Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,853 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,684 μηνύματα σε 78,692 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 457 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Καλύτερο φροντιστήριο στην θεσσαλονίκη

anakiriak@yahoo

Νεοφερμένος

H anakiriak@yahoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H anakiriak@yahoo έγραψε: στις 11:00, 19-08-19:

Ποιό κατά την εμπειρία σας είναι το καλύτερο φροντιστήριο στη Θεσσαλονίκη για ιατρικές σχολές;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

cha0s

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 3,750 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 11:27, 19-08-19:

Τι ακριβώς εννοείς για ιατρικές σχολές; Δηλαδή υπάρχουν φροντιστήρια που σε προετοιμαζουν για ιατρική και άλλα που σε προετοιμαζουν για φαρμακευτική/βιολογικό/μαθηματικό κλπ;
2
Παράθεση

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γρεβενά (Γρεβενά). Έχει γράψει 2,752 μηνύματα.

O DumeNuke έγραψε: στις 17:19, 19-08-19:

Τα Φροντιστήρια Διαγώνιος, στην Καλαμαριά, έχω ακούσει ότι είναι από τα καλύτερα που υπάρχουν. Αυτό.
Παράθεση

anakiriak@yahoo

Νεοφερμένος

H anakiriak@yahoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H anakiriak@yahoo έγραψε: στις 10:43, 20-08-19:

Εννοώ φροντιστήριο θετικών επιστημών και έχω αντιληφθεί ότι τα παιδιά που θέλουν ιατρική επιλέγουν συγκεκριμένα φροντιστήρια. Κάποια έχουν τη φήμη θετικής κατεύθυνσης ενώ άλλα θεωρητικής.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    anakiriak@yahoo

Βρείτε παρόμοια