Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,674 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,238 μηνύματα σε 78,349 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 478 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο βιβλίο, ύλη και ασκήσεις είναι το χειρότερο; Σε ποιο μάθημα;

Ποιο βιβλίο, ύλη και ασκήσεις είναι το χειρότερο; Σε ποιο μάθημα;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 6)
Γλώσσα
2
33,33%
Κείμενα Νεοελληνικής Λογοτεχνίας
2
33,33%
Αρχαία Ελληνική Γλώσσα
1
16,67%
Ομηρικά Έπη και πρόσθετα
1
16,67%
Ιστορία
3
50,00%
Θρησκευτικά
2
33,33%
Μαθηματικά
3
50,00%
Φυσική
3
50,00%
Γεωγραφία
2
33,33%
Βιολογία
2
33,33%
Χημεία
2
33,33%
Μουσική
0
0%
Φυσική Αγωγή
0
0%
Εικαστικά
0
0%
Πληροφορική
2
33,33%
Τεχνολογία
1
16,67%
Οικ. Οικονομία και Κ.Π. Αγωγή
0
0%
Αγγλικά
3
50,00%
Γαλλικά και Γερμανικά
4
66,67%

Andypro

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Andypro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 529 μηνύματα.

O Andypro έγραψε: στις 18:18, 18-02-15:

Όλοι κράζουν (καθηγητές, γονείς, επιθεωρητές αλλά και μαθητές) για αυτό το θέμα χρόνια τώρα.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Φοιτητής

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (ΑΕΙ/Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 18:30, 18-02-15:

Πραγματικά άθλια θεωρώ τα βιβλία των θετικών μαθημάτων, αν όχι σε όλες τις τάξεις, τουλάχιστον στη Β' γυμνασίου ήταν αίσχος!
Παράθεση

elenaki99 (Ελένη)

Μαθητής Β' λυκείου

H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H elenaki99 έγραψε: στις 15:27, 23-02-15:

Βιολογία μακράααααααααν!
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Φοιτητής

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε: στις 15:39, 23-02-15:

Ελάτε ρε, μπορεί να είναι σαν ιατρικό βιβλίο αλλά της βιολογίας είναι πολύ καλό.. Εξειδικευμένο μεν, αλλά αν του δώσεις την απαραίτητη προσοχή μαθαίνεις απίστευτα πολλά πράγματα!
Παράθεση

ManolisDaratso

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο ManolisDaratso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O ManolisDaratso έγραψε: στις 15:40, 25-02-15:

Βιολογία Α και Γ και Γεωγραφία Α', Μαθηματικά Α' και Β', Χημεία Β' και Γ' και μερικά πράγματα στη Φυσική Β και Γ ... αίσχος. Μετά αίσχος είναι και η Ιστορία Β, και τα Θρησκευτικά όλων των τάξεων. Χαλια και των Αγγλικών-Γερμανικών.
Παράθεση

pante pap

Νεοφερμένος

Ο pante pap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O pante pap εχω καναλι στο you tube : pante pap έγραψε: στις 13:19, 08-03-15:

Τα Κείμενα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DumeNuke : 21-05-15 στις 19:00. Αιτία: Διόρθωση κεφαλαίων
Παράθεση

Πύρος (Λαέρτης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Λαέρτης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Πύρος I never finish anyth έγραψε: στις 17:26, 13-03-15:

Γεωγραφία Α' γυμνασίου---> ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ!
Ξένες γλώσσες Α' γυμνασίου (Αγγλικά-Γαλλικά)---> ΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ... ΓΡΑΨΑΝΕ ().
Όλα τα θετικά της Α' γυμνασίου (μαθηματικά, φυσική, βιολογία)---> ΧΕΣΙΜΟ () ΧΡΟΝΟΥ. -Συγγνώμη για την λέξη.

Ιστορία Β' γυμνασίου, Γλώσσα Β' γυμνασίου---> ΑΘΛΙΑ.
Ξένων γλωσσών Β' γυμνασίου (Αγγλικά-Γαλλικά)---> ΑΙΣΧΟΣ.
Μαθηματικά Β' γυμνασίου---> ΧΑΛΙΑ (για πολλούς λόγους που βαριέμαι () να αναφέρω... π.χ. ασκήσεις, θεωρία.
Πληροφορική Β' γυμνασίου---> όπως και της α' και της γ' γυμνασίου.. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ (μαζί μας συμφώνησε και η καθηγήτρια του μαθήματος).
Φυσική Β' γυμνασίου---> ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ... καταρχάς το βιβλίο είναι μεγάλο και οι σελίδες, πρέπει να είναι γραμμένες σε αριθμό γραμματοσειράς 7. Δεν διαβάζεται τίποτα και είναι όλα πάρα πολύ υπερβολικά αυτά που λέει για β' γυμνασίου. Κάποια πράγματα μάλιστα, θα τα τοποθετούσα σε θετικά μαθήματα λυκείου.
Παράθεση

eyb0ss

Φοιτητής

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 637 μηνύματα.

O eyb0ss Αντίο μάγκες. Σας εύχομαι τα καλύτερα... έγραψε: στις 18:35, 13-03-15:

Ο θεματοθέτης έχει βάλει τικ σχεδόν σε όλα. Μήπως τα φορτώνουμε όλα στο σχολείο και στο εκπαιδευτικό σύστημα χωρίς να κάνουμε την αυτοκριτική μας πρώτα;
1
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια