεωρω οτι θα ειναι καταστροφικο για μας, καθως θα σταματησει οποιαδηποτε χρηματοδοτηση, και απο τη στιγμη που δεν εχουμε ουτε πρωτογενες πλεονασμα θα ειναι καταστροφικο για την οικονομια μας
. Χωρις χρηματοδοτηση απο τους ξενους θα αναγκαστει το κρατος να τυπωσει χρημα (αρα εξοδο απο ευρω επιστροφη στη δραχμη) για να καλυψει τις υποχρεωσεις του (μισθοι, συνταξεις, επιδοματα κλπ). Λογου του πληθωρισμου που θα προκυψει η δραχμη δεν θα εχει καμια απολυτως αξια, και θα ειναι ιδιαιτερα δυσκολο τοσο να εισαγουμε προιοντα απ'εξω οσο και να εξαγουμε σε τιμη που θα καλυπτει τα εξοδα παραγωγης των προιοντων. Αρα η σταση πληρωμων πιστευω θα ειναι καταστροφικη για την οικονομικη ευημερια του τοπου.

Βαλτος απο το MEGA εισαι ε?Αλλιως δεν μπορω να δωσω καποια εξηγηση.Πιο ξεφτυλισμενη,ατοπη,ανεδαφικη,εμετικη,εξαμβλωματικη,λιτη και ηλιθια προπαγανδα δεν μπορουσες να κανεις.
Και ο φοβος με την δραχμη,αλλο φετιχ
1
Παράθεση

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,376 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε: στις 23:53, 11-06-13:

το κλείσανε;;; στην ψύχρα;;;
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Πτυχιούχος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,268 μηνύματα.

O akikos έγραψε: στις 23:53, 11-06-13:

Αυτά τα ΜΑΤ δεν παίζονται. Όλοι στους δρόμους.
Παράθεση

Κωνσταντίνα_

Μαθητής Γ' λυκείου

H Κωνσταντίνα_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

H Κωνσταντίνα_ έγραψε: στις 23:53, 11-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Bob Dylan
Εγω άκουσα και χειρότερο: ''Που θα δούμε τους τελικούς μπασκετ τώρα;;;''
τη Eurovision που την πας;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος