Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,984 εγγεγραμμένα μέλη και 2,441,137 μηνύματα σε 77,111 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 143 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

Avicii (Υπόλυττος Βρεττός)

Περιβόητο Μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε: στις 00:45, 23-06-12:

Αυτό που κοιτάω σε ένα αγόρι είναι το βλέμμα του και γενικά η ενέργεια που βγάζει και κατόπιν ξεκινάω γνωριμία φλερτ και τα σχετικά

Εσείς αγόρια τι κοιτάτε σε ένα αγόρι ;
4
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

gandalf

Φοιτητής

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.

O gandalf έγραψε: στις 01:01, 23-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Avicii
κατόπιν ξεκινάω γνωριμία φλερτ και τα σχετικά
έχεις θάρρος βλέπω μου δανείζεις λίγο??

πραγματικά όσο παράδοξο κι αν ακούγεται δεν έχω σκεφτεί ακριβώς τι κοιτάω και τι με ελκύει. Είναι το τι βγάζει ο άλλος κυρίως..έχει τύχει να μ' ελκύσουν διαφορετικά πράγματα στον καθένα. Μπορεί το βλέμμα, μπορει και τα χέρια που λέει ο λόγος..και κυρίως καταρχάς κοιτάω αν υπάρχουν πιθανότητες να είναι γκέι αλλιώς δεν το πολυσκέφτομαι (μάλλον προσπαθώ)
2
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε: στις 01:09, 23-06-12:

Επίσης κάτι που κοιτάω είναι ο λαιμός , τα χέρια, το χαμογελο και αν υπάρχει τατουαζ
1
Παράθεση

papas

Διακεκριμένο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε: στις 01:13, 23-06-12:

Πρόσωπο και ύψος εδώ.
2
Παράθεση

gandalf

Φοιτητής

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.

O gandalf έγραψε: στις 01:27, 23-06-12:

και αν υπάρχει τατουαζ

μπαα ξενερώνω με τατού/σκουλαρίκια

μ αρέσει το μπέημπυ φέησ γενικά...ειδικά αν είναι προς το ξανθό +++

ρε παιδιά λύστε μου μια απορία, πώς προσεγγίζεις κάποιον ? και δεν εννοώ αν είσαι σε γκέι μέρος (μεγάλη προκοπή βλέπουμε κι εκεί βέβαια), εννοώ πχ αν σου αρέσει κάποιος από σχολή
2
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O Avicii there's no going back έγραψε: στις 01:31, 23-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από gandalf
μπαα ξενερώνω με τατού/σκουλαρίκια

μ αρέσει το μπέημπυ φέησ γενικά...ειδικά αν είναι προς το ξανθό +++

ρε παιδιά λύστε μου μια απορία, πώς προσεγγίζεις κάποιον ? και δεν εννοώ αν είσαι σε γκέι μέρος (μεγάλη προκοπή βλέπουμε κι εκεί βέβαια), εννοώ πχ αν σου αρέσει κάποιος από σχολή
ααααα στο χρωμα δεν εχω προβλημα!!! αρκει να μην ειναι μπλε γιατι μου θυμιζει την νεα δημοκρατια
2
Παράθεση

gandalf

Φοιτητής

O gandalf έγραψε: στις 01:32, 23-06-12:

ααααα στο χρωμα δεν εχω προβλημα!!! αρκει να μην ειναι μπλε γιατι μου θυμιζει την νεα δημοκρατια
μιλάς για μάτια τώρα? αν ναι τότε πράσινα..τα μπλε αν και εντυπωσιακά δεν μου λένε συνήθως κάτι παραπάνω
2
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O Avicii there's no going back έγραψε: στις 01:33, 23-06-12:

αρχικα του πιανεις κουβεντα, συστηνεστε ρωτατει ο ενας στον αλλον απο ποιο ετος εισαι και διαφορες αλλες μαλακιες και αν βλεπεις πως ''τσουλαει'' το πραγμα κανονιζεται να βγειτε για ποτο, γι α κφε για σινεμα ή για ορτι κατσει. Βασικα ενω μιλατε θα διαπιστωσεις αν ''τραβαει'' το πραγμα ή δεν τραβάει
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Catalyst : 23-06-12 στις 19:35. Αιτία: split
1
Παράθεση

SparklingGrey

Φοιτητής

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O SparklingGrey σε υπνοπαράλυση έγραψε: στις 01:36, 23-06-12:

Είτε αυτός ο κάποιος είναι αγόρι είτε κορίτσι, πας και το λες, αν έχεις φτάσει πια στο σημείο του να μην αντέχεις άλλο, του να αισθάνεσαι πνιγμένος. Γιατί να δειλιάσεις; Τι έχεις να χάσεις;
Πόσω μάλλον σε μία πανεπιστημιακή κοινότητα, όπου υπάρχουν χιλιάδες άτομα.
Όχι, δεν τρολλάρω.
2
Παράθεση

gandalf

Φοιτητής

O gandalf έγραψε: στις 01:40, 23-06-12:

αρχικα του πιανεις κουβεντα, συστηνεστε ρωτατει ο ενας στον αλλον απο ποιο ετος εισαι και διαφορες αλλες μαλακιες και αν βλεπεις πως ''τσουλαει'' το πραγμα κανονιζεται να βγειτε για ποτο, γι α κφε για σινεμα ή για ορτι κατσει. Βασικα ενω μιλατε θα διαπιστωσεις αν ''τραβαει'' το πραγμα ή δεν τραβάει
Αρχική Δημοσίευση από SparklingGrey
Είτε αυτός ο κάποιος είναι αγόρι είτε κορίτσι, πας και το λες, αν έχεις φτάσει πια στο σημείο του να μην αντέχεις άλλο, του να αισθάνεσαι πνιγμένος. Γιατί να δειλιάσεις; Τι έχεις να χάσεις;
Πόσω μάλλον σε μία πανεπιστημιακή κοινότητα, όπου υπάρχουν χιλιάδες άτομα.
Όχι, δεν τρολλάρω.
έχω δοκιμάσει αβίκιι αυτό που λες γύρω στις 3 φορές το τελευταίο εξάμηνο, για κάποιο λόγο δεν τράβηξε..κι αυτό που βλέπω γενικά είναι ότι πέφτει πολύ σελφ άρνηση..

όσο για το άλλο, δεν έχω φτάσει σε τέτοιο σημείο εδώ και καιρό, μ ένα άτομο μόνο είχα πνιγεί και το πα κάποια στιγμή, χρόνια πριν..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Catalyst : 23-06-12 στις 19:37. Αιτία: split
1
Παράθεση

Θάλεια

Φοιτητής

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Ιωαννίνων . Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 02:25, 23-06-12:

Τα κοκαλάκια στο λαιμό δεν τα κοιτάς;

1
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 02:44, 23-06-12:

να εχει καθαρα νυχια πανω απο ολα! ααα και την χειραψια! μετραει πολυ η χειραψια!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Catalyst : 23-06-12 στις 19:41. Αιτία: split
1
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 02:45, 23-06-12:

Θεμελιώδης αρχές του e-steki και του iSchool είναι η ελευθερία του λόγου και έκφρασης απόψεων, απ' όπου κι αν προέρχονται. Παρακαλούμε το θέμα αυτό να αντιμετωπισθεί με την δέουσα σοβαρότητα, όπως τα υπόλοιπα. Το παρόν κλειδώνεται προσωρινά, κατ' αρχάς, για καθαρισμό, μέχρι νεωτέρας.

Σε κάθε περίπτωση, ανεξάρτητα από το topic αυτό, υπενθυμίζουμε ότι προσβλητικές ή ρατσιστικές εκφράσεις απαγορεύονται και θα τιμωρούνται αυστηρά.

Υπενθυμίζω γρήγορα-γρήγορα τους όρους #1, #5 και #14. Παρακαλώ να μην επαναληφθούν τέτοιες συμπεριφορές.
15
2
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Φοιτητής

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε: στις 03:22, 27-06-12:

καλα ειναι δυνατον να υπαρχει συνταγη;; τα παντα!!!
1
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Φοιτητής

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε: στις 17:01, 12-07-12:

ευαισθητοποιηθείτε, αμόρφωτοι.
Παράθεση

akis95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O akis95 έγραψε: στις 22:37, 24-01-14:

Εγω καταρχην κοιταω να εχει ωραια ματια ,να ειναι σοβαρος ,ωριμος και εξυπνος για την ηλικια του .Οσο αναφορα την ηλικια του δεν με ενδιαφερει.
3
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος