Μετεγγραφές

desio45

Νεοφερμένος

Ο desio45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σχετικα με τις μεταγραφες για Γυμνασιο....Γινεται να κανεις μεταγραφη τα Χριστουγεννα κι αν οχι γιατι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgaki

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Φυσικά και γίνεται!
Πρέπει να υπάρχει όμως σημαντικός λόγος...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Γιατι να μην γινεται τα Χριστουγεννα?:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desio45

Νεοφερμένος

Ο desio45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Και πως μεταφερονται οι βαθμοι απο το ενα σχολειο στο αλλο?:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rodriguez

Νεοφερμένος

Ο Rodriguez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ειμαι σιγουρος οτι εχει ληξη η προθεσμια για φετος αλλα μεχρι ποτε εχει καποιος μαθητης την δυνατοτητα να αλλαξει σχολειο??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Βασικά είσαι σίγουρος πως υπάρχει προθεσμία. Εγώ θυμάμαι να είχα αλλάξει στη μέση της χρονιάς γιατί μετακομίσαμε σε άλλη πόλη, τι να έκαναν να με άφηναν χωρίς σχολείο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rodriguez

Νεοφερμένος

Ο Rodriguez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Βασικά είσαι σίγουρος πως υπάρχει προθεσμία. Εγώ θυμάμαι να είχα αλλάξει στη μέση της χρονιάς γιατί μετακομίσαμε σε άλλη πόλη, τι να έκαναν να με άφηναν χωρίς σχολείο?
στην μεση τησ χρονιας δεν υπαρχει προβλημα...στις τελευταιες ομως εβδομαδες ειναι δυσκολο να προσαρμοστεις σε ενα καινουργιο σχολειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
κι ομως δεν εχει ληξει...
μπορούν να εγκρίνονται μετεγγραφές μαθητών μέχρι και 15 ημέρες πριν από την έναρξη των προαγωγικών και απολυτηρίων εξετάσεων περιόδου Μαΐου - Ιουνίου.
και καπου αλλου ειδα και ενα 30 Απριλιου αλλα περιπου το ιδιο ειναι...δε βαριεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rodriguez

Νεοφερμένος

Ο Rodriguez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
κι ομως δεν εχει ληξει...

και καπου αλλου ειδα και ενα 30 Απριλιου αλλα περιπου το ιδιο ειναι...δε βαριεσαι...
α οκ ευχαριστω:D

δεν υπαρχει προβλημα με τους βαθμους..αρκει να εχει τελειωσει το τριμηνο και να ειναι αρχες του δευτερου η του τριτου γιατι αν θελεις να αλλαξεις σχολειο κατα την διαρκεια των διαγωνισματων γινετε ενα μπερδεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
στο σχολειο μου μια μαθητρια αλλαξε σχολειο στη μεση της χρονιας (κατα τον φεβρουαριο). Εγω νομιζα πως δεν γινετε αυτο και ολοι αυτο μου λενε οτι δεν γινετε. Νομιζω οτι ισχυει για μερικα σχολεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top