Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,091 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,480 μηνύματα σε 79,136 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 829 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Αστυνομία: φταίει για όλα;

chrisjhon

Νεοφερμένος

Ο chrisjhon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O chrisjhon έγραψε: στις 22:19, 15-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από Unseen skygge
Υποστηρίζεις μια αποψη. Δεν πρέπει να υπάρχει αστυνομία. Σου λέω υποστήριξε το μου με επιχειρήματα. Σου δίνω ένα υποθετικό σενάριο για το πώς θα πρέπει να αντιμετωπιστεί σύμφωνα με την γνώμη σου. Μου λες να ψάξω στο ίντερνετ. Εγώ διάλογο δεν κάνω με το ίντερνετ με εσένα κάνω. Έχεις άποψη ή δεν έχεις λοιπόν; Ή διάβασες ένα άρθρο ας πούμε και είπες α έτσι πρέπει να είναι. Αν έχεις έστω κάποιο ίχνος κριτικής αντίληψης τότε να συνεχίσουμε την κουβέντα απαντώντας μου. Αν θεωρείς πως είσαι άβουλος ας το ληξουμε εδώ μην σπαταλάμε τον χρόνο κανενός μας
Δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσω την κουβέντα διότι έχουμε τελείως διαφορετική άποψη και ιδεολογία, είναι σπατάλη χρόνου.
Επιπλέον, να γράψω για μια κοινωνία χωρίς αστυνομία είναι υποθετική κουβέντα και δεν ξέρω αν έχει κάποιο νόημα να γράψω έκθεση πάνω σε αυτό το θέμα .
Έγραψα σε λίγες σειρές την άποψη μου, όποιος θέλει μπορεί να την κρίνει και την αμφισβητήσει.
Οι χαρακτηρισμοί καλό θα ήταν να μένουν στις απόψεις και όχι στα άτομα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη chrisjhon : 15-11-19 στις 22:52.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες