Δεν έγραψα το διαγώνισμα

elefantaki07

Νεοφερμένος

Η elefantaki07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Γεια σας, παιδιά. Ήμουν άρρωστη μια μέρα και δεν έγραψα το διαγώνισμα Οικ.οικον. όπως κι ένα άλλο κορίτσι. Χάσαμε τα επόμενα 3 μαθήματα και δεν καταφέραμε να γράψουμε(είναι κι άλλος που δεν έχει γράψει). Ρώτησα την καθηγήτρια που είναι και πολύ cool και μου'πε ότι δεν πειράζει γιατί έχουν βάλει βαθμούς. Στα προφορικά είμαι σίγουρα για 20 και βασικά ήταν ένα σίγουρο 20. Στο προηγούμε τρίμηνο είχα γράψει 18 και μου 'βαλε 20. Ξέρω ότι είναι εντελώς άχρηστο αλλά μου τη σπάει να μην έχω 20 στην οικ.οικ. Υπάρχει περίπτωση να μου βάλει λιγότερο;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
μπα δεν νομίζω πως υπάρχει λόγος να ανησυχείς... :) Αφού λες και εσύ ότι τα προφορικά σου είναι καλά και η καθηγήτρια κουλ το'χεις το εικοσαράκι... Και εγώ στο γυμνάσιο δεν είχα γράψει ένα διαγώνισμα αγγλικών και μου είχε 20 και μάλιστα πρώτο τρίμηνο.... Οπότε χαλαρά και καλή επιτυχία στους βαθμούς σου! :thumbsup:

υ.γ. καλύτερα να μην αγχώνεσαι για τέτοια μαθήματα....να τα διαβάζεις αλλά αν δεν βάλλουν εκεί καλούς βαθμούς που θα βάλουν;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elefantaki07

Νεοφερμένος

Η elefantaki07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Δεν αγχώνομαι και τόσο. Απλώς ήταν κάτι που δε μου'χε τύχει και... Ευχαριστώ, πάντως!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ποτέ δεν ποντάρουν οι καθηγητές σε ένα διαγώνισμα. Μην αγχώνεσαι λοιπόν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top