Yπογραφολόγιο... γιατί μερικές υπογραφές δεν θέλουμε να τις ξεχάσουμε!

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βρε μεθυσμένοι, τι πίνετε και μπερδεύετε τα topics? :P Εδώ είναι το σωστό τόπικ:
https://www.ischool.gr/index.php?threads/9086/

Εδώ πέρα λέμε ποια υπογραφή έχουμε ξεχωρίσει! :D


Μπιλ και μπουρουδάκι από μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Εδώ πέρα λέμε ποια υπογραφή έχουμε ξεχωρίσει! :D
Της phoebe.. ;)

..και του borat βεβαια.:P(πισω απ'το αθλιο smiley που εχει βαλει κρυβεται ενα ακομη πιο αθλιο κατεβατο(:P), το οποιο χαρηκα πολυ μολις το ανακαλυψα:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
8 πολύ καλή

π.σ εννοείται ότι θα έβαζα παραπάνω, αλλά εδώ ούτε στην δικιά μου υπογραφή θα έβαζα 10 που είναι γ@μ@τη : Ρ
μην ακούς τι λεω εσύ από κάτω μου, απλώς το παίζω αυστηρός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Αντωνη,
Εδώ πέρα λέμε ποια υπογραφή έχουμε ξεχωρίσει! :D
Αμα θες να βαθμολογησεις την θεϊκη υπογραφη μου πρεπει να ποσταρεις εδω.
https://www.e-steki.gr/showthread.php?p=630849#post630849
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
για κάτσε όμως λίγο
αν ας πούμε τύχει η υπογραφή που ξεχωρίσαμε να είναι του από πάνω μας, τότε δεν είμαι οφ
ε, έτυχε εμένα να μ' αρέσει η δική σου

και του σιντ μ' αρέσει, απλώς θα την προτιμούσα πιο πολύ με τον καρχαρία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Μην περιμενεις αλλο. Ανεβαλλε το τωρα.. :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beni4life

Νεοφερμένος

Ο beni4life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Η δική μου! :redface:


Αλλά είναι λίγο κωδικοποιημένη γι αυτό δείχνει αντιφατητική κι ακατανόητη... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
χοχο , ούτε ο ίδιος ο Μπένι τέτοια μετριοφροσύνη (πλακίτσα)

ψήφο στην υπογραφή της κορπσ , τόσο λιτή και σοφή σαν στίχος του Ελύτη ή σαν ποστ της ίδιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Μπένι4λάηφ με διαφορά. Μου πηρε 1 λεπτο να το πιασω αλλά άξιζε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Του Valder :D

Α! Ναι και του Μπενι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
του δεσμώτη και του φώτη

με κάνουνε να γελάω για τελείως διαφορετικούς λόγους

:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
η υπογραφή του Bill..., είναι άκρως αποκαλυπτική
από όσες έχω δει, η καλύτερη
καλύπτει ένα μεγάλο κενό.... και αυτή ταιριάζει ακριβώς εκεί
σταμάτα να ψάχνεις..., ξέρεις τι πρέπει να κάνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η καλύτερη υπογραφή που έχω δει τα 3 χρόνια που είμαι εδώ. Michelle, τα σέβη μου!

[on sheets of poster board]
Mark: With any luck, by next year - I'll be going out with one of these girls.
[shows pictures of beautiful supermodels]
Mark: But for now, let me say - Without hope or agenda - Just because it's Christmas - And at Christmas you tell the truth - To me, you are perfect - And my wasted heart will love you - Until you look like this. [picture of a mummy] Merry Christmas.
(From Love Actually)





Αγαπημένη σκηνή.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ακολουθεί ποστ ακατάλληλο για ανηλίκους , ζωόφιλους , θύματα παρενόχλησης του Δεσμώτη και θεοσεβούμενους :

του Δεσμώτη , είναι ωραία όχι γιατί είναι αυτή καθ' αυτή ωραία , αλλά επειδή θα ήταν γελοία σαν υπογραφή του οποιουδήποτε , αλλά τέλεια σε αυτόν

Την είδαν λέει καβάλα σε δελφίνι
στα δυο να κόβει την κραυγή της και να χύνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Η δικιά μου φυσικά. (χωρίς copy - paste). :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον Γιώργο! Της Michelle ΦΥΣΙΚΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έτσι για να ξεθάψω το θέμα, βάζω μερικές που βρήκα πολύ πρόχειρα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    45.7 KB · Εμφανίσεις: 105
  • christmas banner.jpg
    christmas banner.jpg
    59.2 KB · Εμφανίσεις: 88
  • Elitis.jpg
    Elitis.jpg
    80.4 KB · Εμφανίσεις: 108
  • pattern.jpg
    pattern.jpg
    54.8 KB · Εμφανίσεις: 93
  • redhair.jpg
    redhair.jpg
    54.6 KB · Εμφανίσεις: 97
  • ypografi.jpg
    ypografi.jpg
    45.6 KB · Εμφανίσεις: 96

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Και μερικές ακόμα, παρότι μόνο εγώ ανεβάζω:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • _DSC0468.jpg
    _DSC0468.jpg
    60.9 KB · Εμφανίσεις: 88
  • me2.jpg
    me2.jpg
    42.2 KB · Εμφανίσεις: 88
  • cheesecake.jpg
    cheesecake.jpg
    40.3 KB · Εμφανίσεις: 93
  • want.jpg
    want.jpg
    38.8 KB · Εμφανίσεις: 81
  • brighter-days.jpg
    brighter-days.jpg
    23.5 KB · Εμφανίσεις: 95
  • υπογραφη.jpg
    υπογραφη.jpg
    54 KB · Εμφανίσεις: 80

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
ln(-1)=iπ δεν θυμαμαι ακριβως πιος την ειχε βαλει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Της Deutsch...lover μου αρεσε πολυ!!Ειναι κατι που ακολουθω εδω και χρονια κι οντως ισχυει!!:)




ΥγΝαι παλι ξεθαβω παλια θεματα:D
Υγ2Δεν ξερω πως να το βαλω εδω να φαινεται οπως και οι αλλες υπογραφες.Καμια ιδεα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top