Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,826 εγγεγραμμένα μέλη και 2,472,700 μηνύματα σε 78,650 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 638 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Soundtracks διαφημίσεων - σειρών/ταινιών

seferhs2001

Φοιτητής

Ο seferhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 192 μηνύματα.

O seferhs2001 έγραψε: στις 10:14, 10-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από Destroyer00
Μέσω μιας πολύπλοκης διαδικτυακης διαδικασίας που απαιτει χρόνο, πολυετή εμπειρία και άριστη γνώση Η/Υ (ολογράφως search στο YouTube το απόσπασμα που παρέθεσες) βρήκα το εξής αποτέλεσμα:
Βασιλική Νταντά- Μαζί της
Καλό το δούλεμα, όμως είναι αυτονόητο το ότι έχω κάνει ό,τι μπορούσα για να το βρω, αλλά μάταια. Γι' αυτό και κατέφυγα στο ischool, ως έσχατη λύση
1
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια