Βαθμολογία

Rotzcp

Νεοφερμένος

Ο Rotzcp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Όταν γράψεις κάτω από τη βάση στις εξετάσεις μένεις;;;;(δεν το έχω πάθει αλλά ρωτάω εκ μέρους άλλων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
μεταξεταστεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όχι...Μεταξεταστεός μένει όταν έχει μαζέψει σε 3μηνα και εξετάσεις κάτω από 38(επιφύλαξη:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Νομίζω μένεις αν δεν έχεις συμπηρώσει 38 σε όλα τα μαθήματα.Αν το έχεις ήδη συμπληρώσει αλλά έχεις γράψει κάτω απ'τη βάση στο τέλος γιατί να μείνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
νομίζω ότι μετράει ο μέσος όρος από τα 3 τρίμηνα και τις εξετάσεις μαζί αλλά δεν είμαι σίγουρη...μπορείς να ρωτήσεις κάποιον καθηγητή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Σωστά το λέει η Λυδία...
Κι εγώ έτσι το ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
Νομίζω μένεις αν δεν έχεις συμπηρώσει 38 σε όλα τα μαθήματα.Αν το έχεις ήδη συμπληρώσει αλλά έχεις γράψει κάτω απ'τη βάση στο τέλος γιατί να μείνεις?

και εγω ετσι ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SpirakosHC

Νεοφερμένος

Ο SpirakosHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας

Εχουμε και λεμε...
Αμα δεν εχεις συμπληρώσει 38 μοναδες σε ενα μαθημα τι γενικό μεσο ορο χρειαζεσαι για να το περασεις?
Αμα μενεις σε 2 μαθηματα τι γενικο μεσο ορο χρειαζεσαι για να περασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Δεν υπαρχει μεσος οροσ κλπ αμα δεν συμπληρώσεις τι;ς 98 μεταξεταστεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Δεν υπαρχει μεσος οροσ κλπ αμα δεν συμπληρώσεις τι;ς 98 μεταξεταστεος


Πες το λιγο πιο ηρεμα.... Ψυχοπλακωθηκα με την απαντηση σου....!:'(
Τωρα να μου πεις πως λενε κατι τετοιο ηρεμα.....?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arianos95

Νεοφερμένος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιος Παύλος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγω ξερω πως εαν μεινεις σε πανω απο 4 μαθηματα μενεις ολοκληρωτικα... τωρα το θεμα δεν με αφορα και για αυτο δεν το εχω ψαξει (πολλα μαθηματα τα εχω περασει απο το 2ο τριμηνο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amelis

Νεοφερμένος

Η amelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Δείτε το κείμενο με θέμα "Εξαγωγή αποτελέσματος ετήσιας προόδου των μαθητών του ημερήσιου Γ/σίου - Αποστόλης Τσακούμης, Δ/ντής του Γ/σίου Αγ. Κων/νου Αγρ." στην ιστοσελίδα της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Αιτωλοακαρνανίας:
https://dide.ait.sch.gr/?q=node/71
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Έτσι είναι.Άν έχεις π.χ στα Μαθηματικά 09-09-09 και γράψεις 3 π.χ μενεις μεταεξεταστέως και αν δεν δεν περάσεις τον Σεπτέμβριο πάλι στην ίδια ταξη(νομίζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Με 99% σιγουριά.

Πρέπει γενικά για να περάσεις το μάθημα να ισχύει:

Βαθμός μαθ. 1ου τριμ. + βαθμός μαθ. 2ου τριμ. + βαθμός μαθ. 3ου τριμ. + γραπτός 38

αλλιώς το δίνεις τον Σεπτέμβριο. Στην Α και στη Β Γυμνασίου εάν μείνεις σε παραπάνω από 4/5(?) μαθήματα επαναλαμβάνεις την τάξη. Στη Γ όμως η τάξη επαναλαμβάνεται μόνο σε περίπτωση απουσιών. Αν μείνει κανείς από μαθήματα εξετάζεται ξανά τον Φεβρουάριο, τον Ιούνιο κ.ο.κ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Μεταξεταστέος στο μάθημα στο Γυμνάσιο, στο Λύκειο νομίζω σου κόβουν από κάποιο άλλο μάθημα που έχεις γράψει καλά και σου προσθέτουν στο βαθμό για να μη μείνεις...κάτι τέτοιο :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Απλά στο Λύκειο υπολογίζεται με τον Μέσο Όρο, γι' αυτό πιο απλά έχει επικρατήσει μεταξύ των μαθητών αυτό που λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top