Απωθημένα & Απραγματοποίητα όνειρα...

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Πενταήμερη? Βάλτε και μένα στη λίστα αυτών που ΔΕΝ πήγαν. Αλλά δεν μου έμεινε απωθημένο, γιατί αργότερα στη σχολή, πήγαμε πολλές εκδρομές και πέρασα πάρα πολύ όμορφα!
Νομίζω ότι δεν έχω απωθημένα. Ένα μικρό παράπονο μόνο απ'τον εαυτό μου, που επαγγελματικά "βολεύτηκα" σε κάτι που δεν εκπληρώνει ούτε το 1/10 από τα όνειρα που είχα μικρή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fallen_Angel

Νεοφερμένος

Η twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
τελικά πολλοι δεν πήγαν 5ημερη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
..να γυρίσω "backpack" όλη την Ευρώπη και να ταξιδέψω παντού..(έχω βέβαια χρόνο ακόμα γι'αυτά,αλλά είναι κάτι που θέλω πολύ)

..να είχα περάσει σε μια φυσιολογική σχολή και να ζούσα τα φοιτητικά χρόνια πιο έντονα..

..να κάνω τατουάζ...

..τεσπα..πολλά και διάφορα,αλλά φαντάζομαι χρόνος για υλοποίηση μερικών εξ'αυτών υπάρχει ακόμα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
..να γυρίσω "backpack" όλη την Ευρώπη και να ταξιδέψω παντού..(έχω βέβαια χρόνο ακόμα γι'αυτά,αλλά είναι κάτι που θέλω πολύ)

Ακριβώς το ίδιο!!!Κατά λέξη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Έχω ως απωθημένο να δουλέψω σε Μη Κερδοσκοπική Μη Κυβερνητική Ανθρωπιστική Οργάνωση σε κάποια από τις πάμφτωχες χώρες Αφρικής και Ασίας.

Κι εγώ.:P Και κάνω ορισμένες κινήσεις για να το καταφέρω, καθώς παιδιά-σκυλιά δεν έχω. Βέβαια θα φάω ήττα αλλά εντάξει μωρέ.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Fallen_Angel

Νεοφερμένος

Η twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
οχι 5ήμερη έγινε απλά εγώ δεν πήγα γιατι από τα 15(!) άτομα της τότε παρέας μου δεν πήγε κανένας!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
οχι 5ήμερη έγινε απλά εγώ δεν πήγα γιατι από τα 15(!) άτομα της τότε παρέας μου δεν πήγε κανένας!!:(


Ωραία γιατί δεν θα ήθελα να υπάρχει άνθρωπος εκτώς απο μένα που να μην πήγε έστω στις απλές(ας σταματήσει σε μένα):(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Απωθημενα.. Ενα εχω.. Νομιζω.
Κι αυτο ειναι εκπομπη σε ραδιοφωνικο σταθμο. Δεν ξερω γιατι.. Απο μικρη ειχα φαει κολλημα (και πολλες φορες οταν επαιζα με την ξαδερφη μου ή τις αδερφες μου "εγραφα" την φωνη μου σε κασσετες σαν να εκανα εκπομπη στο ραδιοφωνο:redface:)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Απωθημενα.. Ενα εχω.. Νομιζω.
Κι αυτο ειναι εκπομπη σε ραδιοφωνικο σταθμο. Δεν ξερω γιατι.. Απο μικρη ειχα φαει κολλημα (και πολλες φορες οταν επαιζα με την ξαδερφη μου ή τις αδερφες μου "εγραφα" την φωνη μου σε κασσετες σαν να εκανα εκπομπη στο ραδιοφωνο:redface:)..

Το ξέρεις ελπίζω πως πλέον υπάρχουν και τα podcasts, τα ιντερνετικά ραδιόφωνα που ο καθένας μπορεί να κάνει την δική του εκπομπή. Εννοείται πως είναι δωρεάν και έχει πολύ πλάκα! ;)

Για πληροφορίες για το τι είναι podcast, και έτσι να εκπληρώσεις το απωθημένο σου μπορείς να βρεις εδώ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Απωθημενα.. Ενα εχω.. Νομιζω.
Κι αυτο ειναι εκπομπη σε ραδιοφωνικο σταθμο.
Δεν ξερω γιατι.. Απο μικρη ειχα φαει κολλημα (και πολλες φορες οταν επαιζα με την ξαδερφη μου ή τις αδερφες μου "εγραφα" την φωνη μου σε κασσετες σαν να εκανα εκπομπη στο ραδιοφωνο:redface:)..

Τι ειπες τώρα... τελικά εχω κι εγώ ενα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τι ειπες τώρα... τελικά εχω κι εγώ ενα...!


αυτό το έχω κι εγώ...
είσαστε να μαζευτούμε παρέα να το κάνουμε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
είσαστε να μαζευτούμε παρέα να το κάνουμε? :P
Γίνεται να το κάνουμε αυτό, όλοι μαζί, αλλά ο καθένας απ' το σπίτι του; :hmm:
Δεν 'ναι κακό...!! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
πάντως στήνεται εύκολα ένας :P
και με 56κ ακούγεται καλά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Τι ειπες τώρα... τελικά εχω κι εγώ ενα...!


αυτό το έχω κι εγώ...
είσαστε να μαζευτούμε παρέα να το κάνουμε? :P

Δεν ειμαι η μονη τελικα! :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
κ γω με ραδιο εχω απωθημένο!!!!

κ backbag με τραίνο όλο τον κόσμο, αλλά πιστεύω ότι έχω χρόνο ακόμα.

μεγάλο κόλλημα κ απωθημένο που είναι αργά πλέον να χόρευα επαγγελματικά, μπαλέτο στον πάγο...

κ δημοσιογραφία, (έχει να κάνει με το απωθημένο του ράδιου, νομίζω ότι ακόμα γίνεται):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Χμ... παιδιά, κατι έχω στο μυαλό μου... θα σας πω σε λίγες μέρες! :P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Γεια σας παιδακια!:)
Θελω να μου πειτε αν εχετε καποια τρελη επιθυμια, καποιο ονειρο, απωθημενο η απλα κατι που θα θελατε πολυυυυυ να γινει στη ζωη σας? Κατι που ξερετε οτι κατα πασα πιθανοτητα δεν θα συμβει ποτε αλλα παρ'ολ'αυτα το ονειρευεστε? Σε οποιονδηποτε τομεα...

(Και μη μου πειτε ολοι για την Αντζελινα και τον Μπραντ, σκεφτειτε κατι πιο πρωτοτυπο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει να σκέφτομαι ότι δεν θα πραγματοποιήσω όλα μου τα όνειρα, αν και ξέρω πως δεν είναι δυνατό να τα κάνω όλα. Μερικά από αυτά που θα ήθελα να κάνω είναι: να μάθω βιολοντσέλο και κρουστά, να γίνω εθελόντρια σε κάποια φτωχή αφρικανική χώρα, να ταξιδέψω με τον φίλο μου ΠΑΝΤΟΥ, να γνωρίσω τον Αλκίνοο Ιωαννίδη, την Shakira, τον Zach Braff, τον Gabriel Garcia Marquez και τη Natalie Portman, να πετάξω με parapente, να κάνω μαθήματα κατασκευής κοσμημάτων και ΑΠΕΙΡΑ άλλα. Μερικά θα τα βάλω στο πρόγραμμα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Να πάω αμερικη με τον άντρα το όνειρό μου είναι να κάνω ένα ταξίδι 20 μερών με 3 προορισμούς Λός άτζελες Λάς βάγκας και νέα υόρκη άλλα δεν το βλέπω, πάντα ήθελα να δώ τα καζίνα το άγαλμα της ελευθερίας και τα ρέστα, πάντα κάτι γίνετε και δεν μπορούμε και απο ότι βλέπω δεν θα πάω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top