Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,322 εγγεγραμμένα μέλη και 2,487,864 μηνύματα σε 79,466 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 388 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φροντιστήριο το καλοκαίρι για πανελλαδικές;

eri548

Νεοφερμένος

H eri548 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H eri548 έγραψε: στις 20:37, 13-01-20:

Καλησπέρα παιδιά είμαι μαθήτρια β λυκείου και σήμερα είχα μια κουβέντα με καθηγητές του φροντιστηρίου μου να κάνω φροντιστήριο και το καλοκαίρι για να δώσω πανελλαδικές. Πιστεύετε χρειάζεται; Είμαι στον τομέα οικονομίας και διοίκησης και θα ήθελα να περάσω κάτι σχετικό με τα οικονομικά.. ευχαριστώ εκ των προτέρων ☺️
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 348 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 21:24, 13-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από eri548
Καλησπέρα παιδιά είμαι μαθήτρια β λυκείου και σήμερα είχα μια κουβέντα με καθηγητές του φροντιστηρίου μου να κάνω φροντιστήριο και το καλοκαίρι για να δώσω πανελλαδικές. Πιστεύετε χρειάζεται; Είμαι στον τομέα οικονομίας και διοίκησης και θα ήθελα να περάσω κάτι σχετικό με τα οικονομικά.. ευχαριστώ εκ των προτέρων ☺️

Καλησπέρα , ναι αξίζει να κάνεις προετοιμασία το Καλοκαίρι , θα είσαι πιο μπροστά από το σχολείο , θα τελειώσεις και την ύλη πιο γρήγορα ώστε να ξεκινήσεις επανάληψη κλπ. Απλά πρέπει να κάνεις επανάληψη όσων μάθεις το Καλοκαίρι στις αρχές Σεπτέμβρη γιατί αλλιώς θα έχεις θέμα. Και γω οικονομικά ήμουν και με βοήθησε πολύ .
Παράθεση

Βαγγέλης Κομνής (Βαγγέλης Κομνής)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Βαγγέλης Κομνής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Βαγγέλης Κομνής έγραψε: στις 01:14, Χθες:

Αν και δεν είμαι μαθητής ΕΠΑ.Λ θα σου πρότεινα και εγώ να κάνεις θερινά μαθήματα, θα βοηθήσουν αρκετά.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φροντιστήριο για πανελλαδικές - Από astathmitos
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πανελλαδικές Εξετάσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-05-18 στις 22:57.
    • Θα διαβάσετε το καλοκαίρι; - Από Σοφάκι
      Το θέμα έχει λάβει 227 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γυμνάσιο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-09-17 στις 20:50.
    • Δουλειά (το καλοκαίρι) - Από Afey
      Το θέμα έχει λάβει 98 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-06-13 στις 00:09.
    • Φροντιστήρια το καλοκαίρι; - Από Τζίνα
      Το θέμα έχει λάβει 142 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-06-13 στις 01:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα