Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,368 εγγεγραμμένα μέλη και 2,431,811 μηνύματα σε 75,933 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 180 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ξυλοκόπησαν καθηγητές και διοικητικούς στο ΕΜΠ

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,401 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 11:36, 02-08-18:

Άγρια επίθεση δέχθηκαν καθηγητές και διοικητικοί υπάλληλοι στο Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο, από έναν φοιτητή και άλλα δύο άτομα αγνώστων στοιχείων.

Συγκεκριμένα οι δράστες γρονθοκόπησαν στο κεφάλι, εξύβρισαν και απείλησαν καθηγητές και υπαλλήλους τους ΕΜΠ. Το περιστατικό, το οποίο συνέβη τις προηγούμενες ημέρες όπως αναφέρει ο ΣΚΑΪ, γνωστοποιήθηκε εχθές, και οδήγησε τον κοσμήτορα της Σχολής Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών Παναγιώτη Ψαράκκο, να υποβάλλει την παραίτησή του.

Στην επιστολή που έστειλε προς τον Πρύτανη του Ιδρύματος Γιάννη Γκόλια μετά το σοβαρό επεισόδιο, επισημαίνει χαρακτηριστικά ότι δεν επιθυμεί να είναι «ο Κοσμήτορας που θα βρει κάποιον καθηγητή μαχαιρωμένο ή θα βρεθεί ο ίδιος μαχαιρωμένος κάποιο βράδυ».

Πηγή: newpost.gr
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,625 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 11:48, 02-08-18:

Καλά Ελλάδα είμαστε λογικο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Marjoriee26 (Μάρτζη)

Φοιτητής

H Μάρτζη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνών Ήχου & Εικόνας (ΑΕΙ/Κέρκυρα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H Marjoriee26 έγραψε: στις 13:21, 02-08-18:

Καί τώρα αυτοί που το έκαναν τι κατάφεραν??
Να δείξουν ότι είναι μαγκες και δε μασάνε να βαρεσουν τον οποιοδήποτε???
Ότι και νά ειχε συμβεί μεταξύ τους δε θα λυθει με ξυλο! Βλέπω τόν ''μαγκα" το φοιτητή να μενει χωρίς σχολή σίγουρα!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ziekr

Νεοφερμένος

Ο Ziekr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O Ziekr έγραψε: στις 16:58, 02-08-18:

Αρχική Δημοσίευση από Marjoriee26
Καί τώρα αυτοί που το έκαναν τι κατάφεραν??
Να δείξουν ότι είναι μαγκες και δε μασάνε να βαρεσουν τον οποιοδήποτε???
Ότι και νά ειχε συμβεί μεταξύ τους δε θα λυθει με ξυλο! Βλέπω τόν ''μαγκα" το φοιτητή να μενει χωρίς σχολή σίγουρα!

Καλά άμα πιάσουν ποτέ τους δράστες εμένα σφύρα μου
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Λένω

Διακεκριμένο μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,109 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 17:53, 02-08-18:

ΑΙΣΧΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια