Students of the world

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Παιδια,ποια ειναι η γνωμη σας γι αυτή την ιστοσελίδα?Τη θεωρειτε αξιοπιστη?:hmm:
www.studentsoftheworld.info

Eω εχω βρει ορισμενα ατομα που μιλάμε...Εσεις εχετε γραψει ποτε σε κανενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Και έγω έχω βρει κάποιους νορμάλ ανθρώπους απο κει
Με κάποιους μάλιστα αλληλογραφούμε

Μου ήρθε πρόσφατα ένα γράμμα από μια 19χρονη με αυτοκόλλητα της Χάνα Μοντάνα πάνω, κατά τ' άλλα πρέπει να είναι αξιόπιστο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Επικοινωνειτε μεσω e-mail ή γραμματων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Και τα δυο
Κάποιοι βέβαια εξ αρχής δηλώνουν ότι θέλουν επικοινωνία μέσω ταχυδρομείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εχω βρει κανα 2 ατομα και αλληλογραφουμε με γραμματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι, μιλάω με αρκετούς από αυτο και σοβαρά παιδια. Το σπαστικο ειναι κάτι spam από κάτι κινεζοκορεάτες που ξαφνικά όλοι θέλουν να μιλήσουν με ένα παιδί απ'την Ελλάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Το σπαστικο ειναι κάτι spam από κάτι κινεζοκορεάτες που ξαφνικά όλοι θέλουν να μιλήσουν με ένα παιδί απ'την Ελλάδα...

Συμφωνω :iagree:
Εγω μιλαω με 10 περιπου ατομα,9 κοριτσια και 1 αγορι,και πραγματικα αυτο με βοηθησε πολυ στα αγγλικα μου,αλλα και πηρα νεες γνωσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top