Πάροχοι Διαδικτύου: Ποιόν προτιμάτε

terrafaux

Νεοφερμένος

Ο terrafaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
θα ήθελα να μου προτείνετε μερικές εταιρείες για internet.Έχω κάνει μια έρευνα τιμών αλλα θέλω να μου πείτε εαν έχετε κάποιο πρόβλημα εώς τώρα με κάποια εταιρεία η αν κάποια άλλη είναι πιο σταθερή κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Εχεις δει ποιος παροχος ειναι πιο κοντα;
Απο οτι γνωριζω η CYTA ειναι πιο φθηνη kai o ΟΤΕ πιο σταθερος. Παντα ομως θα βρισκεται ενας που θα πει για τη δικη του περιπτωση και αυτο δεν αποτελει δειγμα απο μονο του.
Κι εγω να εχω προβλημα, εσυ μπορει να μην εχεις. Τι σου προτεινω ; Να δεις τιμη και ποιος παροχος ειναι πιο κοντα σε σενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
φιλε εγω θα σου πω πως ο οτε εχει ιδιοκτητο δυκτιο και οι αλλες ετερεις απλα το νοικιαζουν απο τον οτε.. και ο οτε εχει καλητερη εξυπηρετηση.
εγω προσωπικα ομως εχω forthnet μια απο τις δυο ετερειες βαλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

terrafaux

Νεοφερμένος

Ο terrafaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
εσείς πόσα πληρώνετε?έχω μπλεχτεί λίγο με τα πάγια και ιστορίες.Για παράδειγμα βλέπω ο cyta έχει ενα πρόγραμμα με 18 euro,αυτο είναι με η χωρίς το πάγιο(ή δεν υπάρχει πάγιο)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

navarhos

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
terrafaux για αρχη θα σου προτεινα Cyta 8αρα.Μετα ο,τι ωρα γουσταρεις μπορεις ασχετα αν δεν εχεις κλεισει χρονο να την κανεις 24αρα.Εχει βγαλει και η FORTHnet μια προσφορα τωρα με 24αρα ταχυτητα,απεριοριστα σταθερα και 30' προς κινητα με 24,90€/μηνα.
Οσον αφορα τον ΟΤΕ αν αντεχει η τσεπη σου προτιμησε τον,αλλιως Cyta η FORTHnet.Εγω τουλαχιστον εχω FORTHnet και ειμαι οκ μεχρι στιγμης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athanasis27

Νεοφερμένος

Ο athanasis27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδια ποια εταιρεια τηλ.- internet παιζει για Σπαρτη ξερει κανεις τιποτα να μας ενημερωση τι να προσεξουμε κ.λ.π Με stick φανταζομαι οτι δεν κανεις την δουλεια σου αλλα δεν συμφερει οικονομικα, ετσι μου ειπαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζοβαννα

Νεοφερμένος

Η Τζοβαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδια ποια εταιρεια τηλ.- internet παιζει για Σπαρτη ξερει κανεις τιποτα να μας ενημερωση τι να προσεξουμε κ.λ.π Με stick φανταζομαι οτι δεν κανεις την δουλεια σου αλλα δεν συμφερει οικονομικα, ετσι μου ειπαν.

Εγω θα βαλω conn-x.Εχει ενα οικονομικο πακετο που προσφερει απεριοριστο internet και συγκεκριμενα λεπτα για σταθερο και κινητο..την Δευτερα θα ερθει ο τεχνικος να μου το εγκαταστησει..μπες στη σελιδα του οτε (ή conn-x δεν θυμαμαι ακριβως) και θα σου βγουν καποια προγραμματα για να επιλεξεις..νομιζω υπαρχει και ενα με 8 ευρω το μηνα αλλα εχει μονο internet..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McConkey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο McConkey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
μην ειστε κοροιδα και πάρετε connex πάρτε wind και με 19 ευρω κανεις την δουλειά σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
μην ειστε κοροιδα και πάρετε connex πάρτε wind και με 19 ευρω κανεις την δουλειά σου
Γιατι; Ποιο είναι το πρόβλημα με το connex στη Σπάρτη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McConkey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο McConkey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Γιατι; Ποιο είναι το πρόβλημα με το connex στη Σπάρτη;

Γενικά το connx είναι πανάκριβο ακόμα και η φοιτητικά προφορά
με wind εχεις με 19 ευρω/ month internet
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Ναι αλλά είπε η Τζοβάννα πως υπάρχει και προσφορά με 8 ευρώ. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

camperis_94

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Βεβαια γινετε και να μοιραστεις το ιντερνετ και με καποιον ο οποιος μενει διπλα σου και θελετε και οι δυο να βαλετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βεβαια γινετε και να μοιραστεις το ιντερνετ και με καποιον ο οποιος μενει διπλα σου και θελετε και οι δυο να βαλετε
Πάνω-κάτω θεωρώ ότι είναι η καλύτερη λύση για φοιτητές. Πχ με το πακέτο της wind, 19€ το μήνα και οι δύο, οπότε 9.5€ έκαστος το μήνα. Not bad, huh?

Εάν έχετε άλλη επιλογή, εγώ θα έλεγα όχι ΟΤΕ. Ναι μεν έχει καλό help center, αλλά οι 1-2 φορές που θα το χρειαστείς (κι αν το χρειαστείς και ποτέ) δεν το δικαιολογούν. Απλώς πληρώνεις το όνομά του.

PS: εάν μοιράζεστε internet, θεωρώ ότι δεν είναι δίκαιο να πηγαίνει ακριβώς 50-50. Συγκεκριμένα, εγώ αν έπαιρνα από άλλον θα ζητούσα να πήγαιναν τα έξοδα 60-40, μιας και το να έχεις το router δίπλα σου και να συνδέεσαι με καλώδιο είναι αβαντάζ. Χώρια που, αν ξέρεις να παίζεις με τις ρυθμίσεις, μπορείς και να κόψεις την ταχύτητα του άλλου.

Βέβαια εγώ, ποτέ δεν θα μοιραζόμουν internet με άλλον. Το θέλω όλο δικό μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athanasis27

Νεοφερμένος

Ο athanasis27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Θεός αχαχαχαχ παιδιά δεν είστε λύκειο προς θεού βιβλία δν χρειάζεστε,κατα κύριο λόγο θα δουλέυετε μέσω του e-class ακόμα και στην εξεταστική περισσότερο μέσω αυτού θα δουλέυετε.Ενα στυλό και ένα μικρό τετράδιο αρκεί... αν και εδω που τα λέμε και το κινητό μια χαρά την κάνει τη δουλειά του :P
SOS...Λιανα τι παιζει με το το internet στη Σπαρτη. Εχεις να προτεινεις κατι ως αναφορα εταιρεια, προγραμμα κ.λ.π.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιάννα

Νεοφερμένος

Η Λιάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
SOS...Λιανα τι παιζει με το το internet στη Σπαρτη. Εχεις να προτεινεις κατι ως αναφορα εταιρεια, προγραμμα κ.λ.π.

Cyta και wind έχουν καλύτερες προσφορές και απο σήμα κομπλέ εγώ έχω wind 15 τ μήνα και δν έχω κανένα πρόβλημα
η cyta βρίσκεται στα 20.Βιάσου όμως γτ θέλει γύρω στο μήνα για να ενεργοποιηθεί :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athanasis27

Νεοφερμένος

Ο athanasis27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Cyta και wind έχουν καλύτερες προσφορές και απο σήμα κομπλέ εγώ έχω wind 15 τ μήνα και δν έχω κανένα πρόβλημα
η cyta βρίσκεται στα 20.Βιάσου όμως γτ θέλει γύρω στο μήνα για να ενεργοποιηθεί :/
Εχεις και σταθερο στην wind η μονο internet με 15 τον μηνα ? Για τον οτε τι λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Θα εχεις πρόβλημα το ιντερνετ ειναι το δεξί σου χέρι και οι ωρες που αυτο προσφερεται στη σχολή δεν φτάνουν ούτε για δείγμα δυστυχώς βρές άκρη σύντομα
Είμαι αριστερόχειρας. 8)
Οκ, θα δω τι θα κάνω. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιάννα

Νεοφερμένος

Η Λιάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εχεις και σταθερο στην wind η μονο internet με 15 τον μηνα ? Για τον οτε τι λες?


Μονο ίντερνετ δεν θέλω σταθερό αρκεί που με πρήζουν στο κινητό :p μμ ο οτε είναι καλός απλά θές στάνταρ ένα 30άρι για φοιτητικο πακέτο κιόλας γιατί έχει το κλασσικό ηλίθιο πάγιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athanasis27

Νεοφερμένος

Ο athanasis27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μονο ίντερνετ δεν θέλω σταθερό αρκεί που με πρήζουν στο κινητό :p μμ ο οτε είναι καλός απλά θές στάνταρ ένα 30άρι για φοιτητικο πακέτο κιόλας γιατί έχει το κλασσικό ηλίθιο πάγιο
Ευχαριστω, καλο βραδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

litsaki17

Νεοφερμένος

Η litsaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
κοιταξτε φορθνετ εχει κατι καλα για φοιτητες απο οτι θυμαμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top