Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,368 εγγεγραμμένα μέλη και 2,431,811 μηνύματα σε 75,933 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 177 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πρόστιμα έως και 10.000€ σε διευθυντές σχολείων εάν κάποιος μαθητής καπνίζει στο προαύλιο

kostastsilim

Νεοφερμένος

Ο kostastsilim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O kostastsilim έγραψε: στις 22:41, 08-08-18:

ευτυχως που πλεον ενσαρκωνονται οι διευθυντες χανιμπαλ που θα οργωνουν στα προαυλια μηπως πετυχουν καποιον να καπνιζει αυτο ειναι το προβλημα της παιδειας
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Η δυστυχία του να είσαι μαθητής - Από spyroskaftanis
      Το θέμα έχει λάβει 50 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-06-10 στις 13:48.
    • Κόστος ιδιωτικών σχολείων.... - Από student93
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-06-10 στις 22:05.
    • Νέα πρόστιμα στον ΚΟΚ - Από Kakerlak
      Το θέμα έχει λάβει 118 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-06-07 στις 14:08.
    • Ερωτήσεις για την λειτουργία των σχολείων - Από nikolas17
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-12-06 στις 15:29.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα