Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,192 εγγεγραμμένα μέλη και 2,485,046 μηνύματα σε 79,293 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 136 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[23/5/2011] Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον Κατεύθυνσης

Πως θεωρείτε ότι τα πήγατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
Άριστα
18
33,33%
Πολύ καλά
10
18,52%
Καλά
7
12,96%
Μέτρια
4
7,41%
Άσχημα
0
0%
Χάλια
1
1,85%
Δεν είμαι υποψήφιος
14
25,93%

puma1991

Φοιτητής

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O puma1991 έγραψε: στις 23:19, 25-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από toi_toi
μπορει να μην υπαρχει μαθητης που παπαγαλισε και εγραψε πανω απο 13-14...αλλα υπαρχουν μαθητες που ασχοληθηκαν ελαχιστα και εγραψαν 18....οπως και να χει θα προτοιμουσα τα θεματα να ταν διαβαθμισμενα και να ξεχωριζε ο αριστος απο το μετριο και οχι να κριθουν ολα στην λεπτομερεια...πραγμα που εγινε!
Αντε παλι, αν ισχυε αυτο που λες, δεν θα ηταν το 50% κατω απο την βαση.......
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,677 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε: στις 23:22, 25-05-11:

Ακόμα και στο ΑΟΔΕ το ποσοστό κάτω απο τη βάση είναι πάνω απο 30% , οπότε...είναι οι αδιάφοροι
Απλά τα πράγματα

puma1991

Φοιτητής

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O puma1991 έγραψε: στις 11:21, 26-05-11:

30% με 50% εχει μεγαλη διαφορα......

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,677 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε: στις 19:54, 26-05-11:

To ΑΟΔΕ όμως είναι σκέτη παπαγαλία 55 σελίδων , ενώ το ΑΕΠΠ απαιτεί πολλά πράγματα !
Συμφωνώ με την toi_toi , απο την λεπτομέρεια δεν κρίνεται ο άριστος μαθητής στο ΑΕΠΠ !
Φέτος τα θέματα είχαν ναι μεν παγίδες αλλά ήταν πολύ λεπτομέρειες που δεν κόστιζαν και τρομερά πολλά μόρια

red span (ΧΑΡΗΣ)

Φοιτητής

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών Βιομηχανίας Θεσσαλίας (Βόλος) . Έχει γράψει 407 μηνύματα.

O red span Χαμογελαμε στο αυριο έγραψε: στις 13:18, 03-06-11:

Ερωτηση
Ποσα μορια παιζει να χασω,αν στο 4 θεμα στο τελευταιο ερωτημα εκανα πινακα σε γραμμες και οχι σε στηλες και εκανα εκει την ταξινομηση!

toi_toi

Διάσημο Μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 753 μηνύματα.

O toi_toi έγραψε: στις 13:22, 03-06-11:

Ερωτηση
11 μερες μετα σκεφτεσαι ακομα τον προγραμματισμο?

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

O Chris1993 έγραψε: στις 13:24, 03-06-11:

Νομίζω ότι θα σου κόψουν 3-4 μόρια!

red span (ΧΑΡΗΣ)

Φοιτητής

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών Βιομηχανίας Θεσσαλίας (Βόλος) . Έχει γράψει 407 μηνύματα.

O red span Χαμογελαμε στο αυριο έγραψε: στις 14:41, 03-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από toi_toi
Ερωτηση
11 μερες μετα σκεφτεσαι ακομα τον προγραμματισμο?
Το ειχε κανει λαθος ο ιδιος μου ο καθηγητης και χθες το εντοπισα
Τι να κανω εγω φταιω ¨?

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

O Chris1993 έγραψε: στις 14:45, 03-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από red span
Το ειχε κανει λαθος ο ιδιος μου ο καθηγητης και χθες το εντοπισα
Τι να κανω εγω φταιω ¨?
Ναι,πολύ το έκαναν λάθος!!
Ε δεν νομίζω όπως είπα και πρίν να σου κόψουν πάνω απο 4 μόρια!!

Giannoutas

Φοιτητής

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

O Giannoutas Άρης μέχρι τον παράδεισο έγραψε: στις 15:34, 03-06-11:

Οταν λετε σε γραμμες τι εννοειτε?

Εγω σε εναν μονοδιαστατο πινακα εβαλα το αθροισμα των γραμμων

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

O Chris1993 έγραψε: στις 15:43, 03-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
Οταν λετε σε γραμμες τι εννοειτε?

Εγω σε εναν μονοδιαστατο πινακα εβαλα το αθροισμα των γραμμων

Για j από 1 μέχρι 22 C[j]←0 Για i από 1 μέχρι 22 C[j]← C[j]+ ΨΗΦΟΣ[i,j] Τέλος_επανάληψης Θ[j] ←j Τέλος_επανάληψης Άθροισμα κατα στήλες , όχι κατα γραμμές !

Στην άσκηση αυτή το κατα γραμμές σημαίνει πόσους ψήφισε ο κάθε παίχτης , ενώ εμείς ζητάμε πόσους ψήφους πήρε ο καθένας!!!Άρα κατα στήλες

Giannoutas

Φοιτητής

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

O Giannoutas Άρης μέχρι τον παράδεισο έγραψε: στις 15:52, 03-06-11:

Οχι ρε π...στη μου

Επειδη εχουν ιδιο αριθμο γραμμων και στηλων το αποτελεσμα δεν θα ειναι το ιδιο?

Ποσο επιανε το αρωτημα αυτο?Εκανες ομως πολλες αλλες διαδικασιες και το μονο λαθος ειναι ενα i αντι για j.Ποσο να σε κοψουν?

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

O Chris1993 έγραψε: στις 15:55, 03-06-11:

Όχι,δε θα έχουμε το ίδιο αποτέλεσμα γιατί όπως σου είπα πιο πάνω :
"Στην άσκηση αυτή το άθροισμα κατα γραμμές σημαίνει πόσους ψήφισε ο κάθε παίχτης , ενώ εμείς ζητάμε πόσους ψήφους πήρε ο κάθε παίχτης!!!Άρα, κάνουμε άθροισμα κατα στήλες!"
Έπιανε 8 οπότε υπολόγιζε -3,-4 (γιατί ουσιαστικά αυτή ήταν η ''τσαχπινιά'' που έπρεπε να σκεφτείς)

Giannoutas

Φοιτητής

O Giannoutas Άρης μέχρι τον παράδεισο έγραψε: στις 15:57, 03-06-11:

Στα αλλα ερωτηματα κατα γραμμες δεν ηθελε?(το β ερωτημα)

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

O Chris1993 έγραψε: στις 16:00, 03-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
Στα αλλα ερωτηματα κατα γραμμες δεν ηθελε?(το β ερωτημα)
Ναι κανονικά ! :

π←0 Για i από 1 μέχρι 22 κ←0 Για j από 1 μέχρι 22 Αν ΨΗΦΟΣ[i,j]=0 τότε κ←κ+1 Τέλος_αν Τέλος_επανάληψης Αν κ=22 τότε π←π+1 Τέλος_αν Τέλος_επανάληψης Εμφάνισε π

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια