Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,726 εγγεγραμμένα μέλη και 2,437,657 μηνύματα σε 76,538 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 304 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Απορία περι διορισμών...

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,223 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 14:16, 04-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από bagtzim
το <<κόβω>> για καμιά δεκαετία να καθόμαστε δηλαδή...
Φίλε δυστυχώς ναι..έτσι όπως πάνε τα πράγματα. Όμως δεν πιστεύω ότι η εκπαίδευση θα εξαφανιστεί γιατί είναι ο βασικός στυλοβάτης της κοινωνίας. Πιστεύω ότι θα γίνουν πολλές αλλαγές, εφόσον μια κοινωνία που μένει στάσιμη είναι καταδικασμένη να πεθάνει. Μέχρι τότε, μπορούμε να στραφούμε σε άλλους τομείς εργασίας με/χωρίς επιπλέον σπουδές.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bagtzim

Νεοφερμένος

Ο bagtzim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O bagtzim έγραψε: στις 14:56, 04-06-13:

η εκπαίδευση δεν θα πεθάνει.. αλλα θα λειτουργεί με αυτούς που έχουν ηδη μπει για τουλαχιστον 10 χρονάκια ακόμα! μετάνιωσα που δεν πήγα φιλολογία αλλα ποτέ δεν είναι αργα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια