Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,322 εγγεγραμμένα μέλη και 2,487,864 μηνύματα σε 79,466 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 380 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Αλλαγή σχολής

Markaf

Νεοφερμένος

H Markaf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H Markaf έγραψε: στις 21:52, 15-01-20:

Γεια σας ειμαι στη φιλολογια του απθ πρωτο ετος ! Απο μικρη ηθελα να γινω δασκαλα ομως επελεξα την φιλολογια για την αποκατασταση μεσω των φροντιστηριων , παρολα αυτα θα ηθελα να ακολουθησω αυτο που θελω γιατι θεωρω πως αν κανεις αυτο που αγαπας θα πετυχεις ! Θα ηθελα να κανω 10 τοις 100 για το παιδαγωγικο στο απθ τα μορια που εχω γραψει ειναι 16972 πιστευτε οτι εχω ελπιδες να μπω στη σχολη; Σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

ioannaion

Φοιτητής

H ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 161 μηνύματα.

H ioannaion έγραψε: στις 22:14, 15-01-20:

Καλησπέρα, δεν έχεις τη δυνατότητα να πας αλλού εκτός Θεσσαλονίκης;
Παράθεση

Markaf

Νεοφερμένος

H Markaf έγραψε: στις 22:24, 15-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από ioannaion
Καλησπέρα, δεν έχεις τη δυνατότητα να πας αλλού εκτός Θεσσαλονίκης;
δυστυχως οχι
Παράθεση

ioannaion

Φοιτητής

H ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 161 μηνύματα.

H ioannaion έγραψε: στις 23:21, 15-01-20:

Κάνε 10% και ότι γίνει, δεν χάνεις τίποτα.
Παράθεση

Markaf

Νεοφερμένος

H Markaf έγραψε: στις 00:24, 16-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από ioannaion
Κάνε 10% και ότι γίνει, δεν χάνεις τίποτα.
εσυ πιστευεις οτι υπαρχει περιπτωση να το πιασω?
Παράθεση

Αλκης Κ.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O Αλκης Κ. έγραψε: στις 02:36, 16-01-20:

Είτε έχεις πιθανότητα είτε όχι μόνο χαμένος δεν βγαίνεις με το 10%.Επισης αν η διαφορά στα μόρια τα δικά σου και αυτά της βάσης είναι μεγάλη κάνε μια προσπάθεια με το να ξαναδώσεις πάλι δεν χάνεις τίποτα.
Παράθεση

ioannaion

Φοιτητής

H ioannaion έγραψε: στις 04:25, 16-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από Markaf
εσυ πιστευεις οτι υπαρχει περιπτωση να το πιασω?

Δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά. Δοκίμασε το παρόλα αυτά, δε θα βγεις χαμένη.
Παράθεση

jimis2001

Φοιτητής

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O jimis2001 έγραψε: στις 10:26, 16-01-20:

Πέρυσι η βάση για το 10% 2018 ήταν 16420 και δεδομένου ότι οι βάσεις του 19 έπεσαν κάθετα, σχεδόν σίγουρα περνάς με 10%
Παράθεση

Markaf

Νεοφερμένος

H Markaf έγραψε: στις 17:22, 16-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από Αλκης Κ.
Είτε έχεις πιθανότητα είτε όχι μόνο χαμένος δεν βγαίνεις με το 10%.Επισης αν η διαφορά στα μόρια τα δικά σου και αυτά της βάσης είναι μεγάλη κάνε μια προσπάθεια με το να ξαναδώσεις πάλι δεν χάνεις τίποτα.
η βαση του 10 τα 100 το 2018 ηταν 16420 και εγω εχω γραψει 16972

Αρχική Δημοσίευση από jimis2001
Πέρυσι η βάση για το 10% 2018 ήταν 16420 και δεδομένου ότι οι βάσεις του 19 έπεσαν κάθετα, σχεδόν σίγουρα περνάς με 10%
σε ευχαριστωω πολυυ
Παράθεση

Triant_3

Φοιτητής

Ο Triant_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O Triant_3 έγραψε: στις 01:16, 17-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από Markaf
η βαση του 10 τα 100 το 2018 ηταν 16420 και εγω εχω γραψει 16972

σε ευχαριστωω πολυυ
Αν το θες τόσο, μπορείς να το προσπαθήσεις και με το 4% (το 10% της δεύτερης χρονιάς). Εγώ θα το επιχειρήσω για τη σχολή που θέλω κι ελπίζω να μου βγει παρά τα 2 χρόνια που θα πάνε χαμένα. Κυνήγα αυτό που θες. Αυτό σε συμβουλεύω.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αλλαγή σχολής - Από NIKwolfie
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-07-19 στις 00:10.
    • Αλλαγή σχολής (10%) - Από Aggelos!
      Το θέμα έχει λάβει 207 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-06-19 στις 16:39.
    • Απορια για αλλαγή σχολής με 10% - Από Armark
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-04-19 στις 11:18.
    • Αλλαγή σχολής - Από gnkk
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-04-19 στις 09:40.
    • Αλλαγή σχολής - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 401 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-01-18 στις 01:57.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα