Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,633 εγγεγραμμένα μέλη και 2,465,912 μηνύματα σε 78,263 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 347 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

''Κάντε ησυχία μην ξυπνήσουμε τους Έλληνες!''

Mr. Crowley

Φοιτητής

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε: στις 16:24, 12-02-12:

Μιας και τ'αρχίσαμε που τ'αρχίσαμε να προτείνω και 'γω αυτό...όσοι πιστοί προσέλθετε.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Φοιτητής

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 16:33, 12-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από miro2
όλοι απογοητευμένοι δηλώνουν αλλά πάλι ένα από τα δεξιά μεγαλοκόμματα θα βγει στις εκλογές...
Το ποιο κόμμα θα βγει στις εκλογές είναι το τελευταίο που με απασχολεί. Άλλωστε εδώ ψηφίζουμε με γνώμονες τη συγγένεια, τη μίζα και τη συνήθεια... Πρώτα θα μας βγει η ψυχή και μετά το χούι.

Αρχική Δημοσίευση από Mr. Crowley
Μιας και τ'αρχίσαμε που τ'αρχίσαμε να προτείνω και 'γω αυτό...όσοι πιστοί προσέλθετε.
Ναι κύριε V, πιστεύεις βλέπω πολύ στην κοινωνική ωριμότητα το τόπου μας. Δε νομίζω να αντέξει, στην υποθετική περίπτωση που υπάρξει, η αναρχική οργάνωση σε αυτό το κράτος, πριν μεταστραφεί σε μοναρχισμό ή κάποιου είδους ολοκληρωτικό καθεστώς.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη antwwwnis : 12-02-12 στις 20:35. Αιτία: συνεχομενα posts
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,690 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 16:33, 12-02-12:

σαν πολίτης, θέτω ένα ερώτημα:

όλοι εσείς, εμείς, αυτοί που αγαναχτείτε διαβάσατε, ... το νέο μνημόνιο λέξη προς λέξη ή απλά αναπαράγετε ότι λέει η θεία Ευτέρπη;
2
1
Παράθεση

venividivici43946

Φοιτητής

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,194 μηνύματα.

O venividivici43946 έγραψε: στις 16:35, 12-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από antwwwnis
Το ποιο κώμα θα βγει στις εκλογές είναι το τελευταίο που με απασχολεί. Άλλωστε εδώ ψηφίζουμε με γνώμονες τη συγγένεια, τη μίζα και τη συνήθεια... Πρώτα θα μας βγει η ψυχή και μετά το χούι.
Τώρα είναι σωστό.
1
Παράθεση

miro2

Φοιτητής

H miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 609 μηνύματα.

H miro2 έγραψε: στις 16:42, 12-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από nPb

όλοι εσείς, εμείς, αυτοί που αγαναχτείτε διαβάσατε, ... το νέο μνημόνιο λέξη προς λέξη ή απλά αναπαράγετε ότι λέει η θεία Ευτέρπη;
προσωπικά όχι, αλλά είδα σε εφαρμογή το πρώτο και μου φτάνει...
(εξάλλου έχω nova...μια χαρά τσόντες μου παρέχει, γιατί να τις αναζητήσω αλλού?...)
3
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Φοιτητής

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 16:59, 12-02-12:

Συγνώμη φίλε npb, αλλά πιστεύεις πως ανάμεσα στις καθε είδους μειώσεις αποδοχών και τις μαζικές απολύσεις, εκεί κάπου στο υπόμνημα, σε καμιά μεταβατική πρόταση ή έστω με μικρά γραμματάκια στο πλάι κάποιας σελιδας γράφει κάτι που θα μας κάνει να κοιτάξουμε με αισιόδοξα μάτια τον ορίζοντα;
1
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,690 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 20:59, 12-02-12:

Ναι Αντώνη. Έπηξα με την μοιρολατρεία και είπα να το ρίξω λίγο στην αισιόδοξη πλευρά. Είμαι νέος. Αν αρχίσω από τώρα να το παίζω ξυνός γεροντομπινές, καήκαμε. Προσωπικά, έχω μάθει να μην ακούω τι λένε οι άλλοι, ο κόσμος ή τα ΜΜΕ αλλά να πιστεύω ότι διαβάζω και ότι βλέπουν τα μάτια μου, όσο μπορώ να το πιστέψω εφόσον είναι σύμφωνο με την κοινή λογική. Δεν πιστεύω εύκολα αλλά και ούτε αοριστολογημένες φήμες. Μασημένη τροφή δεν αναπαράγω.

Αυτήν την περίοδο απολαμβάνω να λύνω δύσκολες ασκήσεις στερεομετρίας.. και όχι να βλέπω την καταθλιπτική τηλεόραση αλλά και ούτε να ακούω τον κάθε πικραμένο να κάνει ανάλυση χρηματαγορών και του PSI με έννοιες καφενείου και χρηματοοικονομικής άγνοιας. Όσοι γνωρίζουν την οικονομική επιστήμη αλλά και ανάλυση νομολογίας, ας μιλήσουν επί της νέας σύμβασης για να μας φωτίσουν. Ο καθένας στο είδος του..
Παράθεση

boss.

Φοιτητής

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πρόγραμμα Εκκλησιαστικής Μουσικής και Ψαλτικής Ανώτ. Εκκλησ. Ακαδημίας Ηρκλείου Κρήτης και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 782 μηνύματα.

O boss. έγραψε: στις 00:14, 13-02-12:

Ναι Αντώνη. Έπηξα με την μοιρολατρεία και είπα να το ρίξω λίγο στην αισιόδοξη πλευρά. Είμαι νέος. Αν αρχίσω από τώρα να το παίζω ξυνός γεροντομπινές, καήκαμε. Προσωπικά, έχω μάθει να μην ακούω τι λένε οι άλλοι, ο κόσμος ή τα ΜΜΕ αλλά να πιστεύω ότι διαβάζω και ότι βλέπουν τα μάτια μου, όσο μπορώ να το πιστέψω εφόσον είναι σύμφωνο με την κοινή λογική. Δεν πιστεύω εύκολα αλλά και ούτε αοριστολογημένες φήμες. Μασημένη τροφή δεν αναπαράγω.

Αυτήν την περίοδο απολαμβάνω να λύνω δύσκολες ασκήσεις στερεομετρίας.. και όχι να βλέπω την καταθλιπτική τηλεόραση αλλά και ούτε να ακούω τον κάθε πικραμένο να κάνει ανάλυση χρηματαγορών και του PSI με έννοιες καφενείου και χρηματοοικονομικής άγνοιας. Όσοι γνωρίζουν την οικονομική επιστήμη αλλά και ανάλυση νομολογίας, ας μιλήσουν επί της νέας σύμβασης για να μας φωτίσουν. Ο καθένας στο είδος του..
παρε λιγο χαμπαρι πως δεν ειμαστε αρμοδιοι για να μπορουμε να κατεβαζουμε νομοσχεδια! ειμαστε αρμοδιοι ομως να διαμαρτυριθουμε οταν δεν εχουμε καμια προοπτικη να ζησουμε καλυτερα, και οταν για 8ωρη εργασια θα μας δινουν 450 ευρω!
οταν υπαρχει μια κυβερνηση την οποια δεν ψηφισε ο ελληνικος λαος!
1
Παράθεση

mitsolas

Φοιτητής

Ο mitsolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 157 μηνύματα.

O mitsolas έγραψε: στις 03:19, 13-02-12:

http://www.thepressproject.gr/details.php?id=12327
οπως αυτο????ενταξει σε αυτο ειμαστε υπερ...θα μπορουσαμε επισης να προσθεσουμε και καποιους ακομα ορους οπως το να διοριζεται ο πρωθυπουργος απο οικονομικα κεντρα ενω η εκλογη του απο τον λαο να ειναι αντισυνταγματικη
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος