[Πανελλήνιες 2013] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2013] Ποια σχολή στοχεύετε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 222)
  • Κοινωνικές επιστήμες/Ψυχολογία

    Ψήφοι: 11 5.0%
  • Ιατρική/Φαρμακευτική/Οδοντιατρική

    Ψήφοι: 23 10.4%
  • Φυσική/Χημεία/Βιολογία/Μαθηματικά

    Ψήφοι: 21 9.5%
  • Προσχολική/Δημοτική εκπαίδευση

    Ψήφοι: 6 2.7%
  • Φιλολογία/Φιλοσοφία/Ιστορία

    Ψήφοι: 26 11.7%
  • Αστυνομία/Στρατιωτικές

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Νομική/Πολιτικές Επιστήμες

    Ψήφοι: 20 9.0%
  • Οικονομικά

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Πολυτεχνείο

    Ψήφοι: 28 12.6%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 16 7.2%
  • Δεν είναι υποψήφιος

    Ψήφοι: 26 11.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Τι εννοείς λέγοντας ότι είναι "ανθρωπάκοι" ; :confused:
Καλούληδες. :P Σε σύγκριση με τους καθηγητές της Νομικής, αυτό λέγεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Λοιπόν ας πω και εγώ ..
Πρώτος στόχος είναι ΑΣΟΕΕ.
1.Οικονομικής Επιστήμης ή Δ.Ε.Ο.Σ.
2.Πληροφορική ΑΣΟΕΕ
3.Μαθηματικό
Αυτές τις σχολές θέλω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Νομική Αθήνας.
Ύστερα οι άλλες δύο νομικές και μετά αγγλική φιλολογία όπως το βλέπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Mε τα τωρινά μυαλά :
Nομική Αθήνας
Νομική ΑΠΘ
Νομική Κομοτηνής
Ψυχολογίες
Φιλολογίες (Ελληνικές και Αγγλικές-ΦΠΨ και Ιστορικό ΔΕ ΘΕΛΩΩΩ):worry:
μια απο τα ιδια εκτος τν νομικη αθηνα και τις φιλολογιες προτιμω ιστορικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokara123

Νεοφερμένος

Ο paokara123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ικάρων Ιπτάμενοι και μετά Ευελπιδων Όπλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
ΙΚΑΡΩΝ ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
Kαι γαμώ τις σχολές. Εάν δεν είχα πρόβλημα με τα μάτια θα δήλωνα πρώτα Ικάρων Μηχανικοί (ΣΜΑ) και μετά τους ιπτάμενους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
μια απο τα ιδια εκτος τν νομικη αθηνα και τις φιλολογιες προτιμω ιστορικο

Για να δουμε τι σκατα θα γραψουμε παιδιααααα! ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Για να δουμε τι σκατα θα γραψουμε παιδιααααα! ! !
Όπως το λες σκατάαα...Του χρόνου το βλέπω να μας γονατίζουν..:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Όπως το λες σκατάαα...Του χρόνου το βλέπω να μας γονατίζουν..:mad:

Ποιο λογο εχουν να το κανουν; Ουτως η αλλως,δυσκολα θεματα->χαμηλες βασεις.Οσοι ειναι να περασουν περνανε.Το θεμα ενα ειναι:θα ανταπεξελθουμε εμεις στις δυσκολες συνθηκες αυτης της χρονιας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ποιο λογο εχουν να το κανουν; Ουτως η αλλως,δυσκολα θεματα->χαμηλες βασεις.Οσοι ειναι να περασουν περνανε.Το θεμα ενα ειναι:θα ανταπεξελθουμε εμεις στις δυσκολες συνθηκες αυτης της χρονιας;
Μέχρι του χρόνου μπορεί να μην υπάρχει ο κόσμος:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Μάλλον θα βάλω νομικές πρώτα, με σειρά μορίων.

Η δεύτερη επιλογή με προβληματίζει, καθώς η νομική είναι δύσκολος στόχος, κι αν τη χάσω, η επόμενη επιλογή θέλω να μου αρέσει εξίσου. Το θέμα είναι ότι αμφιταλαντεύομαι ανάμεσα στο Πολιτικής επιστήμης και δημόσιας διοίκησης του ΕΚΠΑ και του Επικοινωνίας και μέσων μαζικής ενημέρωσης του ιδίου ιδρύματος.

Στο πρώτο με προβληματίζουν τα μειωμένα επαγγελματικά δικαιώματα, στο δεύτερο, το ενδεχόμενο μη εξελιξιμότητας των σπουδών μου σε περίπτωση μακράς ανεργίας. Επίσης, δεν ξέρω πώς υπολογίζεται το ειδικό μάθημα που απαιτείται.

Μιλάω με προγράμματα σπουδών, δεν ξέρω, ούτε και έχω ακούσει τί συμβαίνει ποιοτικά στα τμήματα καθ' εαυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ποιο λογο εχουν να το κανουν; Ουτως η αλλως,δυσκολα θεματα->χαμηλες βασεις.Οσοι ειναι να περασουν περνανε.Το θεμα ενα ειναι:θα ανταπεξελθουμε εμεις στις δυσκολες συνθηκες αυτης της χρονιας;
Σημαντικο ρολο παιζει η ψυχολογια! Ξερεις ποσα παιδια μετα την φετινη φυσικη δεν ηθελαν να δωσουν μαθηματικα γιατι πιστευαν πως ηταν ηδη εκτος σχολης?
Πρεπει να σκεφτεστε πως το ενα μαθημα ειναι ανεξαρτητο απο το αλλο και αν δεν γραψετε καλα στο ενα να τσαντιστειτε και να γραψετε καλα στο επομενο (εγω αυτο εκανα μετα την φυσικη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Σημαντικο ρολο παιζει η ψυχολογια! Ξερεις ποσα παιδια μετα την φετινη φυσικη δεν ηθελαν να δωσουν μαθηματικα γιατι πιστευαν πως ηταν ηδη εκτος σχολης?
Πρεπει να σκεφτεστε πως το ενα μαθημα ειναι ανεξαρτητο απο το αλλο και αν δεν γραψετε καλα στο ενα να τσαντιστειτε και να γραψετε καλα στο επομενο (εγω αυτο εκανα μετα την φυσικη)
ενας απο αυτους ημουνα και εγω:redface:
και οχι μονο το πιστευα αλλα τελικα ηταν και αληθεια.:(
και στα μαθηματικα αν και το 15,6 ειναι καλουτσικος βαθμος θα μπορουσα να γραψω και αλλο...πολυ πιο πανω:/:
γι αυτο ακουστε τη χαρα!:)η ψυχολογια ειναι σημαντικο πραγμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Aς μην αγχωνομαστε τζαμπα απο τωρα.Ας κρατησουμε λιγο αγχος για μετα!:P:P
Ολα καλα θα πανε αρκει να μην ζουμε με ψευδαισθησεις και να δωσουμε το καλυτερο μας εαυτο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Ικάρων (ΣΜΑ) (ΕΑ)
και αν δεν γιατί shit happens,
Πολιτικών Μηχανικων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μελέτη, Αυτοπεποίθηση και Ψυχραιμία χρειάζεται!!! :) Το ξέρω ότι είναι δύσκολο μερικές φορές ... αλλά πρέπει να πιστεύουμε στον εαυτό μας!! Ακόμα και αν γίνει κάποια στραβή, εμείς θα το έχουμε προσπαθήσει! Θα έχουμε βάλει τα δυνατά μας! Αλλά και πάλι, αν "πέσουμε", οφείλουμε στον εαυτό μας να ξανασηκωθούμε!!

Ένας χρόνος είναι!! Θα τα καταφέρουμε!!! =) Καλή επιτυχία σε όλους!!! ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Έχω απελπιστεί..Αύριο γράφω Αρχαία και έχω βγάλει μόνο εισαγωγές...Έχω τις 3 ενότητες...Λέτε από το πρωί μέχρι το απόγευμα να προλάβω να τα βγάλω;...Πφφ...ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΝΟΜΙΚΟΨΥΧΟΛΟΓΙΕΣ ΤΡΟΜΑΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΡΘΕΙ....:(.....Ουτε Ιστορικο Ιωαννινων δε με βλεπω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Μαθηματικό σίγουρα! (Στη Θεσσαλονίκη κατά προτίμηση...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Δημοσιογραφια στην Αθηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστινα_95

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Αξιωματικων Νοσηλευτικης η Νοσηλευτικη Αθηνας ειναι ο στοχος μου.
Αλλες σχολες ομως δεν εχω σκεφτει ακομα...

Καλη επιτυχια σε ολους μας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top