Καρτοκινητά

Καρτοκινητά

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)
  • Cosmote What's up

    Ψήφοι: 13 59.1%
  • Vodafone CU

    Ψήφοι: 5 22.7%
  • CosmoΚάρτα

    Ψήφοι: 1 4.5%
  • Καρτοκινητό Vodafone

    Ψήφοι: 2 9.1%
  • Wind F2G

    Ψήφοι: 1 4.5%
  • Q

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλο καρτοκινητό-Καρτοσυμβόλαιο

    Ψήφοι: 0 0.0%

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Τα exclusive εγώ διάβασα ότι είναι για φοιτητές...:confused:


Nαι,αν το ενεργοποιήσεις χωρίς κάρτα θα έχεις 500 προς βονταφον και 100 προς όλους:)
Αα!! Οκ, κατάλαβα, ναι, νομίζω το μουρμούρισε ένας άλλος υπάλληλος αυτό! Βασικά κάτι για 100' άκουσα να λέει. Τέλοσπαντων, όοο,τι προσφορά και να κάνουν, πόσο θα κρατήσει; Και η What's up είχε τα 1500' + 1500sms εντελώς δωρεάν και το είχαν γυρίσει όλοι σε Cosmote, και μετά που τα σταμάτησαν και άρχισε να κάνει η Vodafone καλύτερες προσφορές, άρχιζαν να το μετανιώνουν. Τώρα, αρχίζουν πάλι και το γυρνάνε σε Vodafone, αλλά σε λίγο καιρό πάλι κάτι θα κάνει η Cosmote, και θα συμφέρει εκείνη καλύτερα. Παιχνιδάκια παίζουν, κι εμείς σαν τα σκυλάκια ακολουθούμε, μια τον έναν και μια τον άλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Δεν είναι θέμα αν είσαι σκυλάκι, το θέμα είναι να έχεις το πιο συμφέρον για την τσέπη σου.
Εγώ πχ θα βολευομουν απειρα αν τα 600 της whats up ηταν προς όλους και όχι μόνο προς WU :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimArr

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Το πακέτο ( CU Exclusive ) που προσφέρει η vodafone σε φοιτητές είναι αρκετά καλό.

* Μπορείς είτε να πάρεις καινούριο αριθμό είτε να κάνεις μεταφορά τον αριθμό που ήδη χρησιμοποιείς.

*Με την ενεργοποίηση του αριθμού έχεις 100 λεπτά προς όλους δώρο.

*Το cu exclusive έχει 2 πακέτα προσφορών.
1) Με 5 ευρώ έχεις 500 λεπτά προς όλους(σταθερά και κινητά) και 200mb internet για 1 μήνα

2) Με 7 ευρώ έχεις 600 λεπτά προς όλους, 100 sms προς όλους και 600mb internet για 1 μήνα

*Οι προσφορές αυτές ισχύουν όσο είσαι φοιτητής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Δεν είναι θέμα αν είσαι σκυλάκι, το θέμα είναι να έχεις το πιο συμφέρον για την τσέπη σου.
Εγώ πχ θα βολευομουν απειρα αν τα 600 της whats up ηταν προς όλους και όχι μόνο προς WU :p
Ναι, το ξέρω ότι έχει να κάνει με το συμφέρον μας, αλλά δε γίνεται κάθε 2 χρόνια να αλλάζω αριθμό, επειδή οι 2 εταιρίες έχουν συνεννοηθεί να βάζουν εναλλάξ τις προσφορές τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Yπάρχει και η φορήτητα.Εγώ έχω αλλάξει πολλές φορές κρατώντας ον ίδιο αριθμό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Yπάρχει και η φορήτητα.Εγώ έχω αλλάξει πολλές φορές κρατώντας ον ίδιο αριθμό...
Πληρώνεις κάποιο ποσο, σωστα; Πόσο είναι, πληροφοριακα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Δε θυμάμαι αν είχα δώσει κάτι.Δεν είναι μεγάλο πάντως.Πάνω από 10 ευρώ δυσκολα,Εξαρτάται,ας πει καλύτερα ο challenger.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Δεν νομίζω να πληρώνεις τίποτα εγω την Δευτέρα θα πάω να κάνω τη φορητότητα ;)
Αυτο θα ισχύει για όσο έκατσε φοιτητές δεν θα αλλάξει αυτη η προσφορά οπότε μη σκάτε ;)
Συμφέρει πολυ τι να λέμε ειναι σαν να έχεις σύνδεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
νταξ συμφερει πολυ δεν αντιλεγω και με τα 5 και με τα 7 ευρω...αλλα το θεμα ειναι τωρα αν μια παρεα εχει WU πρεπει να το αλλαξουν ολοι σε vodafone αλλιως οποιος δεν το αλλαξει θα ειναι δυσκολο να παιρνει τους αλλους...παντως εγω προσωπικα μαλλον θα το βαλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Θα σου κάνουν αναπάντητη να τους παίρνεις απλό ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Πληρώνεις κάποιο ποσο, σωστα; Πόσο είναι, πληροφοριακα;
δωρεάν ήταν μέχρι και πρόσφατα

νταξ συμφερει πολυ δεν αντιλεγω και με τα 5 και με τα 7 ευρω...αλλα το θεμα ειναι τωρα αν μια παρεα εχει WU πρεπει να το αλλαξουν ολοι σε vodafone αλλιως οποιος δεν το αλλαξει θα ειναι δυσκολο να παιρνει τους αλλους...παντως εγω προσωπικα μαλλον θα το βαλω...
Η vodafone επειδή έχει ανομοιογενές δίκτυο, έχει προβλήματα στην κάλυψη.
Επίσης οι προσφορές της q-telecom είναι σαφώς καλύτερες!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NtinaDes

Νεοφερμένος

Η NtinaDes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
όλοι όσοι πήγατε σας έδωσαν αυτό το πακέτο? λέτε να μας το δίνουν και εδώ στην κρήτη?? εγώ θα πάω την άλλη εβδομάδα και θα ρωτήσω λεπτομέρειες, αν είναι όπως τα λέτε με τόσα λεπτά προς όλους, σαφώς και θα αλλάξω αριθμό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
ναι σε όλους τους φοιτητές που θα πάρουν το πάσο ισχύει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
εγώ έχω κάνει την εξής κομπίνα: έχω 2 αριθμούς, ένα what's up και ένα vodafone οπότε από όποιον και να παίρνω το πάσο, όταν με ρωτάει σε ποια εταιρία είμαι λέω την αντίστοιχη και το βουλώνουν. :hehe: επίσης όταν με ρωτάν πόσο μιλάω για να μου πουλήσουν κανένα προγραμματάκι, λέω ότι δεν μιλάω πολύ (πράγματi στο what's up βάζω κάρτα μια στο 3μηνο) ενώ στο vodafone ήδη έχω πρόγραμμα, οπότε δεν μου λένε τίποτα. :hehe:

Η vodafone επειδή έχει ανομοιογενές δίκτυο, έχει προβλήματα στην κάλυψη.
Επίσης οι προσφορές της q-telecom είναι σαφώς καλύτερες!;)

εμένα προσωπικά η βόνταφον έχει παντού σήμα. αντιθέτως στο γουάτς απ πέφτει με το που βγω εκτός πολης.

καλα η q ειναι η οικονομικοτερη καρτοκινητη αλλα κανεις δεν εχει, μονο οι κυπριοι οι φοιτητες!!! προσκυνω, ειναι μπροστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NtinaDes

Νεοφερμένος

Η NtinaDes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
εγώ έχω κάνει την εξής κομπίνα: έχω 2 αριθμούς, ένα what's up και ένα vodafone οπότε από όποιον και να παίρνω το πάσο, όταν με ρωτάει σε ποια εταιρία είμαι λέω την αντίστοιχη και το βουλώνουν. :hehe: επίσης όταν με ρωτάν πόσο μιλάω για να μου πουλήσουν κανένα προγραμματάκι, λέω ότι δεν μιλάω πολύ (πράγματi στο what's up βάζω κάρτα μια στο 3μηνο) ενώ στο vodafone ήδη έχω πρόγραμμα, οπότε δεν μου λένε τίποτα. :hehe:

:P πάντως δεν είναι ανάγκη να λέμε την αλήθεια! αλλα άμα αυτή η προσφορα ισχύει πράγματι είναι καλύτερη ακόμα και από τα 1500' τις what's up!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
:P πάντως δεν είναι ανάγκη να λέμε την αλήθεια! αλλα άμα αυτή η προσφορα ισχύει πράγματι είναι καλύτερη ακόμα και από τα 1500' τις what's up!!!!

ναι η πλάκα είναι ότι το καινούριο πρόγραμμα που βγάλαν τώρα με συμφέρει πιο πολύ.... xD

αλλά μην κάνετε μεταφορά τον αριθμό σας, κρατείστε και το wu όσοι έχετε, γιατί οι 2 αυτές εταιρίες είναι ξενέρα κυριολεκτικά. σε βομβαρδίζουν με προσφορές και μόλις έρθει η σωρεία των συνδρομητών στη μια εταιρία ξαφνικά οι προσφορες τελειώνουν και δεν υπάρχει τίποτα. και οι 2 το κάνουν, απλά σε ασυμπτωματικά χρονικά διαστήματα. θυμάμαι, η βόνταφον παλιά είχε το φοβερό πακέτο των 1500' και 1500 σμσ κάθε μηνα, ΔΩΡΕΑΝ. ΝΑΙ, ΔΩΡΕΑΝ. αλλά με το που μετακινήθηκε όλη η νεολαία στη βόνταφον ξαφνικά το πρόγραμμα έληξε και το γουάτς απ έβγαλε το reload it, οπότε η βόνταφον τους έχασε όσους είχε μαζέψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Αν εισαι στην vodafone πρεπει να παρεις νεο αριθμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NtinaDes

Νεοφερμένος

Η NtinaDes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Αν εισαι στην vodafone πρεπει να παρεις νεο αριθμο;

εγώ βασικά έχω what's up... έχω όμως και μια cu you που δεν την "πολουχρισιμοποιω" αλλα επειδή είναι στο όνομα του πατέρα μου καλού κακού θα πάρω νέο αριθμό, μιας και θα χω μαζί μου τι δικη μου ταυτότητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NtinaDes

Νεοφερμένος

Η NtinaDes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
άκουσα ότι και η what's up έχει μια προσφορα για φοιτητές μέχρι τις 31/10... πρέπει λέει να πάμε με το πάσο, το αφμ και την ταυτότητα μας σε κατάστημα κοσμοτέ η γερμανός για να πάρουμε μια δωροεπιταγή και μια προσφορα για να μας μπαίνουν 600' λεπτά προς what's up κάθε μηνα μέχρι τον ιούνιο.. και νομίζω δεν χρειάζεται ανανέωση για να μπαίνουν τα λεπτά, λένε ότι μπαίνουν αυτόματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
κοίτα αυτό που δίνει η βονταφον συμφέρει παραπάνω όμως γτ είναι 500' προς όλα τα δίκτυα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top