Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,840 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,263 μηνύματα σε 78,673 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 514 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η ευκολότερη τάξη στο γυμνάσιο;

Ποια είναι η ευκολότερη τάξη στο γυμνάσιο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 306)
Όλες το ίδιο είναι
44
14,38%
Η Α' γυμνασίου
105
34,31%
Η Β' γυμνασίου
67
21,90%
Η Γ' γυμνασίου
90
29,41%

andreas

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O andreas έγραψε: στις 16:35, 10-09-07:

Ποιά είναι η ευκολότερη τάξη στο γυμνάσιο?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

timbakiforever (Στέλλα)

Μαθητής Β' λυκείου

H Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H timbakiforever έγραψε: στις 16:50, 10-09-07:

εύκολη;;;;;μμμ...η πρώτη θα έλεγα.η δευτέρα ειναι δυσκολουτσικη.ενω στην τρίτη εχει πολλά τα μαθήματα για τις εξετάσεις.
1
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Φοιτητής

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 17:49, 10-09-07:

Η τρίτη μου φάνηκε η πιο γελοία τάξη..
1
Παράθεση

emo_girl

Μαθητής Β' ΕΠΑΛ

H emo_girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Κρίκελλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H emo_girl έγραψε: στις 17:49, 10-09-07:

A γυμνασιου ........πιστευω.......να δουμε και φετος....
Παράθεση

marpl (Maria)

Φοιτητής

H Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H marpl έγραψε: στις 18:12, 10-09-07:

Εμένα μου φαίνεται η Β'! Μου άρεσαν τα μαθηματικά και ο Ηρόδοτος..! Την Γ' δεν τη συμπάθησα και πολύ και η Α' σε φέρνει απότομα στη πραγματικότητα του Γυμνασίου..
Παράθεση

andreas

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O andreas έγραψε: στις 15:04, 11-09-07:

Σήμερα ξεκίνησα την 1' τάξη του γυμνασίου και παρολίγο να λιποθυμήσω μεσα στην τάξη
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Φοιτητής

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 15:10, 11-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από andreas
Σήμερα ξεκίνησα την 1' τάξη του γυμνασίου και παρολίγο να λιποθυμήσω μεσα στην τάξη
Πλάκα κάνεις;Γιατί έτσι;Εγώ απ΄όσο θυμάμαι στην πρώτη γυμνασίου ήμουν πολύ χαλαρός..Δεν χρειάζεται να έχεις άγχος,απλά να ξεχάσεις την νοοτροπία του Δημοτικού.
Παράθεση

andreas

Μαθητής Α' γυμνασίου

O andreas έγραψε: στις 15:37, 11-09-07:

Μας έδωσαν 22 βιβλία
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,557 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 16:11, 11-09-07:

κι εμάς! Εμένα με έπιασε ταχυκαρδία και τρέμουλο στο διαχωρισμό σε τάξεις... έχασα όλους τους παλιούς συμμαθητές μουουουου...
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 990 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 17:04, 11-09-07:

Κατά την γνώμη μου η Β'Γυμνασίου είναι ευκολότερη...
Παράθεση

LightBird

Μαθητής Β' λυκείου

Ο LightBird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O LightBird έγραψε: στις 17:11, 11-09-07:

Εχοντας τελειωσει το γυμνασιο θα ελεγα η δευτερα γιατι στην πρωτη ειναι λιγο πιο ευκολα τα μαθηματα αλλα εισαι ψαρωμενος και σκεφτεσαι το δημοτικο και κανεις συγκρισεις.Στην δευιτερα εχεις καταλαβει τι παιζει και εισαι πιο ανετος.Στην τριτη πλεον εχεις γινει Master στο χειρισμο του γυμνασιου αλλα δυσκολευουν τα πραγματα ως προς τα θεωρειτικα μαθηματα(αρχαια) και δινει και παρα πολλα μαθηματα στο τελος.
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,227 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 19:37, 11-09-07:

Δεν αλλάζουν μόνο τα θεωρητικά στην Γ' γυμνασίου. Η φυσική αλλάζει τελείως, είναι κάτι σαν εισαγωγή στη φυσική του Λυκείου
Παράθεση

jim the great (Δημήτρης)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O jim the great έγραψε: στις 21:57, 11-09-07:

Η πρώτη είναι ευκολότερη γτ δν έχει χημεία + φυσική
Παράθεση

JonnieTechie (Γιαννης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O JonnieTechie έγραψε: στις 11:55, 12-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mitsos The Great
Κατά την γνώμη μου η Β'Γυμνασίου είναι ευκολότερη...
Θα συμφωνησω επειδη στην β εχεις μπει στην νοοτροπια του γθμνασιου εχεις εξοικιωθει με την ιδεα του χωρου και εχεισ αρχισει να κανεις φιλους
1
Παράθεση

apas (Απόστολος)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O apas έγραψε: στις 14:27, 12-09-07:

εμενα μου φανηκε μεχρι στιγμης η Α' και η Β' σχετικα δυσκολη αμα τα αφησεις στον κοκκορα και αδιαφορησεις. τεσπα φιλε andreas μην αγχωνεσε ρε συ. απλα πηγες στην επομενη ταξη. αυτο ειναι ολο. xD
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 15:58, 12-09-07:

Η Γ τάξη, ήταν η πιο εύκολη στάνταρ, με λιγότερο κόπο έβγαλα μεγαλύτερο βαθμό.
Παράθεση

johndrim (ΓΙΑΝΝΗΣ)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O johndrim I'm Back! έγραψε: στις 17:59, 12-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2
κι εμάς! Εμένα με έπιασε ταχυκαρδία και τρέμουλο στο διαχωρισμό σε τάξεις... έχασα όλους τους παλιούς συμμαθητές μουουουου...
Εγώ ήμουν πιο τυχερός πήγα με όλους τους συμμαθητές μου.
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,557 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 15:28, 13-09-07:

δεν είναι θέμα τύχης είναι θέμα επιθέτου. Εμένα το επίθετό μου αρχίζει από Γ και των περισσότερων συμμαθητών μου σε Σ,Τ,Μ,Π και οι περισσότεροι πέσανε στο Α3
Παράθεση

johndrim (ΓΙΑΝΝΗΣ)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O johndrim I'm Back! έγραψε: στις 17:26, 13-09-07:

Σε νιώθω το ίδιο είχα πάθει όταν πήγαινα απο νηπιαγωγείο σε δημοτικό όλοι οι φίλοι μου εκτός απο 2(που είναι και οι καλυτεροί μου) πήγαν σε άλλο σχολείο.
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 10:24, 14-09-07:

Εμάς πάλι μας χωρίσαν και με βάση το μάθημα επιλογής αλλά και αλφαβητικής σειράς, 3 τμήματα έβγαλε μόνο η Πληροφορική! 1 η θεατρολογία και 1 η ψυχολογία, εγώ φυσικά πήγα πληροφορική.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια