[Κορίτσια] Πώς πρέπει να συμπεριφέρεται ενα αγόρι για να σας κερδίσει;

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Λοιπον:P
Το θεμα ειναι απλο:πως θα επρεπε να συμπεριφερεται καποιο αγορι για να σας κερδισει?:D
Τι πρεπει να κανει καποιος για να σας πλησιασει,να σας τραβηξει την προσοχη?

Ακουω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Α επιτέλους θέμα και για μας.
Για μένα να είναι ευγενικός, να μην συμπεριφέρεται τύπου μάγκας και "μωρό δεν μπορείς να μου αντισταθείς".
Να έχει ευαισθησίες, να μην κοιτάει μόνο την εμφάνισή του, να μπορείς να συζητήσεις μαζί του για τα πάντα.
Επίσης να με κάνει να γελάω και να κοκκινίζω.

Αυτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Προστυχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Α επιτέλους θέμα και για μας.
Για μένα να είναι ευγενικός, να μην συμπεριφέρεται τύπου μάγκας και "μωρό δεν μπορείς να μου αντισταθείς".
Να έχει ευαισθησίες, να μην κοιτάει μόνο την εμφάνισή του, να μπορείς να συζητήσεις μαζί του για τα πάντα.
Επίσης να με κάνει να γελάω και να κοκκινίζω.

Αυτά :P
Λοιπον...ας πω και εγω:P
Για να με κερδισει καποιος,θα πρεπει να μου φερθει ευγενικα,με εξυπνο τροπο,χωρις πολλα γλυκολογα:eek:,με ειλικρινεια,να μην το παιζει μαγκας και θεος(του τυπου "ολα τα γκομενακια τρεχουν απο πισω μου.":P),να ειναι ωριμος,να ξερει τι θελει,να μην ειναι μ@@@ς:redface:,να μπορει να συζηταει για πολλα θεματα,να εχει κοινωνικες ευαισθησιες,να μην ειναι γυναικας,να ειναι ηπιων τονων και σωστος απεναντι μου.



Και ως φυσικό επακόλουθο έρχονται οι ατάκες:

-σε βλέπω σαν φίλο.
- μα που πήγαν οι άνδρες; Όλο δροσερά αγόρια.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Λοιπον...ας πω και εγω:P
Για να με κερδισει καποιος,θα πρεπει να μου φερθει ευγενικα,με εξυπνο τροπο,χωρις πολλα γλυκολογα:eek:,με ειλικρινεια,να μην το παιζει μαγκας και θεος(του τυπου "ολα τα γκομενακια τρεχουν απο πισω μου.":P),να ειναι ωριμος,να ξερει τι θελει,να μην ειναι μ@@@ς:redface:,να μπορει να συζηταει για πολλα θεματα,να εχει κοινωνικες ευαισθησιες,να μην ειναι γυναικας,να ειναι ηπιων τονων και σωστος απεναντι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Και ως φυσικό επακόλουθο έρχονται οι ατάκες:

-σε βλέπω σαν φίλο.
- μα που πήγαν οι άνδρες; Όλο δροσερά αγόρια.

:P

Εσένα ποια σε έβαλε friend zone και τσινάς και ξυνίζεις έτσι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Εσένα ποια σε έβαλε friend zone και τσινάς και ξυνίζεις έτσι ?

Καμία. Δόξα τω Θεώ, αποφεύγω τις κακοτοπιές.

Όμως εσείς οι κορασίδες είστε ελαφρώς αναποφάσιστες και ασαφείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Καμία. Δόξα τω Θεώ, αποφεύγω τις κακοτοπιές.

Όμως εσείς οι κορασίδες είστε ελαφρώς αναποφάσιστες και ασαφείς.
Συμφωνω:P
Επισης,πιστευω πως σκεφτομαστε καποιες καταστασεις πιο περιπλοκα,απο οτι τα αγορια. Αναλυουμε λεπτωμερως καποια πραγματα χωρις να βλεπουμε την ουσια.
:redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει να είναι ειλικρινής αλλά όχι να αγγίζει τη τελειότητα του θράσους ( "Ωραίο γκομενάκι αυτή πίσω, τουλάχιστον ήμουν ειλικρινής"), να έχει χιούμορ, να είναι ο εαυτός του, άνετος, ευγενικός, να ξέρει να κάνει κοπλιμέντα (που να τα εννοεί, οι γυναίκες τρελαίνονται για κοπλιμέντα αλλά δεν είναι και τόσο χαζές που να μην ξεχωρίζουν το ψέμα), τρυφερός, προστατευτικός..
Δεν λέω ότι όποιος δεν τα έχει αυτά είναι για πέταμα, για μένα χωρίζονται σε ΒΑΣΙΚΑ και σε ΔΕΥΤΕΡΕΥΝ, για παράδειγμα η ειλικρίνεια είναι ΒΑΣΙΚΟ γιατί αν κάποιος δεν είναι, δεν πρόκειται να γίνει από τη μια μέρα-στην άλλη. Προστατευτικός είναι κάτι ΔΕΥΤΕΡΕΥΩΝ γίνεται μέσα σε μια σχέση, σίγουρα θα το έχει μέσα του και πιο πριν αλλά η κοπέλα του το "ξυπνάει".
:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Λοιπον...ας πω και εγω:P
Για να με κερδισει καποιος,θα πρεπει να μου φερθει ευγενικα,με εξυπνο τροπο,χωρις πολλα γλυκολογα:eek:,με ειλικρινεια,να μην το παιζει μαγκας και θεος(του τυπου "ολα τα γκομενακια τρεχουν απο πισω μου.":P),να ειναι ωριμος,να ξερει τι θελει,να μην ειναι μ@@@ς:redface:,να μπορει να συζηταει για πολλα θεματα,να εχει κοινωνικες ευαισθησιες,να μην ειναι γυναικας,να ειναι ηπιων τονων και σωστος απεναντι μου.

Μαλλον μονο σε φορουμ θα υπαρχουν τετοιες κοπελες.:P:P
Αυτα που ζητας,τα θελει ενα 0,00000001% του πληθυσμου των θηλεων.Ολες θελουν σε ομοιωμα σωμα αρσιβαριστα,με λιγη σκονη ποζεριας και τρουφα ψευτομαγκα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Χμμ... Άσχημο πράγμα τα τυποποιημένα πρότυπα. Να ψωνίσετε από το σούπερ μάρκετ πάτε και φτιάχνετε λίστες; :/:
Σαφώς και υπάρχουν βασικές προϋποθέσεις, αλλά αυτές ισχύουν γενικά στις ανθρώπινες σχέσεις. Αν ο άλλος είναι ηλίθιος, επιδειξιομανής ή ανίκανος για την όποια συζήτηση, δεν συνδιαλέγεσαι σε κάθε περίπτωση μαζί του, εφόσον δε σου ταιριάζει.

Η έλξη, κατ' εμέ, είναι συνιστώσα παραγόντων που θεωρώ αφελές να κάτσω να απαριθμήσω. Άλλωστε, κάθε φορά μπορεί να είναι διαφορετικοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Να πω πώς ΔΕ πρέπει να φέρεται;Nα σκαλίζει τη μύτη του μπροστά μου!

Ευχαριστώ.

Ναι,μου έχει τύχει!:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Να είναι σοβαρός πάνω απ'όλα,να μιλάει ωραία και περιεκτικά,να έχει αποψη για ολα,να αποφεύγει τα συνεχή γλυκόλογα τυπου 24 ωρες το 24ωρο (παν μέτρον άριστον λέγαν οι αρχαιοι ημων προγονοι και αλλωστε, εκτός από αηδία μου προκαλούν και κούραση)!Πάμε και σε πιο στρυφνά πράγματα... :P Γενικά θέλω να προσέχει τον τρόπο που τρώει,κοιτάει,μιλάει,στέκεται...να'ναι κόσμιος και ν'αρμόζει σ'έναν άνδρα!και φυσικά αυτό που ανέφεραν και οι προλαλήσασες->να έχει και μια διακριτικοτητα/μετριοφροσυνη,το υπερβολικό θράσσος και οι σνομπιστικές τάσεις σε ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ δεν αρέσουν! ;)
-ξέρω,ξέρω,δε ζήτησα άνδρα,ρομπότ ζήτησα- :P αλλά όλες μας λίγο-πολύ είμαστε απαιτητικές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Να είναι σοβαρός πάνω απ'όλα,να μιλάει ωραία και περιεκτικά,να έχει αποψη για ολα,να αποφεύγει τα συνεχή γλυκόλογα τυπου 24 ωρες το 24ωρο (παν μέτρον άριστον λέγαν οι αρχαιοι ημων προγονοι και αλλωστε, εκτός από αηδία μου προκαλούν και κούραση)!Πάμε και σε πιο στρυφνά πράγματα... :P Γενικά θέλω να προσέχει τον τρόπο που τρώει,κοιτάει,μιλάει,στέκεται...να'ναι κόσμιος και ν'αρμόζει σ'έναν άνδρα!και φυσικά αυτό που ανέφεραν και οι προλαλήσασες->να έχει και μια διακριτικοτητα/μετριοφροσυνη,το υπερβολικό θράσσος και οι σνομπιστικές τάσεις σε ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ δεν αρέσουν! ;)
-ξέρω,ξέρω,δε ζήτησα άνδρα,ρομπότ ζήτησα- :P αλλά όλες μας λίγο-πολύ είμαστε απαιτητικές...

Καλα,τετοιον δεν προκειται να βρεις.Δεν θα τολμησω να πω ''γιαυτο ειστε και μονες σαν καλογριες''

Εσεις,ποτε δεν μενετε μονες.Λιγο κωλο να απλωσετε βρισκετε καποιον.Αλλα θα τολμησω να πω,ποτε δεν θα βρειτε εναν ανθρωπο ρομποτ,οπως αυτον που ζητας εσυ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να είναι σοβαρός πάνω απ'όλα,να μιλάει ωραία και περιεκτικά,να έχει αποψη για ολα,να αποφεύγει τα συνεχή γλυκόλογα τυπου 24 ωρες το 24ωρο (παν μέτρον άριστον λέγαν οι αρχαιοι ημων προγονοι και αλλωστε, εκτός από αηδία μου προκαλούν και κούραση)!Πάμε και σε πιο στρυφνά πράγματα... :P Γενικά θέλω να προσέχει τον τρόπο που τρώει,κοιτάει,μιλάει,στέκεται...να'ναι κόσμιος και ν'αρμόζει σ'έναν άνδρα!και φυσικά αυτό που ανέφεραν και οι προλαλήσασες->να έχει και μια διακριτικοτητα/μετριοφροσυνη,το υπερβολικό θράσσος και οι σνομπιστικές τάσεις σε ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ δεν αρέσουν! ;)
-ξέρω,ξέρω,δε ζήτησα άνδρα,ρομπότ ζήτησα- :P αλλά όλες μας λίγο-πολύ είμαστε απαιτητικές...

Να κλάνει μπορεί? Στην τουαλέτα όχι μπροστά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Aυτά που γράφονται εδώ απέχουν απίστευτα με τις ορέξεις του γυναικείου φύλου.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Χωρίς παρεξήγηση, δε πρέπει να γίνει ενας διαχωρισμός στο topic ανάλογα με την ηλικία; (Αυτό ισχύει και για το topic με τα αγόρια).
Τι εννοώ... Ενα κορίτσι γυμνασίου θα έχει διαφορετικές απαιτήσεις απο ένα κορίτσι λυκείου/φοιτήτρια.
Στην περιοχή μου τουλάχιστον, τα κορίτσια του γυμνασίου κοιτούν να έχει το αγόρι μηχανάκι. Το βασικό τους στάνταρ (τόσο τους κόβει). Και στόκος να έιναι ο άλλος, αρκεί που έχει μηχανάκι.
ΟΣο μεγαλώνει όμως το άτομο, ωριμάζει και κοιτάει άλλα πράγματα απο το αντίθετο φύλο. (Χαρακτήρα, χιούμορ, εξυπνάδα, ευγένεια και άλλα...)

Δεν αναφέρομαι σε όλα τα κορίτσια. Υπάρχουν και εξαιρέσεις. Εγώ μιλάω για ένα 60 %
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Aυτά που γράφονται εδώ απέχουν απίστευτα με τις ορέξεις του γυναικείου φύλου.:confused:

Ως γνωστόν οι απόψεις στο ισκούλ δεν είναι ένα αντιπροσωπευτικό δείγμα απ΄όπου μπορεί κανείς να εξάγει γενικευμένα συμπεράσματα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Δεν είναι αντιπροσωπευτικό δείγμα σε ό,τι αφορά τις επιδόσεις σε μαθήματα και διαγωνισμούς.
Σε όλα τα άλλα γιατί να μην είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Δεν είναι αντιπροσωπευτικό δείγμα σε ό,τι αφορά τις επιδόσεις σε μαθήματα και διαγωνισμούς.
Σε όλα τα άλλα γιατί να μην είναι;

Και για αυτό δεν είναι αντιπροσωπευτικό δείγμα. Μην ρωτάς το γιατί το καταλαβαίνεις μετά από λίγο καιρό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top