Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,839 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,176 μηνύματα σε 78,669 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 332 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Emo vs Trendy

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 12,083 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 18:27, 08-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
ναι νταξ, μετά είναι καταναλωτικές υπερβολές... βέβαια άλλη η χρησιμότητα του λαπτοπ και άλλη του κινητού!! αλλα κινητο με mp3 και ξεχωριστα ipod παραείναι... εκτος αν εχει τοσο λιγη μνημη πια το κινητο που δε χωραει πολλα.. γι'αυτο προνόησα και πηρα κινητο-mp3 με 1GB μνημη (που δε μου φτανειιιιιιιιιιιιι)
Καλά σίγουρα, αλλά το να 'χω 6 διαφορετικά gadgets που να αλληλοκαλύπτονται και να χρησιμοποιώ το 40% των δυνατοτήτων τους, ε, μου κάθεται στο λαιμό.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

kimonas (Κίμωνας)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Κίμωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O kimonas έγραψε: στις 20:41, 08-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Αυτό 'ντάξει, αλλά να 'χεις και κινητό που κάνει απ' όλα (mp3, internet), και laptop με wi-fi και το τελευταίο ipod.....

Πωπω, λεφτά για πέταμε μιλάμε!
Τα εχεις ολα αυτα με το iphone!Καλα να λεμε και τη αληθεια με 140 ευρω παιρνεις ενα κινητο με καμερα,mp3,video κι 1 GB μνημη κι το εχεις για 2-3 χρονια.Αν δειτε να εχουν οι emo ριδητηρια για ταξιδια στο Αρη για να <αυτοκτονησουν>πιστεψτε τους.Με τοσα ευρω που δινουν δε θα ειναι παραξενο να το δουμε κι αυτο(στο μελλον)
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,227 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 22:15, 08-01-08:

εγώ έδωσα 300 πάντως για ολα αυτα που λες (με επιδότηση φυσικά!) Και παιζει να μην ειναι τοσο καλο τελικως, δλδ αργει λιγακι και καμια φορα δεν εμφανιζει τις αναπαντητες, συνηθως αν εχει πεσει κατω πρωτα. Ειμαστε λιγο οφ ομως
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Φοιτητής

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 22:16, 08-01-08:

Εγώ πάντως είμαι κάγκουρας :p
Παράθεση

The President (Αλίκη)

Φοιτητής

H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 100 μηνύματα.

H The President έγραψε: στις 22:31, 08-01-08:

Μια βοήθεια για τους κάγκουρες; Αχ, με μπερδεύετε τρομερά.... :what:
Παράθεση

piou* (Μαρίνα)

Φοιτητής

H Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 319 μηνύματα.

H piou* bliax έγραψε: στις 22:36, 08-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από The President
Μια βοήθεια για τους κάγκουρες; Αχ, με μπερδεύετε τρομερά.... :what:
φτιαγμενα αμαξια.
μηχανακια. "γκραν γκραν". κοντρες και βλακειεσ.
λεφτα του μπαμπα. γιατι ειναι μαγκες.
φραπε στη γλυφαδα.
το παιζουν τυπαδες στις γκομενες.
τουσ δερνουν ολους και καλα αλλα χωρις τουσ φιλουσ τουσ ειναι ανυπερασπιστοι και κοτεσ.
εχουν καρφακια μαλλια και απαισια ρουχα στυλ "ελληνομαγκας τρεντι."

εν ολιγοις
ΕΙΝΑΙ ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 12,083 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 22:40, 08-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από piou*
φτιαγμενα αμαξια.
φραπε στη γλυφαδα.
τουσ δερνουν ολους και καλα αλλα χωρις τουσ φιλουσ τουσ ειναι ανυπερασπιστοι και κοτεσ.

εν ολιγοις
ΕΙΝΑΙ ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ
Και εκ Δυτικών Προαστείων!
Παράθεση

The President (Αλίκη)

Φοιτητής

H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 100 μηνύματα.

H The President έγραψε: στις 22:41, 08-01-08:

Διαφωτίστηκα κάπως....:xixi:
υπάρχουν και άλλοι; δηλαδή άλλα στύλ να το πώ; αυτά τελοσπάντων....
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Φοιτητής

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 22:41, 08-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από piou*
φτιαγμενα αμαξια.
φραπε στη γλυφαδα.

εν ολιγοις
ΕΙΝΑΙ ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ
Λεπτομερέστατη περιγραφή

Δες εδώ κι εδώ
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 22:45, 08-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Και εκ Δυτικών Προαστείων!

Οχι, οι καγκουρες που λεει ειναι βουτυροπαιδα οντως. Στα δυτικα προαστια ευδοκιμει ο...γυφτοκαγκουρας που συχναζει στα διαφορα σκυλαδικα της περιοχης, στις κεντρικες καφετεριες, στο Μπουρναζι και φυσικα δεν ασχολειται καθολου με τα emo, οπως οι καγκουρες-βουτυροπαιδα με τα φτιαγμενα Z3. Οι γυφτοκαγκουρες των Δ. προαστιων κυκλοφορουν το πολυ με golf.
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,227 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 22:46, 08-01-08:

Θα λέγαμε πως η πράξη αυτή δεν είναι τίποτα άλλο απο τον χορό γονιμότητας του είδους.
Να σε κοιταει για 1 nanosecond μια γκομενα καπου, και εσυ να λες ολο καγκουροχαρα στους φίλους σου, < Μ...ΕΣ ΑΥΤΗ Η Μ...ΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ>.

χαχαχαχαχαχαχαχ
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Μαθητής Α' λυκείου

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 16:16, 29-05-08:

Εγώ ότι θυμάμαι χαίρομαι αλλά τώρα το είδα το θέμα
Εγώ πάντως έχω ένα τραγούδι που λέει: Τρεντάκιδες και ίμο είναι ίδια ράτσα όπως και να τους δεις έχουν την ίδια φάτσα
Πάντως πράγματι...Νταξ εγώ δεν ανήκω σε καμία "παράταξη" πάντως ξέρω ότι οι τρέντυ είναι λίγο πιο...πώς να το πώ...χύμα. Δηλαδή δεν είναι φανατισμένοι κάποιας άποψης όπως είναι οι ίμο...τους οποίους θα τους χαρακτήριζα πεθαμενατζήδες, όπως και τα τραγουδάκια που ακούνε.
Όσο για τους κάγκουρες, αρχικά να πώ ότι δεν έχω συναντήσει κανέναν, μέχρι τώρα τουλάχιστον...Ένα ξέρω για αυτούς και την συσχέτιση με τους ίμο: Οι κάγκουρες δέρνουν 5-5 1 ίμο και το παίζουν μαγκάκια
Αυτά από μένα
Παράθεση

xxhitedragonxx (Καμία)

Μαθητής Α' λυκείου

H Καμία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H xxhitedragonxx εξετάσεις - λίγο ακόμα έχουμε έγραψε: στις 09:22, 30-05-08:

συγγνώμη αλλά όλο αυτό με μια λέξη είναι μαλ***α. απορώ αν κάνεις εδώ στην ελλάδα ξέρει πραγματικά τι είναι ίμο και τι τρέντυ. το βρήκανε τώρα για πλάκα. στην ουσία μαλακίες είναι. βάλια για τα τραγούδια που ακούνε οι ίμο μπορεί να διαφωνήσουμε γιατί εγώ ακούω τρία χρόνια ίμο μουσική. τώρα πώς πετάχτηκαν όλη φέτος...άσχετο το ότι oi my chemical romance και oi tokio hotel είναι τελείως διαφορετική από το κανονικό ίμο. τεσπα, κανείς δε θα νικήσει γιατί σε δυο χρόνια περίπου δε θα υπάρχουν ίμο γιατί ήταν μόδα και πέρασε. του χρόνου θα αντιγράψουμε πάλι τα αμερικανάκια.
Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 844 μηνύματα.

O 932df0a57b έγραψε: στις 16:43, 30-05-08:

Βλακείες, κακομαθημένα πλουσιόπαιδα που προσπαθούν να βρούν κάτι να υποστηρίξουν και λόγους για να ψωνίσουν
Παράθεση

Ηλίας

Φοιτητής

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 795 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 18:01, 30-05-08:

εε και τους κάγκουρες που τους πάτε? Θα πρέπει να βγει άθλημα όπου μέσαστο ρινγκ θα πέφτει ξύλο.
Παράθεση

Leo Killer

Απόφοιτος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 117 μηνύματα.

O Leo Killer έγραψε: στις 18:06, 30-05-08:

Εγω ειμαι καγκουρας αλλα οχι οτι πλακωνομαι και τετοιες μαλ......κιες!:nono:
Παράθεση

alkmini (Αλκμήνη)

Μαθητής Β' λυκείου

H Αλκμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H alkmini Enter personal life <here>. έγραψε: στις 15:15, 26-08-08:

Κατα τη γνώμη το ίδιο πυροβολημένα ( :s ) είναι και τα δύο στρατόπεδα...Μπορεί να αλληλοσκοτωθούν και ίσως τότε να ησυχάσουμε...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Rozalia24

Βρείτε παρόμοια