Πιο φθηνή φέτος η φοιτητική στέγη

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Σε τριάρι μένεις;:eek:

Φυσικά. Για καμιά γελοία με πέρασες;
ΔΕΝ. Ένα κακόμοιρο δυαράκι είναι (45τμ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Φυσικά. Για καμιά γελοία με πέρασες;
ΔΕΝ. Ένα κακόμοιρο δυαράκι είναι (45τμ).

:sly:
Μα καλά, πάμε καθόλου καλά; Με ποια λογική ενοικιάζεται ένα δυάρι 45 τ.μ. 380 και 345ευρώ/μήνα;
Οι Γιαννιώτες είναι πλούσιοι; Οι φτωχές οικογένειες πού μένουν;:confused: Έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Στην Αθήνα διαμερίσματα μικρότερα απο της Θάλειας κοστίζουν περισσότερο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Στην Αθήνα διαμερίσματα μικρότερα απο της Θάλειας κοστίζουν περισσότερο.:P

Στην Αθήνα η αγορά είναι μεγαλύτερη - βρίσκεις ευκαιρίες. ;)
Btw, η κολλητή μου μένει Ζωγράφου και νοικιάζει 300 ένα εξαιρετικό σπίτι...

Α, και είναι Αθήνα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Στην Αθήνα η αγορά είναι μεγαλύτερη - βρίσκεις ευκαιρίες. ;)
Btw, η κολλητή μου μένει Ζωγράφου και νοικιάζει 300 ένα εξαιρετικό σπίτι...

Α, και είναι Αθήνα. :P

Εμείς πληρώνουμε 330 στην ίδια περιοχή και να φανταστείς πως απο τους φίλους του ο αδερφός μου έχει το πιο χαμηλό ενοίκιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
:eek: Εμένα από 380 μου το έκανε 345. Με άπειρα παρακάλια βέβαια. Ακόμη είναι ακριβό. :redface:

Εμένα το έριξε στο 330 αν και είναι μικρό σχετικά(40 τ.μ. περίπου) αλλά γενικά λέω οτι είναι καλύτερα από τα 380 που ήταν παλιότερα...Πάντως κέντρο σπίτι κάτω από 300 ευρώ δεν βρίσκεις Γιάννενα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γενικά πάντως, παντού παρατηρείται μια μείωση των ενοικίων :) Θάλεια και τα 35 ευρώ μείωση μια χαρά είναι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Γενικά πάντως, παντού παρατηρείται μια μείωση των ενοικίων :) Θάλεια και τα 35 ευρώ μείωση μια χαρά είναι ;)

Ναι τα Γιάννενα όμως ήταν πανάκριβα και ακόμα και οι μειώσεις που γίνονται τα κάνουν να παραμένουν πανάκριβα δυστυχώς:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Θάλεια και τα 35 ευρώ μείωση μια χαρά είναι ;)

Τον χρόνο κερδίζεις 420 ευρώ. Βγάζεις τις διακοπές του καλοκαιριού και σου μένουν κιόλας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ηθικο διδαγμα???Μονο οι φουσκωμενοι στις τσεπες σπουδαζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ηθικο διδαγμα???Μονο οι φουσκωμενοι στις τσεπες σπουδαζουν.
Αφου μιλάμε για μείωση των τιμών:P σπίτια με 200 ευρώ είναι ιδανικά! Και δεν νομίζω να μιλάμε και για φουσκωμένους στις τσέπες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ηθικο διδαγμα???Μονο οι φουσκωμενοι στις τσεπες σπουδαζουν.

Μεγάλο ψέμα αυτό. Υπάρχουν για όλους ευκαιρίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Τα τριάρια λόγω κοινοχρήστων πολλές φορές μπορεί και να είναι και πιο φθηνά απο τα δυάρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
:eek: Εμένα από 380 μου το έκανε 345. Με άπειρα παρακάλια βέβαια. Ακόμη είναι ακριβό. :redface:

Γιάννενα και οικονομικό; Πρώτα θα έρθουν τα πάνω, κάτω και μετά αυτο.

Υγ. Θέλω κι εγώ να ακούσω τους λόγους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Αφου μιλάμε για μείωση των τιμών:P σπίτια με 200 ευρώ είναι ιδανικά! Και δεν νομίζω να μιλάμε και για φουσκωμένους στις τσέπες:P

τα 200ευρώ λίγα είναι ; Έχεις την εντύπωση ότι θα έχουν πολλοί την δυνατότητα να σπουδάσουν έτσι όπως διαμορφώνονται οι μισθοί, η ανεργία που όσο πάει και αυξάνεται, η τριτοβάθμια εκπαίδευση και γενικότερα η κοινωνία; Όπως και να το κάνουμε θέλεις 500ευρώ στην ξεφτίλα για να μπορείς να σπουδάσεις αν μένεις σε άλλη πόλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.

LunaHermione

Νεοφερμένος

Η LunaHermione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά καλά μιλάτε για τα Γιαννενα, για Κέρκυρα έχει κανείς να με πει τίποτα; Γιατί μετα τα φετινά χάλια, βλέπω να πάει τζάμπα το διαβασμα που έριξα για να περάσω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostis18

Νεοφερμένος

Ο kostis18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αφου μιλάμε για μείωση των τιμών:P σπίτια με 200 ευρώ είναι ιδανικά! Και δεν νομίζω να μιλάμε και για φουσκωμένους στις τσέπες:P

Εαν δούλευες εσύ, καθημερινά μετά την σχολή σου, για να βγάλεις αυτά τα 200 ευρώ, νομίζω την λέξη ''ιδανικά'' θα την έβλεπες με άλλο μάτι... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
αυτο με τισ τιμεσ στα μεγαλα σπιτια ισχυει οτι ειναι κατεβασμενεσ..εγω βρηκα τριαρι με 300 ευρω και γκαρσονιερα με 280...!!:confused: οσον αφορα την συγκατοικηση που λεει το αρθρο ειναι αναλογα το καθε ατομο..εγω δε θα μπορουσα να εχω κι αλλο αστομο πανω απο το κεφαλι μου στο σπιτι!!!:Dθελω να μενω και λιγο μονη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top