Αθλητισμός

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ασχοληστε με τον αθλητισμο??
τι αθλημα??
θα χρειαστει να το αφησετε λογω σχολικων υποχρεωσεων??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Εκανα μπάσκετ/βόλει/τένις αλλά τα άφησα εδώ και χρόνια λόγω του σχολείου :( Εκτοτε δεν ξανασχολήθηκα, δυστυχώς... Αν και τώρα τελευταία θέλω να ξεκινήσω ξιφασκία (!).
Αν κάποιος έχει ασχοληθεί ή έχει κάποια πληροφορία για συλλόγους στο κέντρο της Αθήνας καλοδεχούμενη!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alesa

Νεοφερμένος

Η Αλεξανδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Κανω ιππασια αλλα ελπιζω να μην χρειαστει να την αφησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νasia212

Νεοφερμένος

Η Νasia212 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγω κανω Ρυθμικη αλλα του χρονου μαλλον θα σταματησω!!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lili.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
πολυ γυμναστικη αεροβια και αναεροβια (σε γυμναστηριο) μεχρι πριν 4 χρονια... εκτοτε βαρεθηκα! καποια στιγμη θα ξαναξεκινησω! (ελπιζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Το αλκοολ μ'εσωσε απ'τον αθλητισμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elsli

Νεοφερμένος

Η Elsli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα ειμαι καινουρια στο φορουμ και θα ηθελα τι γνωμη σας και πληροφοριες οσοι γνωριζεται.
Φετος τελειώνω το λύκειο και θέλω πολύ να κάνω κάποιο άθλημα. Το θέμα είναι ότι και πιο μικρή έκανα διάφορα αθλήματα αλλά λόγο διάφορων προβλημάτων δεν μπορούσα να τα συνεχίσω μεχρι το λύκειο. Υπάρχουν ομάδες κλπ για άτομα 18+ ?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Καλησπερα ειμαι καινουρια στο φορουμ και θα ηθελα τι γνωμη σας και πληροφοριες οσοι γνωριζεται.
Φετος τελειώνω το λύκειο και θέλω πολύ να κάνω κάποιο άθλημα. Το θέμα είναι ότι και πιο μικρή έκανα διάφορα αθλήματα αλλά λόγο διάφορων προβλημάτων δεν μπορούσα να τα συνεχίσω μεχρι το λύκειο. Υπάρχουν ομάδες κλπ για άτομα 18+ ?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

Κοίτα για να μπεις στην ομάδα των 18+ δύσκολο γιατί εκεί συνήθως είναι άτομα που ασχολούνται απο μικροί και έχουν μπει στην ομάδα των μεγάλων μετά απο χρόνια. Δε μπορείς να πας εσυ και να πεις «Καλημέρα σας, θέλω να μπω στην ομάδα των 18+) Θες ομαδικό άθλημα; Πχ να τρέχεις σε στάδιο σε ενδιαφέρει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Καλησπερα ειμαι καινουρια στο φορουμ και θα ηθελα τι γνωμη σας και πληροφοριες οσοι γνωριζεται.
Φετος τελειώνω το λύκειο και θέλω πολύ να κάνω κάποιο άθλημα. Το θέμα είναι ότι και πιο μικρή έκανα διάφορα αθλήματα αλλά λόγο διάφορων προβλημάτων δεν μπορούσα να τα συνεχίσω μεχρι το λύκειο. Υπάρχουν ομάδες κλπ για άτομα 18+ ?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)
Τένις:) Ατομικό άθλημα, από τα καλύτερα για να κρατήσεις φυσική κατάσταση και θα γνωρίσεις κόσμο στην πόλη που θα είσαι και από αυτό! Και όχι μόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Καλησπερα ειμαι καινουρια στο φορουμ και θα ηθελα τι γνωμη σας και πληροφοριες οσοι γνωριζεται.
Φετος τελειώνω το λύκειο και θέλω πολύ να κάνω κάποιο άθλημα. Το θέμα είναι ότι και πιο μικρή έκανα διάφορα αθλήματα αλλά λόγο διάφορων προβλημάτων δεν μπορούσα να τα συνεχίσω μεχρι το λύκειο. Υπάρχουν ομάδες κλπ για άτομα 18+ ?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)
Στα πανεπιστήμια ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostasoeoeoe

Νεοφερμένος

Ο Kostasoeoeoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Για οσους/οσες ενδιαφερονται μεχρι τελη Ιουλιου εχει καθε δευτερα προπονηση η Νικε.Η εγγραφη ειναι δωρεαν,χωριζομαστε σε 4-5 γκρουπ αναλογα με τις δυνατοτητες/αριθμων προπονησεων μεσα στην βδομαδα που κανει κανεις και τρεχουμε ειτε στον εθνικο κηπο ειτε στο ιστορικο μερος της Αθηνας (ακροπολη κλπ).Οποιος επιθυμει να μαθει περισσοτερα ας μπει στο facebook στην σελιδα Nike Running Greece.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angel27

Νεοφερμένος

Ο Angel27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Ξανά ανοίγω το θέμα μήπως και έχουμε ανταπόκριση.. :D Ασχολούμαι με την κωπηλασία,εδώ και 4 μήνες και είμαι πολύ ευχαριστημένος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εγώ αθλήθηκα όταν πήγα να κάνω εγγραφή στο γυμναστήριο, την πλήρωσα και από τότε έχω πάει τουλάχιστον 10-15 φορές μέσα σε τρεις μήνες. Πάνω απ όλα είμαι αθλητικός τύπος τρομάρα μου. Τώρα θα μου άρεσε να αρχίσω τένις αλλά από όσο γνωρίζω είναι είναι γύρω στα 60Ε το μήνα, δεν θα έλεγα πως πολύ συμφέρει. Και το βόλεϊ μου αρέσει κάπως αλλά δεν με ενθουσιάζει και τόσο. Οπότε καταλήγω στο τένις, θα ήθελα να μάθω αλλά αργά ή γρήγορα θα το παρατήσω και αυτό όπως κάνω και με οτιδήποτε άλλο που αρχίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top