Emo vs Trendy

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ναι νταξ, μετά είναι καταναλωτικές υπερβολές... :P βέβαια άλλη η χρησιμότητα του λαπτοπ και άλλη του κινητού!! αλλα κινητο με mp3 και ξεχωριστα ipod παραείναι... εκτος αν εχει τοσο λιγη μνημη πια το κινητο που δε χωραει πολλα.. γι'αυτο προνόησα και πηρα κινητο-mp3 με 1GB μνημη (που δε μου φτανειιιιιιιιιιιιι)
Καλά σίγουρα, αλλά το να 'χω 6 διαφορετικά gadgets που να αλληλοκαλύπτονται και να χρησιμοποιώ το 40% των δυνατοτήτων τους, ε, μου κάθεται στο λαιμό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kimonas

Νεοφερμένος

Ο Κίμωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Αυτό 'ντάξει, αλλά να 'χεις και κινητό που κάνει απ' όλα (mp3, internet), και laptop με wi-fi και το τελευταίο ipod..... :D





Πωπω, λεφτά για πέταμε μιλάμε! :P
Τα εχεις ολα αυτα με το iphone!:)Καλα να λεμε και τη αληθεια με 140 ευρω παιρνεις ενα κινητο με καμερα,mp3,video κι 1 GB μνημη κι το εχεις για 2-3 χρονια.Αν δειτε να εχουν οι emo ριδητηρια για ταξιδια στο Αρη για να <αυτοκτονησουν>πιστεψτε τους.Με τοσα ευρω που δινουν δε θα ειναι παραξενο να το δουμε κι αυτο:D(στο μελλον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
εγώ έδωσα 300 πάντως για ολα αυτα που λες :P (με επιδότηση φυσικά!) Και παιζει να μην ειναι τοσο καλο τελικως, δλδ αργει λιγακι και καμια φορα δεν εμφανιζει τις αναπαντητες, συνηθως αν εχει πεσει κατω πρωτα. Ειμαστε λιγο οφ ομως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Εγώ πάντως είμαι κάγκουρας :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Μια βοήθεια για τους κάγκουρες; Αχ, με μπερδεύετε τρομερά.... :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Μια βοήθεια για τους κάγκουρες; Αχ, με μπερδεύετε τρομερά.... :what:
φτιαγμενα αμαξια.
μηχανακια. "γκραν γκραν". κοντρες και βλακειεσ.
λεφτα του μπαμπα. γιατι ειναι μαγκες.
φραπε στη γλυφαδα.
το παιζουν τυπαδες στις γκομενες.
τουσ δερνουν ολους και καλα αλλα χωρις τουσ φιλουσ τουσ ειναι ανυπερασπιστοι και κοτεσ.
εχουν καρφακια μαλλια και απαισια ρουχα στυλ "ελληνομαγκας τρεντι."

εν ολιγοις
ΕΙΝΑΙ ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
φτιαγμενα αμαξια.
μηχανακια. "γκραν γκραν". κοντρες και βλακειεσ.
λεφτα του μπαμπα. γιατι ειναι μαγκες.
φραπε στη γλυφαδα.
το παιζουν τυπαδες στις γκομενες.
τουσ δερνουν ολους και καλα αλλα χωρις τουσ φιλουσ τουσ ειναι ανυπερασπιστοι και κοτεσ.
εχουν καρφακια μαλλια και απαισια ρουχα στυλ "ελληνομαγκας τρεντι."

εν ολιγοις
ΕΙΝΑΙ ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ:P
Και εκ Δυτικών Προαστείων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Διαφωτίστηκα κάπως....:D:xixi:
υπάρχουν και άλλοι; δηλαδή άλλα στύλ να το πώ; αυτά τελοσπάντων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
φτιαγμενα αμαξια.
μηχανακια. "γκραν γκραν". κοντρες και βλακειεσ.
λεφτα του μπαμπα. γιατι ειναι μαγκες.
φραπε στη γλυφαδα.
το παιζουν τυπαδες στις γκομενες.
τουσ δερνουν ολους και καλα αλλα χωρις τουσ φιλουσ τουσ ειναι ανυπερασπιστοι και κοτεσ.
εχουν καρφακια μαλλια και απαισια ρουχα στυλ "ελληνομαγκας τρεντι."

εν ολιγοις
ΕΙΝΑΙ ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ:P

:lol::lol::lol::lol:Λεπτομερέστατη περιγραφή

Δες εδώ κι εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Και εκ Δυτικών Προαστείων!


Οχι, οι καγκουρες που λεει ειναι βουτυροπαιδα οντως. Στα δυτικα προαστια ευδοκιμει ο...γυφτοκαγκουρας που συχναζει στα διαφορα σκυλαδικα της περιοχης, στις κεντρικες καφετεριες, στο Μπουρναζι και φυσικα δεν ασχολειται καθολου με τα emo, οπως οι καγκουρες-βουτυροπαιδα με τα φτιαγμενα Z3. Οι γυφτοκαγκουρες των Δ. προαστιων κυκλοφορουν το πολυ με golf.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Θα λέγαμε πως η πράξη αυτή δεν είναι τίποτα άλλο απο τον χορό γονιμότητας του είδους.

Να σε κοιταει για 1 nanosecond μια γκομενα καπου, και εσυ να λες ολο καγκουροχαρα στους φίλους σου, < Μ...ΕΣ ΑΥΤΗ Η Μ...ΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ>.


χαχαχαχαχαχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ ότι θυμάμαι χαίρομαι αλλά τώρα το είδα το θέμα:P
Εγώ πάντως έχω ένα τραγούδι που λέει: Τρεντάκιδες και ίμο είναι ίδια ράτσα όπως και να τους δεις έχουν την ίδια φάτσα:D
Πάντως πράγματι...Νταξ εγώ δεν ανήκω σε καμία "παράταξη" πάντως ξέρω ότι οι τρέντυ είναι λίγο πιο...πώς να το πώ...χύμα. Δηλαδή δεν είναι φανατισμένοι κάποιας άποψης όπως είναι οι ίμο...τους οποίους θα τους χαρακτήριζα πεθαμενατζήδες, όπως και τα τραγουδάκια που ακούνε.
Όσο για τους κάγκουρες, αρχικά να πώ ότι δεν έχω συναντήσει κανέναν, μέχρι τώρα τουλάχιστον...Ένα ξέρω για αυτούς και την συσχέτιση με τους ίμο: Οι κάγκουρες δέρνουν 5-5 1 ίμο και το παίζουν μαγκάκια
Αυτά από μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xxhitedragonxx

Νεοφερμένος

Η Καμία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
συγγνώμη αλλά όλο αυτό με μια λέξη είναι μαλ***α. απορώ αν κάνεις εδώ στην ελλάδα ξέρει πραγματικά τι είναι ίμο και τι τρέντυ. το βρήκανε τώρα για πλάκα. στην ουσία μαλακίες είναι. βάλια για τα τραγούδια που ακούνε οι ίμο μπορεί να διαφωνήσουμε γιατί εγώ ακούω τρία χρόνια ίμο μουσική. τώρα πώς πετάχτηκαν όλη φέτος...άσχετο το ότι oi my chemical romance και oi tokio hotel είναι τελείως διαφορετική από το κανονικό ίμο. τεσπα, κανείς δε θα νικήσει γιατί σε δυο χρόνια περίπου δε θα υπάρχουν ίμο γιατί ήταν μόδα και πέρασε. του χρόνου θα αντιγράψουμε πάλι τα αμερικανάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Βλακείες, κακομαθημένα πλουσιόπαιδα που προσπαθούν να βρούν κάτι να υποστηρίξουν και λόγους για να ψωνίσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
εε και τους κάγκουρες που τους πάτε? Θα πρέπει να βγει άθλημα όπου μέσαστο ρινγκ θα πέφτει ξύλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εγω ειμαι καγκουρας αλλα οχι οτι πλακωνομαι και τετοιες μαλ......κιες!:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkmini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλκμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Κατα τη γνώμη το ίδιο πυροβολημένα ( :s ) είναι και τα δύο στρατόπεδα...Μπορεί να αλληλοσκοτωθούν και ίσως τότε να ησυχάσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top