Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,322 εγγεγραμμένα μέλη και 2,487,864 μηνύματα σε 79,466 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 414 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εξεταστικη και Ακαδημαικη ταυτοτητα

FreshTilldead

Νεοφερμένος

Ο FreshTilldead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O FreshTilldead έγραψε: στις 02:53, 16-01-20:

Πρωτοετης εδω και νομιζω εκανα ενα μεγαλο λαθος.Η εξεταστικη πλησιαζει (δηλαδη ειναι σε 5 μερες) και κατω κατω στην ειδοποιηση που στειλανε ειδα οτι οταν εισελθεις για να γραψεις απαιτειται να χεις μαζι ακαδημαικη ταυτοτητα..Το χα αφησει καθως σε προοδους και εξετασεις εργασιων δεν την χρειαστηκα και ετσι θεωρησα οτι δεν ηταν εκτακτο.Εκανα την αιτηση 6 μερες πριν, την Παρασκευη και δεν εχει ερθει ακομη καποιο mail.Μπορω να χρησιμοποιησω καποιο αλλο αποδεικτικο η απλα θα χασω το 1ο μαθημα?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Νίκος999

Φοιτητής

Ο Νίκος999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O Νίκος999 έγραψε: στις 05:06, 16-01-20:

Δίνεις ταυτότητα
Παράθεση

Memetchi

Πτυχιούχος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 200 μηνύματα.

O Memetchi έγραψε: στις 05:19, 16-01-20:

Μπορείς να δώσεις ταυτότητα αν και από προσωπική πείρα δεν το ελέγχουν πάντα αν οι επιτηρητές σε γνωρίζουν(και σε θυμούνται). Αλλά όπως και να έχει πάρε την ταυτότητα και θα είσαι οκ.
Παράθεση

FreshTilldead

Νεοφερμένος

Ο FreshTilldead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O FreshTilldead έγραψε: στις 05:21, 16-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από Memetchi
Μπορείς να δώσεις ταυτότητα αν και από προσωπική πείρα δεν το ελέγχουν πάντα αν οι επιτηρητές σε γνωρίζουν(και σε θυμούνται). Αλλά όπως και να έχει πάρε την ταυτότητα και θα είσαι οκ.
Ευχαριστω πολυ,πανικοβληθηκα
1
Παράθεση

Αλκης Κ.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O Αλκης Κ. έγραψε: στις 11:16, 16-01-20:

Εννοείτε αστυνομική ταυτοτητα?Επίσης με βεβαίωση σπουδών η την προεπισκόπηση του πασου φωτοτυπημενη γίνεται δουλεια έχοντας βέβαια πάντα μαζί την κανονική ταυτότητα.
Παράθεση

ioannaion

Φοιτητής

H ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 161 μηνύματα.

H ioannaion έγραψε: στις 12:21, 16-01-20:

Στην κολλητή μου, της έκλεψαν τη τσάντα όπου είχε και το πάσο της μέσα. Έτσι μπήκε στο σαιτ το υπουργείου όπου έφτιαξε το Πάσο της και το εκτύπωσε, και πάει με αυτό.
Παράθεση

Αλκης Κ.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O Αλκης Κ. έγραψε: στις 14:29, 16-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από ioannaion
Στην κολλητή μου, της έκλεψαν τη τσάντα όπου είχε και το πάσο της μέσα. Έτσι μπήκε στο σαιτ το υπουργείου όπου έφτιαξε το Πάσο της και το εκτύπωσε, και πάει με αυτό.

Και εγώ σε αυτό το χαρτί αναφέρομαι.Αν το δέχονται τότε μια χαρά
1
Παράθεση

Memetchi

Πτυχιούχος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 200 μηνύματα.

O Memetchi έγραψε: στις 14:55, 16-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από FreshTilldead
Ευχαριστω πολυ,πανικοβληθηκα
Μην πανικοβάλλεσαι, η εξεταστική δεν είναι γενικά τόσο αυστηρή όσο φαντάζεσαι. Και αντιγραφές πέφτουν και άτομα που έχουν αργήσει έχω δει να τους επιτρέπουν (όχι πάντα) να μπουν ενώ έχουν μοιραστεί τα θέματα.

Καλή επιτυχία!
Παράθεση

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γρεβενά (Γρεβενά). Έχει γράψει 2,855 μηνύματα.

O DumeNuke έγραψε: στις 23:33, 16-01-20:

1. Η ακαδημαϊκή ιδιότητα προκύπτει από την ακαδημαϊκή ταυτότητα ή πάσο.
2. Υποκατάστατα μπορεί να προκύψει από πρόσφατη βεβαίωση σπουδών της γραμματείας+αστυνομική ταυτότητα.
3. Στις εξετάσεις μαθημάτων απαιτείται το πάσο ή τα υποκατάστατα του 2.
4. Αναλόγως τη σχολή μπορεί να τα ελέγχουν ή όχι. Εμάς είναι 3-4 μαθήματα που ζητούν να δουν πάσο. 1 μόνο φορά που έτυχε στο αμφιθέατρο να απαιτήσουν όσοι δεν είχαν πάσο μαζί τους να το σημειώσουν στο γραπτό και να περάσουν μετά από το γραφείο του καθηγητή να δείξουν το πάσο τους.
Παράθεση

sparaskeg (Παρασκευή)

Νεοφερμένος

H Παρασκευή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

H sparaskeg έγραψε: στις 17:45, 17-01-20:

Ταυτότητα οπωσδήποτε. Χωρίς κάποιο αποδεικτικό δεν μπορείς να δώσεις.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια