[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
όχι νταξ,
το ρήμα to be ξέρω να το κλίνω :loltooth:
χαχαχα τόσο καλά. :P

Εγώ πάλι πάνω κάτω κάτι ξέρω να γράφω στο αγγλικά ευτυχώς ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
όχι νταξει,

ξέρω εγγλέζικα
απλά κάτι κανονες γραμματικης που να τους θυμάμαι αναλυτικά ? :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
όχι νταξει,

ξέρω εγγλέζικα
απλά κάτι κανονες γραμματικης που να τους θυμάμαι αναλυτικά ? :pfff:
Γιατί ποιος τους θυμάται; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ναι. Εχω και αλλες ευφανταστες ερωτησεις σαν κι αυτη.

Για εμένα έχουν για την εκκλησία όχι.

Κείμενα αύριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
2/8 καλά τα πάμε

Βιολογία αύριο, και δεν έχω ανοίξει βιβλίο... Θα χρειαστώ μια ανώτερη βοήθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Αυριο θρησκευτικα και η υλη μας αποτελειται απο 5 κειμενα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sansy16

Νεοφερμένος

Η Sansy16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Κοινονιολογια και μας εδωσε 20 ερωτησεις αντε να τις μαθεις!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ΚΟΙΝΟΝΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ 20 ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΜΑΘΕΙΣ...:mad:
Εμάς 3 κεφάλαια, τι θα προτιμούσες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Αμα δεν παω καποια φορα στις ενδοσχολικές,και πάρουν τηλέφωνο,και το αγνοήσω,μετά τι γίνεται;
Παίρνω μηδέν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αμα δεν παω καποια φορα στις ενδοσχολικές,και πάρουν τηλέφωνο,και το αγνοήσω,μετά τι γίνεται;
Παίρνω μηδέν;
Γενικά άμα δεν πας απλά θα πάρεις μηδέν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Γενικά άμα δεν πας απλά θα πάρεις μηδέν:P

Ρωτάω επειδή μια φορά δεν πηγα και πηραν τηλεφωνο..και το σηκωσα εγω ο μαλακας
Μετα τι να τους πεις;
Βαριέμαι να ρθω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρωτάω επειδή μια φορά δεν πηγα και πηραν τηλεφωνο..και το σηκωσα εγω ο μαλακας
Μετα τι να τους πεις;
Βαριέμαι να ρθω;
Ε ξέρω γω πες δεν είμαι καλά αν θες να διακαιολογηθείς, στην τελική δεν τους αφορά κιόλας..
Και εμας 6 κεφαλαια :whistle:
με τις υγείες σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
με τις υγείες σου:P
Δεν το βλεπω:P

Αυριο Θρησκευτικα. Ποσες μοναδες παιρνω αν κανω προσευχη;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Δεν το βλεπω:P

Αυριο Θρησκευτικα. Ποσες μοναδες παιρνω αν κανω προσευχη;:hmm:
Xαχαχαχαχ!!!!Γραψε το πιστευω!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν το βλεπω:P

Αυριο Θρησκευτικα. Ποσες μοναδες παιρνω αν κανω προσευχη;:hmm:
Θα αυτοσχεδιάσεις και θα πάρεις ένα 17 άνετα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
κοινωνιολογια όλο το βιβλίο :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Και εγώ θρησκευτικά αυριο και έκανα άνω κάτω το δωμάτιο μου μπας και βρω το βιβλίο για να δω τι θέματα πραγματεύεται η ύλη, αλλα δεν το βρήκα. :P 10 κεφάλαια έχω... :whistle:

Και 2η βάρδια γράφω οικονομία που επειδή όσοι δεν το δίνουν δεν παρακολουθούσαν ΤΙΠΟΤΑ όλη τη χρονιά μας έχουν πει ακριβώς τα θέματα. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Ευαγγελία, θρησκευτικά ΜΠΟΡΕΙΣ ΧΑΛΑΡΑ να αυτοσχεδιάσεις,ακόμη κι αν δε διαβάσεις τίποτα φέτος. ;)
Κι εγώ έγραψα οικονομία... ΚΑΙ ΕΚΕΙ αυτοσχεδίασα και τα περισσότερα ήταν σωστάα :P θέλω να πω,βάζουν εύκολα-κατανοητά πράγματα...
Εμείς αύριο αρχαία γενικής,μετά τα μαθηματικά σήμερα :hehe:
έκανα λίγο απ'όλα τα θέματα :hehe: μέχρι και όριο έκανα λιγάκι,με βάση απ'όσα είχα διαβάσει λίγο απ'το βιβλίο :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Παιδιά εσείς που δίνατε Βιολογία Γενικής για πείτε πια είναι τα σοσ από τα παρακάτω:
σελ 9-14, 18, 23-26, 47-49, 69-72, 75-77, 103-110
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top