Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,643 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,363 μηνύματα σε 78,288 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 483 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πανελλήνιες ξανά ή 10%;

damn

Περιβόητο Μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,396 μηνύματα.

O damn έγραψε: στις 16:47, 28-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από nikos kaladas
δεν ξερω αν τρολαρεις αλλα μου φαινεται αδιανοητο απο 10.000 μορια να βγαλεις 19.000 μορια.για να βγαλεις 10 σημαινει οτι ησουν πολυ κακος μαθητης ολα τα χρονια στο σχολειο.ο καθενας βεβαια μπορει να ονειρευεται.
Καταρχιν ουτε εγω περιμενα να βγαλω τοσο λιγα περιμενα γυρω στα 14χιλιαδες αλλα πηγα με αγχος και τα εκανα σαλατα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Emilouko : 28-07-14 στις 22:32. Αιτία: Διόρθωση παράθεσης.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

buffon85

Απόφοιτος

H buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 500 μηνύματα.

H buffon85 . έγραψε: στις 17:09, 28-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Giorgos199666
Γεια σας!Φετος εδινα παννληνιες και ειασα γυρω στα 10χιλιαδες και κατι αλλα σκοπευω να ξαναδωσω παννεληνιες.Εχω ελπιδες για Ημμυ εμπ η πατρας η ceid η μαθηματικο αν ξαναδωσω του χρονου παννεληνιες?
αυτη η ερωτηση μπορει να απαντηθει μονο απο εσενα. εχεις δυνατοτητα να κανεις καποια μαθηματα;
επισης πρεπει να βαλεις μια ημερομηνια κατα την οποια θα αρχισεις να διαβαζεις. δεν σου λεω να το κανεις απο τωρα. αλλα αν πεις 15 αυγουστου θα αρχισω να διαβαζω, να το κανεις τοτε και οχι 16. προφανως πρεπει να διαβαζεις συστηματικα κλπ. φετος δεν εχεις τοσες ωρες χαμενες στο σχολειο και προφανως καποια πραγματα τα ξερεις ηδη απο την αλλη ειναι πιο ευκολο να ξεφυγεις απο το προγραμμα΄.

spyros1996

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο spyros1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O spyros1996 έγραψε: στις 03:30, 18-12-14:

εγω με 18800 εχω πιθανοτητες για μηχανολογους εμπ με 10 τοις εκατο το 2015 ή ονειρεύομαι?

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια